logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Marie Maňasová

Marie Maňasová foto

Věk: 53 let
Váha: 73 kg (na jaře 69, pracuju na tom, ale s hormony se mi těžko bojuje...)
Výška: 171 cm
Zaměstnání: jednatelka a ekonomka ve vlastní firmě (čas si můžu udělat prakticky kdykoli, protože práci taky můžu dělat a dělám kdykoli)
Osobní rekordy: půlmaraton za 2:10
Jak dlouho běhám: aktivně běhám v podstatě od ledna letošního roku, začala jsem o prázdninách před dvěma lety (51), pak v zimě nic, na jaře dva měsíce před půlmaratonem a pak střídavě bolest paty, léčení, popobíhání, občas nějaký závůdek, ale nic systematického, opravdu jakože trénovat jsem začala až před tím letošním maratonem na jaře. Pak zase zdravotní problémy (neběžeckého druhu), takže se v tom tak trochu plácám, ale už se začínám vyhrabávat z nejhoršího :).

Jsem optimistická realistka spíše zodpovědného a praktického typu. Chodím, pracuju a rozhoduju se rychle. Běhám pomalu, ale mám výdrž a velkou chuť a vůli s tím něco udělat. Ráda běhám i jenom pro ten pocit volnosti, klidu, čisté hlavy, ale zároveň potřebuju občas cíl, výzvu, překážku, motivaci. Proto jsem se přihlásila a vím, že to nebude jednoduché, ale nic není nemožné. Je to v hlavě (a taky v nohách samozřejmě).

Kdybych chodila třikrát týdně do posilovny, jak ti drací co píšou na FB v naší skupině, tak už nežiju. Což neznamená, že necvičím, ale doma sama bez časových ztrát způsobených přesunem tam a zpět :).

Snažím se neklesat na mysli a pořád si opakuju, že to přijde a k tomu zrychlení dojde nějak, věřím Ti, žes věděl, co děláš, kdy jsi mě vybral a že to nebude velká ostuda :-)

Přehled článků autora

Chodím rychle, běhám pomalu

Zaběhni s Milošem maraton pod 4 hodiny
Chodím rychle, běhám pomalu

ale vydržím dlouho. Ovšem hlavně jsem od začátku prosince neustále v jednom kole, konec roku a začátek nového je pro mne vždycky pracovně hodně náročný, letos je to ale fakt výživné. Hlava šrotuje a…

Marie Maňasová, 27. 1. 2016

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků