logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běžecký deník Mirka Vostrého – 3. díl

Běžecký deník Mirka Vostrého – 3. díl

Dostal jsem od Miloše zprávu, že některým z vás schází třetí díl mého deníku. Dokonce mě Miloš již telefonicky urgoval.

Ano, třetí díl mého běžeckého deníku má veliké zdržení. Je to z prostého důvodu – není o čem psát.

Chtěl jsem vám popisovat den po dni, ale zjistil jsem, že jsou všechny stejné. Pořád se mi pletou pod nohy psi, stejně tak i jejich páníčkové atd.

Už v druhém dílu jste asi zaznamenali, že nemám o čem psát. Psal jsem o své minulosti a o tom, jak jsem nechal košíkovou, o tom, jak jsem potkal bezdomovce a o tom, jak jsem si vzal blbé tričko, které mi dráždilo bradavky. Prostě o blbostech.

Chci vám všem moc poděkovat za vaše komentáře k mým článkům. Chtěl jsem na ně reagovat, ale program Běžecké školy se mnou nemluví a nechce mi dovolit psát odpovědi. Miloš říká, že se na opravě pracuje. Tak snad to příště bude již možné.

Vzhledem k tomu, že se dřív jak po 17té hod. k běhání nedostanu a že je již od 16 hod. tma, musel jsem změnit trasu. Neběhám již kolem Ohře ke Steinu, neboť je tam tma jak v ranci a cesta je nerovná, plná nástrah. Hrozil úraz a tak jsem začal běhat na krajince. Běhám tam a zpět a tam a zpět... tak dlouho, dokud mi neskončí můj běžecký časový plán. Cesta je tam příjemná a hlavně osvětlená. Kdybyste snad někdo nevěděl, kam jít na večerní procházku, můžete mě přijít podpořit.

Miloš mi opatřil skvělé běžecké boty, takže se mi běhá jako v bavlnce. Lidi mě chválí, že jsem zhubnul a dokonce to vidím na svém těle i já sám. Sice to není ještě ono, ale věřím, že do léta budu úžasňák.

Vylepšila se mi kondička. Schody vyjdu bez problémů, nejsem líný se zvednout z pohodlného křesla apod. Dříve jsem se v křesílku půl hodiny přemlouval, abych se zvednul a šel si vzít např. do kuchyně to, na co mám chuť. Skončilo to nakonec tak, že jsem nevstal a vyčíhnul jsem si někoho z rodiny, kdo se v kuchyni vyskytoval a toho jsem požádal, aby mi to donesl. Dnes ne. Dnes si to přinesu sám. Ztratil jsem dokonce i chuť na sladkosti.
Prostě samé klady. Nečekal jsem, že běh má tak silné kladné účinky.

Není to tak dlouho, co jsem se snažil zhubnout dietou. Bylo to na nic. Sice jsem něco zhubl, ale jojo efekt funguje skvěle. Dlouho jsem to nevydržel. Za chvíli jsem měl absťák po sladkém. A to nemluvím o tom, jak jsou všechny dietní suroviny drahé. Diety jsou k ničemu.

Dozvěděl jsem se, že 26.12. je ve Františkových Lázních Vánoční běh. Jsem rozhodnut, že si to také vyzkouším. Nevím, zda uběhnu celých 5600 metrů, ale chci to zkusit. Takže doufám, že se tam setkáme.

obrázek

Dovolte mi, abych touto cestou vám všem popřál šťastné Vánoce, veselého Silvestra, hodně zdraví, štěstí a životních úspěchů.

Váš „běžec“ Mirek Vostrý

Mirek Vostrý foto
  • přečteno: 13456/13081×
Běžecký deník Mirka Vostrého – 3. díl

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (9 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Začínáme s během

všechny články Začínáme s během

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků