logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běh, můj život

Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton

Běžecký trénink
Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton

Pět měsíců tréninku máte za sebou (počítáno od října). Máte natrénováno a jste schopní uběhnout pět či deset kilometrů a dokonce i půlmaraton, takže nastává čas pravé zkoušky – maratonu! Tento…

Miloš Škorpil, 5. 2. 2020, 7 komentářů

Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na prvních 13 týdnů běžeckého roku

Běžecký trénink
Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na prvních 13 týdnů běžeckého roku

Běžecký rok končí a zároveň začíná v říjnu, tedy alespoň dříve tomu tak bývalo. V současné době je to spíš tak, že se většina žene za výkony dokud nepadne, pak si dají nuceně pauzu a jedou znovu,…

Miloš Škorpil, 2. 10. 2019, 6 komentářů

Běh – život – běh života – změna života – kdo jsme, kam směřujeme, proč to všechno děláme, co nám běh dává – to jsou všechno otázky a jejich ještě mnohem více, které si klademe a nemusíme přitom udělat jediný běžecký krok. Jakmile ale učiníme první běžecký krok, tyto otázky se najednou jakoby před námi zhmotní – zmohutní a my začneme na ně hledat odpovědi.

V rubrice Běh – můj život budou vycházet články, které nějakým způsobem o tomto vypovídají. Budou zde vycházet články úplných začátečníků, ale i lidí, kteří se díky běhu posunuli někam jinam a tím nemyslím jen v běhu, ale v životě vůbec.

Prostě bude to hlavně rubrika o nás jako lidech, o našem životě. Rubrika, která v sobě nese samu podstatu toho, proč tu Běžecká škola je – naučit se žít sám se sebou, s tím kdo jsem, co jsem a když se my nelíbí současný obraz sebe sama, tak jdu, hledám cestu, co s tím, jak to změnit, abych se sám sobě mohl podívat do očí, abych se sám sobě líbil.

Řeknete si možná, že je to taková rubrika pro narcisty – ale ten, kdo si tohle řekne, je na velkém omylu. Vtip je v tom, že dokud nejsme spokojeni se svým obrazem – nedokážeme být spokojeni s ničím, a jak to tak často bývá, nejdříve hledáme chyby vně – odsuzujeme druhé, až mnohem později si uvědomíme, že to bylo úplně jinak, že to bylo o nás!

Běh – můj život je rubrika pro lidi, kteří nastoupili cestu ke změně, jsou rádi, že udělali ten nejdůležitější krok ve svém životě. Mají radost z toho, že se jim něco povedlo a protože si jsou vědomi, že podobné problémy, jako mají – měli oni, mají i jiní – udělají jediné – podělí se s druhými o svou zkušenost.

A to úplně stačí – vše ostatní už je v rukou….

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běh – můj život

všechny články Běh – můj život

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků