logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Společný výběh do roku 2013

Společný výběh do roku 2013

Čas nezastavíš a jak lépe oslavit příchod nového roku, než tím, že vyběhneme s tím starým a vběhneme do nového. Tohle by bylo určitě krásné, ale nejsme v Brazílii a v Sao Paulu, kde se takto loučení se starým rokem a zároveň vítání roku nového uskutečnilo již 87x. Tradice výběhů žáků Běžecké školy do Nového roku má za sebou teprve 2. ročníky, ale zato se neorientujeme jen na jedno místo, ale běháme po celém světě.

Takže stejně jako loňský a letošní rok, tak i rok 2013 oslavíme společným výběhem. Kdo bude chtít vyběhnout se mnou, bude muset zamířit na západ od Prahy a sice až do Chebu, na hráz přehrady Skalka, odkud vyběhneme přesně v 13:13 směrem Zelená hora, tedy na vrchol nejvyššího kopce tyčícího se v blízkosti Františkových Lázní, Komorního Dvora a Chebu.

Ti, kdož to budou mít do Chebu z ruky, budou moci s námi symbolicky vyběhnout tam, kde zrovna budou a necháme na nich, zda to bude též v 13:13 či v jiný čas, jediné, co bychom byli rádi, abychom pak mohli spříst společné běžecké vlákno, je, abyste nám ze svého výběhu poslali fotografii, kterou doprovodíte krátkým textem, abychom věděli, kdo, kdy a kde se přidal.

Oproti prvním dvěma ročníkům bychom byli rádi, kdybyste tento svůj první běh, v němž oslavíte příchod Nového roku, věnovali i nějaké charitativní organizaci – nejlépe v místě, kde žijete. Není to podmínka, ale řekněte – není skvělé udělat na Nový rok hned dva dobré skutky? Jeden pro sebe – pěkně se proběhnout, jeden pro druhé – pomoci druhým? Na začátku každé velké věci byl první krok, a třeba právě to, že vyběhnete s námi na Nový rok, bude novým začátkem nejen ve vašem životě, ale i novým začátkem – svěžím vánkem, který začne rozfoukávat blbou náladu nad českou kotlinou.

Pokud poběžíte pro někoho, nezapomeňte to uvést ve svém komentáři k zaslané fotografii a přidejte prosím i odkaz na stránky, má-li je daná organizace, pomůžete jí tak i tímto, neboť o ní bude najednou vědět o několik tisíc lidí více.

Náš Novoroční běh na Zelenou horu bude věnován Farní charitě Cheb, bude to počáteční vklad do Tříkrálové sbírky, která bude po celé České republice následovat v období tří králů.

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (13 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Hynek | 4. 12. 2012 12.01 hod. | 80.254.148.xx
Ahoj,
vběhnutí do Nového roku 2013 se mi líbí a přidám se k té myšlence v Nymburce. Bude to pro mě první ročník. Start mám v plánu v 23:30 a na programu bude novoroční půlmaraton v polabí. Fotku rád přidám.

fotoMiloš Škorpil: Hynku, skvělý počinek, kdybys nechtěl běžet sám, pošli krátké info, od kud budeš vybíhat, vložím do akcí na škole, třebas se někdo přidá.
To platí i u vás ostatních, pokud byste chtěli inzerovat to, kde a v kolik se chcstáte společně vyběhnout do Nového roku, tak napiště na miloš@bezeckaskola.cz

Petr Hruška | 2. 12. 2012 1.44 hod. | 80.250.27.xxx
Pokud nejste na facebooku, kam Miloš odkazuje při zmínce o Farní charitě Cheb, můžete se na její profil podívat sem:
www.bezeckaskola.cz/clanek-1164-farni-charita-cheb.html

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

Podle čeho si budete vybírat běžecké boty na sezónu 2017

Během následujících týdnů budete osloveni firmami vyrábějícími, či prodávajícími běžeckou obuv s jejich vzory pro rok 2017. Podle čeho se budete při výběru orientovat?

podle značky49
podle povrchu na němž převážně běhám24
podle barvy2
podle šířky boty ve špičce13
podle výšky dropu (rozdílu mezi výškou paty a špičky)14
podle váhy13
podle počtu technických fines, které budou ve výčtu jejich vlastností4
podle toho, jak se v nich budou cítit moje nohy70

kde se diskutuje

  • Životní maraton aneb proč jsem začal běhat : Ahoj Michale, super článek. Hodně mi pomohl v nalezení sebe sama a pochopení co je v běžeckém…»
  • Úrazy Achillovy šlachy. Prevence a jejich léčení : Dobrý den, na tuto diskuzi jsem narazila při pokusu se opět posunout o kousek dál při řešení svého…»
  • Cháron tě zve k sobě – chceš-li mu utéct, zpomal – buď trpělivý, vše má svůj čas, i ty budeš vítěz : kdy bude kniha k mání??? děkuji »
  • Cháron tě zve k sobě – chceš-li mu utéct, zpomal – buď trpělivý, vše má svůj čas, i ty budeš vítěz : Dobrý den je mi 40.let a před dvěma léty jsem začal běhat. Byl jsem jeden z těch, kteří začali…»
  • Životní maraton aneb proč jsem začal běhat : Po přečtení, ačkoli je už 11 večer, mám chuť vyběhnout a běžet a běžet pro ty pocity, které my…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků