logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Silvestr naruby, aneb běh na vlak

Silvestr naruby, aneb běh na vlak

Běh "Silvestr naruby" vznikl z nápadu uspořádat letní variantu dnes již tradičního zimního přeběhu z Krumlova do Litvínovic. A aby to bylo zajímavější, běželo se v opačném směru. Zvláštností závodu pak bylo, že doběh byl časově limitován. Limitem byl čas odjezdu vlaku z Krumlova zpět do Budějovic. Kdo doběhl později, byl zpět dopraven sice pohodlněji autem, ale přišel o vyhlašování výsledků, které proběhlo za jízdy přímo ve vlaku.

Na trať dlouhou 27 a půl kilometru vyběhlo 14 běžců, z toho 2 ženy, a k tomu 1 pes. Závod dokončili všichni startující a do limitu se vešlo 10 běžců. Na rozdíl od prosincového běhu nikde na trati neležel sníh, zato se běžci museli potýkat s vysokou odpolední teplotou okolo 28°C.

Všem běžcům děkuji za účast.

Běh z Litvínovic u ČB přes hory Kluk a Kleť do Českého Krumlova na vlak – 1. ročník, 29. 6. 2011

pořadí jméno klub čas
1 Pavel Klein SK Týn n. Vlt. 02:42
2 Stanislav Jančář Podkleťák 02:50
3 David Vaš Munice 02:52
4 Martin Pexa Cyklo Jiřička 02:53
5-6 Ivan Kolář Litvínovice 03:01
5-6 Roman Medek Litvínovice 03:01
7-8 Jan Brabec Č. Budějovice 03:07
7-8 Martin Gazda Jihočeský běžecký pohár 03:07
9 Jiří Kobera SK Týn n. Vlt. 03:22
10 Jaroslav Novák Mokré – Č. Budějovice 03:23
11 David Tomek 03:30
12 Petra Kleinová SK Týn n. Vlt. 03:31
13 Josef Kopřiva TC Dvořák 03:33
14 Hana Lelková ona a pes 04:00

Do časového limitu odjezdu vlaku v 19:01 doběhlo 11 závodníků, zbývající doběhli po limitu a vyhlašování výsledků, které proběhlo ve vagóně za jízdy, se nezúčastnili.

Jaroslav Novák – Koloběžka foto
  • přečteno: 10408/10320×, 1 komentář

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Zahradka | 14. 6. 2012 9.49 hod. | 188.120.195.xxx
Dobry den muzu se zeptat zda bude silvestr naruby v roce 2012.dekuji

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

Vize pro rok 2017

Rok 2017 na sebe nedá dlouho čekat, Novoroční předsevzetí jakbysmet. Zatímco vize předpokládá dlouhodobost, Novoroční předsevzetí se vyznačují jepičím životem. Aby se Novoroční předsevzetí stalo prvním krokem k naplnění vize, je třeba si ho pořádně rozmyslet, i když znám spoustu lidí, kteří na druhou stranu tak dlouho přemýšlí a zvažují vše pro a proti, že než vše zváží, uteče pár let. Takže zvažujte pečlivě, ale dejte si časový limit na start. Jako nejlepší limit se jeví 1.1.2017, tak běžíme na to, co vy na to. Kterým směrem byste rádi v roce 2017 byli rádi, aby se ubírala vaše vize 2017?

Zlepšení či udržení zdraví35
Zlepšení nebo udržení fyzické kondice92
Více času na sebe10
Více času na rodinu4
Více času na přátele2
Více času na sebe a na rodinu11
Být víc sám (sama) sebou30

kde se diskutuje

  • Ještě jednu písničku … a tuhle taky musím : Já jsem tak poctivý (čti: zblblý :-)), že jsem dělal kliky už i o půl druhé v noci ... :-) »
  • Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton : Pán Škorpil, v tomto pláne odporúčate bežať dlhý beh na úrovni 82 % TF max. (okrem rozklusu a…»
  • Jak skloubit zimní radovánky s přípravou na jarní běžecké vrcholy : Zdravím Miloši, mám dotaz k pohybu venku při inverzi. Bydlím na Karvinsku, kde trvá už několik dní…»
  • Běhání v zimě a mrazu se není třeba bát! Šest zásad pro běhání v zimě a mrazu : Ahoj všem K tomu mrazu, dnes ráno jsem si dal svých obvyklých 4,75km kolem Labe a bylo to bezva, od…»
  • Jak je to tedy s tím hladem, aneb Intermittent Fasting. Osmý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : Jesliže vycházím z "nejím, když nemám hlad" a doplním k tomu "jím, když mám…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků