logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Magdaléna Štěpková

Magdaléna Štěpková foto

Věk: 39 let
Váha: 57 kg
Výška: 164 cm
zaměstnavatel: Ministerstvo průmyslu a obchodu, pozice: hodnotitel projektů v operačním programu OPPIK
čas na 1/2 maraton – 2:01 (2015)
aktivně běhám 3 roky..... tedy já si myslím, že aktivně běhám, nevím zda se za aktivní běh dá považovat výběh 2-3x týdně v průměru 8km – 10km na výběh

Bydlím v Praze, jsem vdaná, mám dva syny (10 a 12 let). Pocházím z Jablonce nad Nisou, kde začal můj sportovní život. Od pěti let jsem lyžovala, pak jsem se dostala do sportovní třídy a věnovala se atletice. Hlavními disciplínami byl běh na 800 a 1500 m.

Postupem času jsem z běhu přešla na aerobic, bojové sporty... prostě co zrovna frčelo. S nástupem na mateřskou dovolenou se pohyb omezil na dlouhé procházky s kočárkem. Když jsem se opět vrátila do práce, bylo na čase vrátit se zpět do aktivního sportovního života. Začala jsem se zumbou a se sporty, které můžeme provozovat rodině... plavání, kolo, brusle, golf. Před třemi lety, když jsem z auta a autobusu pozorovala, jak vidím čím dál tím víc lidí běhat, ptala jsem se, co z toho mají a tak jsem to šla vyzkoušet. A jestli z toho ostatní mají to co já, tak doporučuji všem! Běh je pro mne velký relax, čištění hlavy a nabití energií na další náročné dny. Hodně známých se mě ptá, jak všechno zvládám, časově náročnou práci, rodinu a ještě běhat?! A právě proto, že běhám tak všechno zvládám. Zároveň jsem soutěživá a ráda dosahuji své stanovené cíle. 5km, 10km 1/2 maraton... zlepšování časů a  nyní výzva zaběhnout maraton.

Jednoho dne jsem se rozhodla darovat si ke svým nadcházejícím 40 narozeninám zcela netradiční dárek a tím si splnit svůj běžecký sen a pořídila jsem si registraci na maraton.

Do projektu jsem se přihlásila, aby se mi tento sen splnil a vzhledem k tomu, že je to dárek, abych z toho měla i radost a řádně si to běžecky užila.

Už z prvního setkání mám pocit, že to bylo skvělé rozhodnutí a že mám, jak se říká dobře nakročeno... nebo lépe řečeno dobře rozběhnuto.

Přehled článků autora

Jdeme do finiše. Poslední čtyři tréninkové týdny do maratonu!

Zaběhni s Milošem maraton pod 4 hodiny
Jdeme do finiše. Poslední čtyři tréninkové týdny do maratonu!

Začal 20. týden našeho tréninkového plánu a my jdeme s přípravami na den „M" do finále. Když jsem v listopadu uviděla tabulku s rozepsanými 24 týdny – tréninky 4x v týdnu, plno čísel…

Magdaléna Štěpková, 14. 4. 2016

Dám si MARATON

Zaběhni s Milošem maraton pod 4 hodiny
Dám si MARATON

Pane vrchní, dala bych si prosím maraton! A jaký byste si přála? No, líbil by se mi ten za čtyři, tedy pod čtyři! Dobrá, píšu si tedy: "Jeden maraton pod čtyři" Do projektu jsem se…

Magdaléna Štěpková, 2. 2. 2016

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků