logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

motto dne 24. 10 2018

Běhat stylově se vyplatí, ostatně si to můžete dobře spočítat, dle návodu v článku Pozor akce! – Běžecký styl. K tomu, co je v tomto článku uvedeno, bych rád ještě dodal, že ušetřit síly v životě, při jakékoliv pohybové aktivitě a zároveň nevystavovat váš pohybový aparát nadměrné zátěži, můžete vždycky, když to budete dělat správně. Pokud si říkáte: Mně ale vyhovuje, že se najednou více vydám, vydám více kalorii a pak se nemusím hýbat tak často, ušetřím spoustu času, tak si to myslete, ovšem co na to řekne kromě pohybového aparátu vaše srdce, to se raději neptejte. Ostatně, dnes jsem v tomto ohledu viděl krásnou propisku, stálo na ní: Pražské hřbitovy – cíl vaší cesty! Velmi výmluvné a bohužel v mnoha případech i pravdivé. Tak pokud chcete tento cíl ještě řadu let míjet, začněte běhat, či se jinak hýbat  technicky správně, svěřte se do rukou odborníků. To není marketingová masáž, to je holá pravda. Ostatně, že vše se lze naučit i když to třeba déle trvá, se můžete také dočíst již ve výše citovaném článku, i proto říkám, že v životě ani v běhu není nic nemožné a nemění na tom nic, ani to, že tahle kočka to není sto pochopit :)

Běhat stylově se vyplatí, ostatně si to můžete dobře spočítat, dle návodu v článku Pozor akce! – Běžecký styl. K tomu, co je v tomto článku uvedeno, bych rád ještě dodal, že ušetřit síly v životě, při jakékoliv pohybové aktivitě a zároveň nevystavovat váš pohybový aparát nadměrné zátěži, můžete vždycky, když to budete dělat správně. Pokud si říkáte: Mně ale vyhovuje, že se najednou více vydám, vydám více kalorii a pak se nemusím hýbat tak často, ušetřím spoustu času, tak si to myslete, ovšem co na to řekne kromě pohybového aparátu vaše srdce, to se raději neptejte. Ostatně, dnes jsem v tomto ohledu viděl krásnou propisku, stálo na ní: Pražské hřbitovy – cíl vaší cesty! Velmi výmluvné a bohužel v mnoha případech i pravdivé. Tak pokud chcete tento cíl ještě řadu let míjet, začněte běhat, či se jinak hýbat technicky správně, svěřte se do rukou odborníků. To není marketingová masáž, to je holá pravda. Ostatně, že vše se lze naučit i když to třeba déle trvá, se můžete také dočíst již ve výše citovaném článku, i proto říkám, že v životě ani v běhu není nic nemožné a nemění na tom nic, ani to, že tahle kočka to není sto pochopit :)

motto dne 23. 10 2018

Někteří lidé mají takové obavy o svoji náhradní pneumatiku, že ji pro jistotu nosí na břiše. Tak tomu se dá docela dobře rozumět, jen mi není tak úplně jasné, proč ti lidé tu pneumatiku sebou tahají i do hromadných dopravních prostředků. Kdyby ji nechali doma, tak by se nás do nich pohodlně vešlo mnohem víc a oni by pak nemuseli jezdit každý sám svým auťákem.

Někteří lidé mají takové obavy o svoji náhradní pneumatiku, že ji pro jistotu nosí na břiše. Tak tomu se dá docela dobře rozumět, jen mi není tak…

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků