logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Na Nový rok v Sokolově kolem Medardu aneb vyběhnutí do nového roku s Běžeckou školou pro Hospic Sv. Jiří

Letos budu vybíhat na Nový rok již posedmé organizovaně. Většinou jsem běhal z Chebu na Zelenou horu, jednou též v Praze do Bohnic, a letos to bude poprvé v Sokolově, kdy vyběhnu (věřím, že i s dalšími běžeckými přáteli), abychom obkroužili jezero Medard. Nebude to žádný závod, ale stylové nastartování do Nového roku. Stylové ve dvou směrech a sice v tom dělat aktivně něco pro sebe – hýbat se a pak dělat něco pro druhé – pomoci těm, kteří naši pomoc potřebují.

Já sice poběžím v Sokolově (vybíháme v 10 hodin z parkoviště u "Kláštera"), ale přidat se můžete všichni, tam, kde vás zrovna Silvestrovská noc a Novoroční den zastihnou.

Vyběhnutí do nového roku jak z výše uvedeného vyplývá, proběhne již posedmé. Místo a hodina, kdy vyběhnete do nového roku, nejsou stanoveny. Na druhou stranu když vyběhnete v 10 hodin, budete vědět, že v tu chvíli po celém světě vybíhá nějaký žák či žákyně Běžecké školy, včetně pana učitele, s vámi a pomůžete tak vytvořit pomyslný běžecký kruh kolem matičky Země.

Když svůj výběh zdokumentujete a pošlete fotografii k němu, třeba i s krátkým komentářem, na e-mail milos@bezeckaskola.cz, zjistíme společně, kde všude jsme začátek nového roku strávili, ale stanete se i spolutvůrci, jak věřím, nekonečného řetězce dobrých zpráv v roce 2016. I tento běh, tak jak už je na Běžecké škole dobrým zvykem, se totiž poběží pro dobrou věc, konkrétně pro Hospic Sv. Jiří.Tak ať vás síla provází a o každém běhu můžete říci: „Byl to šťastný běh“!

V názvu akce je pro „Hospic Sv. Jiří“, ale v tomto případě jsme benevolentní, to znamená, že své novoroční kilometry můžete věnovat jakékoliv organizaci, která je vám sympatická, nejdůležitější je, abyste vyběhli, tím udělali dobrý skutek pro sebe a zároveň pomohli tímto dobrým skutkem i jiným. Protože „Jak na Nový rok, tak po celý rok“. Jinak pokud se rozhodnete věnovat své Novoroční kilometry právě na Hospic Sv. Jiří, tak svůj novoroční příspěvek pošlete na číslo transparentního účtu: 2000653844/2010. Pohyby na účtu budete moci sledovat zde.

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Můj závod – jak se mi běželo

všechny články Můj závod – jak se mi běželo

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků