logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Martin Richter

Martin Richter foto

Věk: 55 let
Váha: 80 kg
Výška: 178 cm
Zaměstnání: dělám střechy jako OSVČ
Půlmaraton mám za 1:55
Běhám cca 5 let, ale aktivně 2 roky

Běhat jsem začal zpočátku pouze přes zimu, coby doplňkový sport na motokrosovou sezónu. O běhání jsem nic nevěděl. Běhal jsem přes paty a celé ty 4 měsíce byly utrpením. Bolely mě svaly na nohou, holeně a stále jsem to nezvládal udýchat. Postupně jsem tedy pátral po informacích, jak běhat správně a zhruba před 2 roky jsem narazil na Milošovu Běžeckou školu, kterou nyní čtu každý den vč. knih o běhání zde doporučovaných.

Mé urputné běhání se začalo přeměňovat na příjemnou činnost a z doplňkového sportu se dostalo na stejnou úroveň s hlavním sportem. Jsem nadšený, do jaké formy jsem se nyní díky běhu dostal. Je to opojný pocit a na běhání jsem si vypěstoval závislost. Zaběhni s Milošem maraton pod 4 hodiny je pro mě logickým pokračování v mém běhání a těším se, jak si pod Milošovým dohledem vylepším svůj běžecký styl.

Přehled článků autora

Běh odsunul v mém životě motokros na druhé místo

Zaběhni s Milošem maraton pod 4 hodiny
Běh odsunul v mém životě motokros na druhé místo

Mé běhání začalo před pěti roky, kdy jsem ho zařadil jako doplňkový sport do zimní přípravy na motokrosovou sezónu. I když se zdá, že se člověk na motorce jenom vozí, je to ve skutečnosti sport…

Martin Richter, 24. 1. 2016, 1 komentář

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků