logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Silvestr naruby, aneb běh na vlak

Silvestr naruby, aneb běh na vlak

Běh "Silvestr naruby" vznikl z nápadu uspořádat letní variantu dnes již tradičního zimního přeběhu z Krumlova do Litvínovic. A aby to bylo zajímavější, běželo se v opačném směru. Zvláštností závodu pak bylo, že doběh byl časově limitován. Limitem byl čas odjezdu vlaku z Krumlova zpět do Budějovic. Kdo doběhl později, byl zpět dopraven sice pohodlněji autem, ale přišel o vyhlašování výsledků, které proběhlo za jízdy přímo ve vlaku.

Na trať dlouhou 27 a půl kilometru vyběhlo 14 běžců, z toho 2 ženy, a k tomu 1 pes. Závod dokončili všichni startující a do limitu se vešlo 10 běžců. Na rozdíl od prosincového běhu nikde na trati neležel sníh, zato se běžci museli potýkat s vysokou odpolední teplotou okolo 28°C.

Všem běžcům děkuji za účast.

Běh z Litvínovic u ČB přes hory Kluk a Kleť do Českého Krumlova na vlak – 1. ročník, 29. 6. 2011

pořadí jméno klub čas
1 Pavel Klein SK Týn n. Vlt. 02:42
2 Stanislav Jančář Podkleťák 02:50
3 David Vaš Munice 02:52
4 Martin Pexa Cyklo Jiřička 02:53
5-6 Ivan Kolář Litvínovice 03:01
5-6 Roman Medek Litvínovice 03:01
7-8 Jan Brabec Č. Budějovice 03:07
7-8 Martin Gazda Jihočeský běžecký pohár 03:07
9 Jiří Kobera SK Týn n. Vlt. 03:22
10 Jaroslav Novák Mokré – Č. Budějovice 03:23
11 David Tomek 03:30
12 Petra Kleinová SK Týn n. Vlt. 03:31
13 Josef Kopřiva TC Dvořák 03:33
14 Hana Lelková ona a pes 04:00

Do časového limitu odjezdu vlaku v 19:01 doběhlo 11 závodníků, zbývající doběhli po limitu a vyhlašování výsledků, které proběhlo ve vagóně za jízdy, se nezúčastnili.

Jaroslav Novák – Koloběžka foto
  • přečteno: 17734/17364×, 1 komentář

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Zahradka | 14. 6. 2012 9.49 hod. | 188.120.195.xxx
Dobry den muzu se zeptat zda bude silvestr naruby v roce 2012.dekuji

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Začal jsem běhat, ale ať dělám, co dělám, zrychlit nedokážu! Co mám dělat, abych běhal rychleji? : Dobrý den. Tenhle článek se mi opravdu moc líbí. Našla jsem se v něm krásně a aktuálně bych k tomu…»
  • Zjisti svůj startovní handicap a vyběhni. Šestý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : Sorry za odbočku, to musí být nesmysl, ty časy fotbalistů, ne ? "Ve Slavii jsou nároky na…»
  • Stabilita při běhu, aneb co taky může způsobit nevhodná běžecká obuv. Osmý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : S letitým odstupem musím dát Miloši za pravdu.Maximalistická obuv,konkrétně model Clifton od Hoka…»
  • Tak jak je to vůbec s tou snídaní – je anebo není tím nejdůležitějším jídlem dne? Třetí tip Běžecké školy pro váš šťastný života běh : Souhlas, není taky špatný vajíčka udělat na sádle a kokosak si dát do kafe. »
  • Tak jak je to vůbec s tou snídaní – je anebo není tím nejdůležitějším jídlem dne? Třetí tip Běžecké školy pro váš šťastný života běh : No jistěééé. Hned jsem si šel udělat dvě vajíčka na měkko (no, byly trošku spíš na tvrdo, ale…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků