logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

motto dne 3. 12 2019

Běh pod rouškou tmy, kterou rozptyluje jen chladné světlo věčného poutníka, poutníka, který dává naším představám pocit osamění ale i víry, že nám posvítí na cestu ve chvílích, kdy budeme tápat.

Běh pod rouškou tmy, kterou rozptyluje jen chladné světlo věčného poutníka, poutníka, který dává naším představám pocit osamění ale i víry, že nám posvítí na cestu ve chvílích, kdy budeme tápat.

motto dne 2. 12 2019

Běh pod rouškou svítící luny, chlad a přesto naděje, že v příštím okamžiku otevřeš dveře, vstoupíš do vyhřátého, shodíš ze sebe propocené svršky, necháš po sobě stékat kapičky teplo dávající vody…, to vše nabízí blížící se zima, může být něco skvostnějšího a elektrizujícího, co tě přenese přes dny temnoty a chladu, do dnů světla a nového života?

Běh pod rouškou svítící luny, chlad a přesto naděje, že v příštím okamžiku otevřeš dveře, vstoupíš do vyhřátého, shodíš ze sebe propocené svršky,…

motto dne 4. 12 2019

Probouzí se zrovna nový den, nebo právě jeden usíná? Co na tom je-li pravdou, to, či ono, hlavní je, že života běh běží šťastně a vesele dál.

Probouzí se zrovna nový den, nebo právě jeden usíná? Co na tom je-li pravdou, to, či ono, hlavní je, že života běh běží šťastně a vesele dál.

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků