logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Nevšední zážitek – běžecký závod kolem Brněnské přehrady (Vokolo príglu 2011) – registrace končí už dnes

Nevšední zážitek – běžecký závod kolem Brněnské přehrady (Vokolo príglu 2011) – registrace končí už dnes

V sobotu 8.10.2011 se uskuteční druhý ročník běžeckého klání „TRIEXPERT Vokolo príglu“. Loni při premiéře krásnou trať oběhlo 927 běžců a běžkyň. Letos necelé dva týdny před závodem hlásí pořadatelé již přes 1350 registrovaných. Prolétněte si atraktivní závod kolem „Brněnského móře" i vy. Pozor !!! On-line registrace končí již 28.9.2011.

TRIEXPERT pořádá Vokolo príglu

Běžecká prodejna TRIEXPERT pořádá v moravské metropoli druhý největší závod na Moravě. Láká běžce na členitou trať, která se kroutí kolem dokola Brněnské přehrady. Čeká na Vás 14,1 km (délka 1/3 maratonu) plných úchvatných výhledů na vodní hladinu, běh přes most u hradu Veveří, náročná pasáž v terénu u Skalek a nakonec i přeběh přes hráz.

Časový limit závodu jsou tři hodiny, tak nemusíte mít strach, že byste to snad nezvládli. Navíc na trati na Vás čekají dvě občerstvovací stanice, kde Vám do žil napumpují docházející energii. Závod je přehlídkou domácích borců a „borkyň“, které lákají zajímavé „price" money v celkové výši téměř 40.000,- Kč.

obrázek

Loni vyhrál Lukáš Kourek před Jiřím Homoláčem a Filipem Ospalým. Mezi ženami pak zvítězila vycházející slovenská hvězda Katerina Berešová před Jiřinou Kociánovou a nestárnoucí Ivanou Martincovou. Letos by nikdo z nich neměl na startu opět chybět. Věcné ceny a poháry pak obdrží všichni medailisté z 12 vypsaných kategorií.

Nové Clio v tombole

Ještě přemýšlíte, zda se máte do Brna vypravit? Podívejte se na oficiální webové stránky závodu www.vokolopriglu.cz, mrkněte na trasu závodu a její profil, krásné fotky z loňska a nechte se zlákat bohatou tombolou. Na vítěze tomboly čeká nové Clio, na další šťastlivce pak sportovní ceny od Triexpertu, Mizuna, Timexu, Inkosporu či Icebreakeru.

obrázek

Zázemí závodu je přímo na břehu Brněnské přehrady v loděnici veslařského a jachetního oddílu TJ Lodní sporty Brno. Závodníkům jsou k dispozici převlékárny, úschovny a velký jídelní stan, tak jak je tomu na velkých závodech běžné. Pro přespolní závodníky je zajištěno zvýhodněné ubytování v Hotelu SANTON.

Ve startovním balíčku za 350,-Kč najdete účastnické tričko, číslo se jménem, měřící čip, slevový kupón na běžecké vybavení MIZUNO (v hodnotě 30% do běžeckých prodejen TRIEXPERT). V ceně je 2x občerstvení na trati a ihned po doběhu, hlavní jídlo s pitím a samozřejmě krásná pamětní medaile, kterou Vám v cíli pověsí na krk.

obrázek

Oběhněte „Brněnské" móře i vy

Postavte se této výzvě, zdolejte svoji vlastní běžeckou osmitisícovku. Ćeká na Vás 14,1 km v členitém terénu v krásné přírodě Podkomořských lesů. A jaký cíl si klade sám ředitel závodu? „Já budu nejšťastnější, když budu cítit, že se účastníci sportovně vyřádili a společensky „vyblbli" a při odchodu ze závodiště si řeknou: „Tak to byl krásně strávený den dnes. Příští rok se těším, nashle…“

ON-LINE REGISTRACE NA ZÁVOD KONČÍ JIŽ DNES – 28.9.2011!!!

www.vokolopriglu.cz

Triexpert team se těší na Vaši účast.

Miloš Škorpil foto
Nevšední zážitek – běžecký závod kolem Brněnské přehrady (Vokolo príglu 2011) – registrace končí už dnes Nevšední zážitek – běžecký závod kolem Brněnské přehrady (Vokolo príglu 2011) – registrace končí už dnes Nevšední zážitek – běžecký závod kolem Brněnské přehrady (Vokolo príglu 2011) – registrace končí už dnes

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (7 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

1bubobubo | 28. 9. 2011 21.00 hod. | 194.50.64.xxx
Už se na závod těším a věřím že to bude krásně strávený den, jako většinou při bězích na Moravě :o))

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

Vize pro rok 2017

Rok 2017 na sebe nedá dlouho čekat, Novoroční předsevzetí jakbysmet. Zatímco vize předpokládá dlouhodobost, Novoroční předsevzetí se vyznačují jepičím životem. Aby se Novoroční předsevzetí stalo prvním krokem k naplnění vize, je třeba si ho pořádně rozmyslet, i když znám spoustu lidí, kteří na druhou stranu tak dlouho přemýšlí a zvažují vše pro a proti, že než vše zváží, uteče pár let. Takže zvažujte pečlivě, ale dejte si časový limit na start. Jako nejlepší limit se jeví 1.1.2017, tak běžíme na to, co vy na to. Kterým směrem byste rádi v roce 2017 byli rádi, aby se ubírala vaše vize 2017?

Zlepšení či udržení zdraví40
Zlepšení nebo udržení fyzické kondice109
Více času na sebe14
Více času na rodinu6
Více času na přátele2
Více času na sebe a na rodinu11
Být víc sám (sama) sebou37

kde se diskutuje

  • Život neběží vždycky podle (tréninkového) plánu : Je to malichernost, ale jak dobře Vám rozumím ... :-) »
  • Běhání v zimě a mrazu se není třeba bát! Šest zásad pro běhání v zimě a mrazu : nemáte někdo zkušenost s během maratonu v zimě ? »
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Zdravím Vás, běh a celkově cvičení je super věc. Velmi zajímavé jsou nově objevené spojitosti běhu…»
  • Být zdravý a v kondici. Koho a co všechno to v našem životě ovlivňuje. Cooperův test. Čtrnáctý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : V tabulke muži 30 – 39 let, průměrný, je chyba (1900 – 1299 m), spravne ma byt 1900…»
  • Ještě jednu písničku … a tuhle taky musím : Já jsem tak poctivý (čti: zblblý :-)), že jsem dělal kliky už i o půl druhé v noci ... :-) »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků