logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Silvestr naruby, aneb běh na vlak

Silvestr naruby, aneb běh na vlak

Běh "Silvestr naruby" vznikl z nápadu uspořádat letní variantu dnes již tradičního zimního přeběhu z Krumlova do Litvínovic. A aby to bylo zajímavější, běželo se v opačném směru. Zvláštností závodu pak bylo, že doběh byl časově limitován. Limitem byl čas odjezdu vlaku z Krumlova zpět do Budějovic. Kdo doběhl později, byl zpět dopraven sice pohodlněji autem, ale přišel o vyhlašování výsledků, které proběhlo za jízdy přímo ve vlaku.

Na trať dlouhou 27 a půl kilometru vyběhlo 14 běžců, z toho 2 ženy, a k tomu 1 pes. Závod dokončili všichni startující a do limitu se vešlo 10 běžců. Na rozdíl od prosincového běhu nikde na trati neležel sníh, zato se běžci museli potýkat s vysokou odpolední teplotou okolo 28°C.

Všem běžcům děkuji za účast.

Běh z Litvínovic u ČB přes hory Kluk a Kleť do Českého Krumlova na vlak – 1. ročník, 29. 6. 2011

pořadí jméno klub čas
1 Pavel Klein SK Týn n. Vlt. 02:42
2 Stanislav Jančář Podkleťák 02:50
3 David Vaš Munice 02:52
4 Martin Pexa Cyklo Jiřička 02:53
5-6 Ivan Kolář Litvínovice 03:01
5-6 Roman Medek Litvínovice 03:01
7-8 Jan Brabec Č. Budějovice 03:07
7-8 Martin Gazda Jihočeský běžecký pohár 03:07
9 Jiří Kobera SK Týn n. Vlt. 03:22
10 Jaroslav Novák Mokré – Č. Budějovice 03:23
11 David Tomek 03:30
12 Petra Kleinová SK Týn n. Vlt. 03:31
13 Josef Kopřiva TC Dvořák 03:33
14 Hana Lelková ona a pes 04:00

Do časového limitu odjezdu vlaku v 19:01 doběhlo 11 závodníků, zbývající doběhli po limitu a vyhlašování výsledků, které proběhlo ve vagóně za jízdy, se nezúčastnili.

Jaroslav Novák – Koloběžka foto
  • přečteno: 13073/12908×, 1 komentář

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Zahradka | 14. 6. 2012 9.49 hod. | 188.120.195.xxx
Dobry den muzu se zeptat zda bude silvestr naruby v roce 2012.dekuji

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Svaly a spalování tukových polštářů. Den, kdy si zaběháte, je svátkem pro vaše tělo : Pavle, díky za tvůj příběh, jsem moc rád, že ti běh pomohl vrátit se do života a měl bych na tebe…»
  • Svaly a spalování tukových polštářů. Den, kdy si zaběháte, je svátkem pro vaše tělo : Před rokem (krátce po 50tce) mi byla diagnostikována cukrovka. Předcházející (nejen) několikaleté…»
  • Úrazy Achillovy šlachy. Prevence a jejich léčení : Dovoluji si informovat / nemohu radit /o zlepšení stavu mých problémů s tendinozou Achil.šlach ze…»
  • Jaroslava Grohová: Prvního běhu v Běchovicích jsem se zúčastnila načerno : Váš článek mi udělal velkou radost, paní Grohová je skvělá trenérka a obdivuhodný člověk! »
  • Jak váha ovlivňuje výkon běžce : Mě se na shození pouze tuku skvěle osvědčila aplikace https://www.kaloricketabulky.cz . Zkoušel…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků