logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

PIM Women´s Challenge 2013 otvírá své brány

PIM Women´s Challenge 2013 otvírá své brány

Mnoho z vás mě už pár měsíců, v podstatě od chvíle, kdy skončil letošní, již třetí, ročník stále populárnější Challenge pro ženy – PIM Women´s Challenge, bombarduje otázkami, kdy se budou moci přihlásit do dalšího ročníku.

Tak konečně budu mít „klid“, protože vám mohu oznámit, že přihlásit do PIM Women´s Challenge 2013 se už můžete, a to až do 31. října. Pak bude vybráno 15 z vás, které dostanou do konce roku tréninkové plány a také budou mít za povinnost psát, tak jako se to už stalo dobrým zvykem, nejdříve proč se do WCH přihlásily, tedy spíše jakýsi svůj osobní příběh, a pak jak se prokousávaly prvními týdny tréninku.

Z vybrané patnáctky pak bude vybrána finálová dvanáctka, která si střihne Cooperův test, krapet si je zvážíme, abychom zjistili, jak jsou na tom s poměrem svalů, kostí, vody a tuku a pokusíme se je motivovat k tomu, aby si splnily nebo překročily svůj stanovený cíl. Budeme se je snažit motivovat i k tomu, aby se z nich stal takový team, jak tomu bylo v roce 2011 a 2012, kdy to bylo a vlastně je až dodnes stále neskutečné, jak ty holky drží pospolu, pomáhají si, povzbuzují se. A nejen sebe, ale všechny ostatní – a o tom hlavně PIM Women´s Challenge je: o přátelství, solidaritě, podpoře, což jsou nejlepší způsoby, jak propagovat mezi ostatními běh.

Takže, máš-li příběh, máš chuť půl roku na sobě pracovat, půl roku a pak až do konce života (aspoň toho běžeckého) propagovat ve svém okolí nebo všude, kde to půjde, běh a pohyb, tak neváhej a pošli svou přihlášku – a možná se stane zázrak a začátkem listopadu ti přistane ve schránce e-mail, který ti změní život, ale ještě předtím tě asi posadí na pozadí:).

Tak už jsi dost nažhavená? Fajn, tak na co ještě čekáš? Sedni, vyplň a pošli.

Pokud neznáš příběhy těch před tebou, tak zalistuj a nech se inspirovat

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (10 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Karolína | 2. 10. 2012 10.06 hod. | 89.24.231.xx
Milé dámy, ženy, slečny a paní , hlaste se!! Fakt to stojí za to. Prožijete krásné období, poznáte spoustu úžasných lidiček v čele s Danou a Milošem , Nebojte se , nebolí to a stojí to za to!! Já si sice své cíle z PWCH 2012 kvůli zranění nesplnila , ale přesvědčila jsem se , že cesta k cíli je důležitější než cíl samotný. Tahle cesta opravdu stála a stále stojí za to. Karolína

1 . 2 

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Ženy v běhu

všechny články Ženy v běhu

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Deset tipů pro optimální stavování běžců a běžkyň : Miloši, zapomněl jsi na řepkový olej!? »
  • Od gaučinku k běhu : Tak Třeboňský maraton 2018 byl za 4:06 »
  • Za čím by se běhalo, kdyby se to nestalo : Opravdu? Proto je kapitalismus lepší než socialismus – protože je dostatek bananu? Nebo…»
  • Rizika běhu, aneb jak lze také číst závěry studie MarathonLab IKEMU : Mirku, díky za odpověď Martině. Martino, jednak gratuluji k osobákům na 5 a 10 km, a jsem rád, že…»
  • Rizika běhu, aneb jak lze také číst závěry studie MarathonLab IKEMU : Ahoj Mirku, loni jsem běžela půlku na jaře, ale pak jsem trénovala na osobák na 5km (podle Milošova…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků