logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

motto dne 17. 1 2017

Leden – vyběhneme všichni od svítících beden Jak plujeme životem, naše duše určí náš cíl a ne klid nebo zápas. – Ella Wheller- Wilcoxová Líbí se mi přirovnávat život k plavbě, letu, běhu. Stále jde o pohyb, většinou o pohyb dopředu, mění se jen materie, po níž se pohybujeme: voda, vzduch, pevná zem. Líbí se mi to i proto, že s oblibou říkám, že při běhu člověk pluje hlavou v oblacích, přičemž jeho nohy jsou pevně poutány k zemi, a když se spustí průtrž mračen zrovna ve chvíli, když běžíte, můžete během běhu zažít stejný pocit jako námořník na moři či racek v povětří, přičemž stále víte, že pod nohama vám ubíhá pevná zem. Já prostě běh miluju a těší mě, že tuhle mojí vášeň sdílí stále více souvěrců, neboť běh, kromě toho, že je úžasným prostředkem k naplnění sebe sama, je i moderní formou modlitby či meditace, přičemž mantra, kterou tlučou srdce milionů lidí na světě, je mantra run, run, run, run, run…, buď naplněn a šťasten, kdo v dobrém běžíš s námi.

Leden – vyběhneme všichni od svítících beden

Jak plujeme životem, naše duše určí náš cíl a ne klid nebo zápas. – Ella Wheller- Wilcoxová

Líbí se mi přirovnávat život k plavbě, letu, běhu. Stále jde o pohyb, většinou o pohyb dopředu, mění se jen materie, po níž se pohybujeme: voda, vzduch, pevná zem. Líbí se mi to i proto, že s oblibou říkám, že při běhu člověk pluje hlavou v oblacích, přičemž jeho nohy jsou pevně poutány k zemi, a když se spustí průtrž mračen zrovna ve chvíli, když běžíte, můžete během běhu zažít stejný pocit jako námořník na moři či racek v povětří, přičemž stále víte, že pod nohama vám ubíhá pevná zem. Já prostě běh miluju a těší mě, že tuhle mojí vášeň sdílí stále více souvěrců, neboť běh, kromě toho, že je úžasným prostředkem k naplnění sebe sama, je i moderní formou modlitby či meditace, přičemž mantra, kterou tlučou srdce milionů lidí na světě, je mantra run, run, run, run, run…, buď naplněn a šťasten, kdo v dobrém běžíš s námi.

motto dne 16. 1 2017

Leden – vyběhneme všichni od svítících beden Myslím, že v tomto světě není tolik důležité, kde stojíme, ale jakým směrem míříme – musíme se plavit, někdy po větru a někdy proti větru – ale musíme plout, nikoliv driftovat nebo viset na kotvě. – Oliver Wendell Holmes junior Pravda, říká se, že člověk by se měl občas zastavit, odpočinout si, vzít rozum do hrsti, zanalyzovat svůj dosavadní život, podívat se zpět, aby dokázal určit, kudy se vydat dál. Ale než to všechno udělá, tak musí počítat s tím, že už bude úplně jinde než byl ve chvíli, kdy se zastavil a začal odpočívat, brát rozum do hrsti, analyzovat, dívat se zpět, protože svět zatím běžel dál a proud času jej zanesl někam úplně jinam.

Leden – vyběhneme všichni od svítících beden Myslím, že v tomto světě není tolik důležité, kde stojíme, ale jakým směrem míříme – musíme…

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků