logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Společný výběh do roku 2013

Společný výběh do roku 2013

Čas nezastavíš a jak lépe oslavit příchod nového roku, než tím, že vyběhneme s tím starým a vběhneme do nového. Tohle by bylo určitě krásné, ale nejsme v Brazílii a v Sao Paulu, kde se takto loučení se starým rokem a zároveň vítání roku nového uskutečnilo již 87x. Tradice výběhů žáků Běžecké školy do Nového roku má za sebou teprve 2. ročníky, ale zato se neorientujeme jen na jedno místo, ale běháme po celém světě.

Takže stejně jako loňský a letošní rok, tak i rok 2013 oslavíme společným výběhem. Kdo bude chtít vyběhnout se mnou, bude muset zamířit na západ od Prahy a sice až do Chebu, na hráz přehrady Skalka, odkud vyběhneme přesně v 13:13 směrem Zelená hora, tedy na vrchol nejvyššího kopce tyčícího se v blízkosti Františkových Lázní, Komorního Dvora a Chebu.

Ti, kdož to budou mít do Chebu z ruky, budou moci s námi symbolicky vyběhnout tam, kde zrovna budou a necháme na nich, zda to bude též v 13:13 či v jiný čas, jediné, co bychom byli rádi, abychom pak mohli spříst společné běžecké vlákno, je, abyste nám ze svého výběhu poslali fotografii, kterou doprovodíte krátkým textem, abychom věděli, kdo, kdy a kde se přidal.

Oproti prvním dvěma ročníkům bychom byli rádi, kdybyste tento svůj první běh, v němž oslavíte příchod Nového roku, věnovali i nějaké charitativní organizaci – nejlépe v místě, kde žijete. Není to podmínka, ale řekněte – není skvělé udělat na Nový rok hned dva dobré skutky? Jeden pro sebe – pěkně se proběhnout, jeden pro druhé – pomoci druhým? Na začátku každé velké věci byl první krok, a třeba právě to, že vyběhnete s námi na Nový rok, bude novým začátkem nejen ve vašem životě, ale i novým začátkem – svěžím vánkem, který začne rozfoukávat blbou náladu nad českou kotlinou.

Pokud poběžíte pro někoho, nezapomeňte to uvést ve svém komentáři k zaslané fotografii a přidejte prosím i odkaz na stránky, má-li je daná organizace, pomůžete jí tak i tímto, neboť o ní bude najednou vědět o několik tisíc lidí více.

Náš Novoroční běh na Zelenou horu bude věnován Farní charitě Cheb, bude to počáteční vklad do Tříkrálové sbírky, která bude po celé České republice následovat v období tří králů.

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (13 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Hynek | 4. 12. 2012 12.01 hod. | 80.254.148.xx
Ahoj,
vběhnutí do Nového roku 2013 se mi líbí a přidám se k té myšlence v Nymburce. Bude to pro mě první ročník. Start mám v plánu v 23:30 a na programu bude novoroční půlmaraton v polabí. Fotku rád přidám.

fotoMiloš Škorpil: Hynku, skvělý počinek, kdybys nechtěl běžet sám, pošli krátké info, od kud budeš vybíhat, vložím do akcí na škole, třebas se někdo přidá.
To platí i u vás ostatních, pokud byste chtěli inzerovat to, kde a v kolik se chcstáte společně vyběhnout do Nového roku, tak napiště na miloš@bezeckaskola.cz

Petr Hruška | 2. 12. 2012 1.44 hod. | 80.250.27.xxx
Pokud nejste na facebooku, kam Miloš odkazuje při zmínce o Farní charitě Cheb, můžete se na její profil podívat sem:
www.bezeckaskola.cz/clanek-1164-farni-charita-cheb.html

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků