logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

motto dne 27. 3 2017

Březen – běžecké jaro je tady, vybíháme Co je měřitelné měř, a to ostatní měřitelným učiň. – Galileo Galilei Ať se na mě slovutný Galileo Galilei nezlobí, ale všechno změřit nelze. Třeba takovou míru lásky, ať je to láska k člověku, k jídlu, k životu, k horám, k běhu, k…, změřit nelze a nikdy nepůjde. A je to tak dobře, neboť člověk, ač se to mnohdy nezdá, je tvor milující volnost, což se dnes projevuje třeba tím, že tolik lidí běhá, přestože z hospod zní, kam běžíš, zastav své kroky: „…přece se točí“.

Březen – běžecké jaro je tady, vybíháme

Co je měřitelné měř, a to ostatní měřitelným učiň. – Galileo Galilei

Ať se na mě slovutný Galileo Galilei nezlobí, ale všechno změřit nelze. Třeba takovou míru lásky, ať je to láska k člověku, k jídlu, k životu, k horám, k běhu, k…, změřit nelze a nikdy nepůjde. A je to tak dobře, neboť člověk, ač se to mnohdy nezdá, je tvor milující volnost, což se dnes projevuje třeba tím, že tolik lidí běhá, přestože z hospod zní, kam běžíš, zastav své kroky: „…přece se točí“.

motto dne 26. 3 2017

Březen – běžecké jaro je tady, vybíháme Teorie se rozpadají, ale dobrá pozorování se nikdy neztratí. – Harlow Shepley Tak třeba teorií o tom, jak má správně vypadat běžecká bota, co má všechno umět, aby ochránila běžcovu nohu, kolik vydrží kilometrů – kolik jich bylo napsáno? Jo, marketink snese všechno, přitom se stačí jen dobře dívat a vidět, jestli ta bota je dost široká a dost pružná, aby co nejméně znásilňovala nohu běžce, aby ji nechala dělat její práci. Pak ještě stačí umět běhat přirozeně a všechny ty teorie se můžou jít klouzat.

Březen – běžecké jaro je tady, vybíháme Teorie se rozpadají, ale dobrá pozorování se nikdy neztratí. – Harlow Shepley Tak třeba teorií o…

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků