logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Cristina Muntean

Cristina Muntean foto

Narozená v Sakamaši, malé vesnici v Transylvánii v roce 1981. Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě v Bukurešti a na Institutu komunikace a médií ve francouzském Grenoblu.

V Praze žije od roku 2004.

Rok pracovala jako komunikační konzultantka v české poradenské společnosti, pak pět let psala pro ekonomický časopis Czech Business Weekly. Tam se zaměřovala na finance, energetiku a lidské zdroje. Od roku 2010 řídí svoje vlastní mediální poradenství Media Education CEE.

Zajímá se především o komunikaci, ekonomii, historii a politiku. Chtěla by přiblížit novinářský svět firmám, manažerům a PRistům. V červnu 2010 byla svolena předsedkyní českého PR klubu.

Mluví rumunsky, francouzsky, česky a anglicky. Ráda tráví svůj volný čas konverzací s inspirativními lidmi, s dobrou knížkou, v přírodě nebo sportem.

„Život je o hledání rovnováhy,“ myslí si. „A správných lidí, s kterými vše sdílet.“

Moje tělo se mnou mluví. Mluví se mnou celou dobu, jen já se jej teprve učím poslouchat. A poslouchám, protože vím, co je ztratit vše, když ztratím rovnováhu. Učím se pečovat o svoje tělo. Do toho patří i běh – běh, který mi přináší čas být sama se sebou, dýchat čerstvý vzduch, mít čistou mysl, pociťovat příjemnou únavu, zářit spokojeným úsměvem, být šťastná. Bojuji samá se sebou, aby se běh stal součástí mého normálního života. Nové zvyky se tvoří těžko – a proto potřebuji pomoc. Věřím, že v našem týmu ji najdu – a všem jsem předem vděčná za podporu. Běh mě osvobozuje. Cítím, že běh uvolní celý potenciál mého těla. Cítím, že běh přispívá ke kvalitě mého života. Co bych si mohla přát více, co bych mohla více přát druhým?

Přehled článků autora

Dvě duše Česka, jeden příběh

PIM Women´s Challenge 2013
Dvě duše Česka, jeden příběh

Jak jsme se změnili za deset let členství v EU? Jak vidí dnešní problémy a jejich řešení politici, novináři, akademici z jiných členských zemí? Dnes rumunskýma očima Cristiny Muntean. Další díly…

Cristina Muntean, 28. 4. 2014

Běh mezi řádky – do Rumunska a zpět a zase dál…

PIM Women´s Challenge 2013
Běh mezi řádky – do Rumunska a zpět a zase dál…

Není lepší cesty, jak se naučit chápat význam pohybu, než ujít denně tři kilometry pěšky do školy a tři zpět. V malé vesnici v Rumunsku, kde jsem se narodila, se moc pohyb neřeší – člověk…

Cristina Muntean, 15. 12. 2012, 4 komentáře

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků