logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Radka Hanáková

Radka Hanáková foto

Věk: 29 let (v únoru 30)
Váha: 61 kg
Výška: 168 cm
Zaměstnání: učitelka 4. třídy na fakultní základní škole v Praze
rekord na půmaratonu: 1:58 (v Ústí nad Labem 2015)
Běhám 15 měsíců – od září 2014

Myslím si, že jsem přátelská, zodpovědná a spolehlivá. Ráda plavu proti proudu a vymykám se většině. Mám ještě idealistické názory na svět a na ostatní lidi, což se mi často nevyplácí. Často se pro něco nadchnu, ale mé odhodlání trvá většinou jen chvíli. Mám celkem slabou vůli. Jsem také hodně citlivá a hodně si všechno beru. Někdy mě ovládne pocit sebelítosti, proti které se snažím bojovat.

Do projektu jsem se přihlásila kvůli tomu, že bych konečně chtěla uběhnout maraton pod 4 hodiny. Možná bych to zvládla i sama, ale když nad sebou budu mít kontrolu, půjde mi to určitě snadněji a nebudu se mít na co vymlouvat. Také jsem ráda, že mám výborného trenéra, kterého jsem si vždycky přála mít a jsem ve skupině stejně naladěných lidí, od kterých se můžu nechat v ledasčem inspirovat (např. v tréninku, v postoji na život, stravování, hubnutí atd.)

Přehled článků autora

Od kilometru k maratonu

Zaběhni s Milošem maraton pod 4 hodiny
Od kilometru k maratonu

Vyrostla jsem ve Valašském Meziříčí v srdci Beskyd. Jediné sporty, které jsem v dětství provozovala, byly volejbal a od mých čtrnácti let pak bojové umění aikido, kterému jsem s menšími přestávkami…

Radka Hanáková, 22. 1. 2016

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků