logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

motto dne 12. 12 2019

Vyběhněte za svými cíli už nyní, nenechávejte to až na 1. ledna. Těch 19 dní náskoku, které tím získáte, vám umožní být před sebou samými o krok vepředu. To není vůbec málo, ten krok k 1. lednu bude znamenat, že na konci příštího roku již budete mít minimálně 10 000 kroků náskok. Zní to absurdně? Možná ano, ale je lepší začít nyní – s čistou hlavou, než 1. ledna sice posíleni Novoročním předsevzetím, ale oslabeni probdělou nocí. Posíleni adrenalinem z toho, že jste našli odvahu ve svém životě udělat radikální krok – začít běhat – vyběhnete, jak když do vás střelí a po pár metrech vám dojde dech, nohy, ruce, celej člověk ztuhne. Když vyběhnete nyní s čistou hlavou, pomalu a zvolna, zjistíte, že to nic není a 1. ledna si vyběhnete jen vyčistit hlavu a tělo od všeho, čím jste si je během týdne od 24. prosince zanesli a 2. ledna, 3. ledna, 4. ledna… už budete pokračovat v započatém díle.

Vyběhněte za svými cíli už nyní, nenechávejte to až na 1. ledna. Těch 19 dní náskoku, které tím získáte, vám umožní být před sebou samými o krok vepředu. To není vůbec málo, ten krok k 1. lednu bude znamenat, že na konci příštího roku již budete mít minimálně 10 000 kroků náskok. Zní to absurdně? Možná ano, ale je lepší začít nyní – s čistou hlavou, než 1. ledna sice posíleni Novoročním předsevzetím, ale oslabeni probdělou nocí. Posíleni adrenalinem z toho, že jste našli odvahu ve svém životě udělat radikální krok – začít běhat – vyběhnete, jak když do vás střelí a po pár metrech vám dojde dech, nohy, ruce, celej člověk ztuhne. Když vyběhnete nyní s čistou hlavou, pomalu a zvolna, zjistíte, že to nic není a 1. ledna si vyběhnete jen vyčistit hlavu a tělo od všeho, čím jste si je během týdne od 24. prosince zanesli a 2. ledna, 3. ledna, 4. ledna… už budete pokračovat v započatém díle.

motto dne 11. 12 2019

Běhání, běhání, chmury z mysli vyhání. V předvánočním čase už je to tu zase. Co? No to, že se snažíme dohnat čas, že se snažíme, přestože si ještě dobře pamatujeme, že loni, předloni, předpředloni, zkrátka, že tomu tak bylo vždycky, se v posledních dnech roku nic dohnat nedá. A zase upadáme do deprese a stres začíná ochromovat všechny naše smysly. Nic proti těmto stavům nepomáhá lépe, než jít to rozběhat.

Běhání, běhání, chmury z mysli vyhání. V předvánočním čase už je to tu zase. Co? No to, že se snažíme dohnat čas, že se snažíme, přestože si ještě…

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků