logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Silvestr naruby, aneb běh na vlak

Silvestr naruby, aneb běh na vlak

Běh "Silvestr naruby" vznikl z nápadu uspořádat letní variantu dnes již tradičního zimního přeběhu z Krumlova do Litvínovic. A aby to bylo zajímavější, běželo se v opačném směru. Zvláštností závodu pak bylo, že doběh byl časově limitován. Limitem byl čas odjezdu vlaku z Krumlova zpět do Budějovic. Kdo doběhl později, byl zpět dopraven sice pohodlněji autem, ale přišel o vyhlašování výsledků, které proběhlo za jízdy přímo ve vlaku.

Na trať dlouhou 27 a půl kilometru vyběhlo 14 běžců, z toho 2 ženy, a k tomu 1 pes. Závod dokončili všichni startující a do limitu se vešlo 10 běžců. Na rozdíl od prosincového běhu nikde na trati neležel sníh, zato se běžci museli potýkat s vysokou odpolední teplotou okolo 28°C.

Všem běžcům děkuji za účast.

Běh z Litvínovic u ČB přes hory Kluk a Kleť do Českého Krumlova na vlak – 1. ročník, 29. 6. 2011

pořadí jméno klub čas
1 Pavel Klein SK Týn n. Vlt. 02:42
2 Stanislav Jančář Podkleťák 02:50
3 David Vaš Munice 02:52
4 Martin Pexa Cyklo Jiřička 02:53
5-6 Ivan Kolář Litvínovice 03:01
5-6 Roman Medek Litvínovice 03:01
7-8 Jan Brabec Č. Budějovice 03:07
7-8 Martin Gazda Jihočeský běžecký pohár 03:07
9 Jiří Kobera SK Týn n. Vlt. 03:22
10 Jaroslav Novák Mokré – Č. Budějovice 03:23
11 David Tomek 03:30
12 Petra Kleinová SK Týn n. Vlt. 03:31
13 Josef Kopřiva TC Dvořák 03:33
14 Hana Lelková ona a pes 04:00

Do časového limitu odjezdu vlaku v 19:01 doběhlo 11 závodníků, zbývající doběhli po limitu a vyhlašování výsledků, které proběhlo ve vagóně za jízdy, se nezúčastnili.

Jaroslav Novák – Koloběžka foto
  • přečteno: 14211/14021×, 1 komentář

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Zahradka | 14. 6. 2012 9.49 hod. | 188.120.195.xxx
Dobry den muzu se zeptat zda bude silvestr naruby v roce 2012.dekuji

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Postižení Achillovy šlachy : Dobrý den, je vhodné jako léčbu využít finskou saunu? Děkuji »
  • Být zdravý a v kondici. Koho a co všechno to v našem životě ovlivňuje. Cooperův test. Čtrnáctý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : Cooperův test je dobré snažit se běžet přibližně rovnoměrným tempem s tím, že by se tep ke konci…»
  • NIKE ZOOM FLY z vás dostanou víc, než ve vás je! : Miloši, najdu někde druhou recenzi botiček? »
  • Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na druhých 13 týdnů běžeckého roku. Vhodný jako vylaďovací plán na půlmaraton : Dobry den Miloši, chtěl bych se optat, zařazuje te do treninku běh do kopce, už několikrát jsem se…»
  • Jak se vrátit do běžeckého tréninku po pauze trvající 4 – 6 týdnů : zdravím poslední dobou mám skoro po každém běhu problém s koleny,prostě mě začnou bolet.nevíte co s…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků