logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Miroslav Drlík

Miroslav Drlík foto

Věk: 32let
Výška: 187cm
Váha: 87kg
Zaměstnání: pracuji jako projektový manažer ve společnosti Czechinvest
vloni jsem uběhl 1/2maraton za 1:35
aktivně jsem začal běhat ve 30letech tedy před 2lety

Moje heslo zní: Utíkej, ani chvíli nestůj.

Narodil jsem se před 32lety na Hané, ve Šternberku. Vyrůstal jsem v rodinném domečku v malé vesnici jménem Klopina. Od dětství trochu sportuji, tzn. když mám náladu tak rád hraji, fotbal, hokej, florbal, squash, in-li brusle, lyžuji, plavu, jezdím na kole a běhám. Zatím jsem během života stihl vystudovat Vysokou školu Báňskou – Technickou univerzitu Ostrava, ekonomickou fakultu. Dále jsem absolvoval čtyřsemestrální specializační studium Oceňování nemovitostí. V roce 2009 jsem se přestěhoval do hlavního města, kde jsem získal zaměstnání ve společnosti Czechinvest, zde také pracuji, jako projektový manažer. Pokud mám chvilku času rád cestuji. Několikrát jsem již navštívil Španělsko, Itálii, Holandsko, Německo také jsem vyrazil do Asie, kde jsem cestoval po Thajsku. Velice rád se pohybuji ve společnosti mích blízkých přátel, se kterými se scházíme nejen na koncertech, ale také především v našich oblíbených hospůdkách, jako je U Jelínků, U Hrocha popřípadě v Malostranské besedě. Když nejsem zrovna na pivu, tak si rád přečtu nějakou tu knihu, jako třeba nyní čtu Ti, kteří utíkají pěšky. Dále rád sleduji sport v TV, kde se snažím fandit našim sportovcům, především atletů, lyžařům, rychlobruslařům a cyklistům. Velice rád mám dobré jídlo, nejen Českou kuchyni, ale nebráním se Italské a Španělské, ke které si dopřávám sklenku dobrého vína. Pokud zbude troška času, zajdu do kina popřípadě divadla na nějakou činohru. Všechny tyto činnosti se snažím provozovat se svoji dlouholetou přítelkyní Pavlou.

Proč jsem se přihlásil do projektu: Maraton jsem chtěl uběhnout již letos, jelikož zdraví člověk neporučí, tak jsem na start nenastoupil. Plány tedy na příští rok jsou jasné, pokusit se uběhnout maraton. Jelikož, jsem pravidelným čtenářem FB stránek Miloše Škorpila, kde se objevila možnost se přihlásit do programu uběhni maraton za 3:59 volba byla zcela jasná.

Přehled článků autora

Co mám na srdci, kromě šelestu?

Zaběhni s Milošem maraton pod 4 hodiny
Co mám na srdci, kromě šelestu?

Po prvním společném tréninku, který proběhl v listopadu minulého roku, jsem pomalu začal s přípravou na maraton. Prosinec a závěr roku 2015 byl pro mě velice hektický především v pracovní oblasti,…

Miroslav Drlík, 12. 2. 2016

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků