logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis!

Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis!

Proč? No to je jasný, protože když je všude zima, tak tady je teploučko jak doma za pecí a stejně se tu i cítíte, protože personál vám snese modré z nebe, že, Evo – malá, pak velká a teď už zase malá porce? A pak, když se vydáte na běžeckou procházku do okolí, tak vám doslova a do písmene zmrzne úsměv na rtech, viď, LuckoRenato?

Navíc jsou tu krásné běžecké terény, které zvládnou i úplní běžečtí začátečníci – když na ně ovšem chrti počkají, že, Michálku?

Eva – malá, pak velká a teď už zase malá porceEva – malá, pak velká a teď už zase malá porce
Eva – malá, pak velká a teď už zase malá porce

A tak bych mohl přikládat jeden argument za druhým a všechny by byly na jedno brdo, které by vám vybrdilo, že nejlepší na období vrcholící zimní depky je sednout do vlaku, busu či svého přibližovala a vyrazit na západ do malebného lázeňského městečka Františkovy Lázně – tam vám dá depka rázem vale, protože zkrátka nevydrží ten neustálý nával smíchu, který ve vás bude vyvolávat to, co bude padat z vašich uvolněných spolusoustředěnců.

Program soustředění

zaběháme si kolem a kolem a taky dokolečka do kola

Bude pestrý, to vám rozhodně můžeme slíbit, rozhodně se na něm bude hodně běhat a cvičit, když budete hodně „hodní“ – tím nemyslím, že budete sedět v koutě jak pecky, ale budete mít zájem, tak slibuju (a to se teprve nasmějete), že vám předvedu v praxi všechny ta cvičení, co jsme v posledním roce na Běžecké škole představili – teda jestli přežiju ve zdraví ta první.

Pokud jde o přesný program, tak ten nechám letos obestřen tajemstvím, ne že bych nevěděl, jako že nevím, ale bych moc rád, abychom si ho vytvořili s těmi, kteří na soustředění přijedou, společně. Určitě nebudou chybět výběhy a vycházky do okolí, určitě zajdeme s děvčaty, aby se podívala na Františka, ostatně vloni se jedna dívala tak dlouho, až v těchto dnech jednoho přivede na svět. Já vím, trošku pozdní březost, ale to u srn bývá zcela normální.

Termín soustředění

Tak to vím naprosto přesně! Soustředění se bude konat od čtvrtka 14. do neděle 17. února 2013.

Kuchyně

makrobiotická stravastrava z Makra
Ač by se tak mohlo na druhý pohled zdát, tak makrobiotická strava nerovná se strava z Makra

Kromě programu, který si domluvíme s těmi, kteří se dostaví, pak určitě můžete počítat se skvělým jídlem. Ti, co jsou vegetariáni či dokonce makrobiotici, tak ti si tu budou opravdu mlaskat, zdejší kuchaři jsou na tuto stravu skuteční mistři. Vloni to dopadlo tak, že normální stravu jsem si snad nakonec dával jen já.

PÁR MÉNĚ PODSTATNÝCH INFORMACÍ

Cena

5285,-Kč na osobu v dvoulůžkovém pokoji
5885,- Kč na osobu v jednolůžkovém pokoji

Cena zahrnuje:

3x ubytování s plnou penzí
Lázeňské procedury: zábal, částečná masáž, parafínový zábal rukou, aroma masáž, koupel přísadová
nebo vstup na 2 hodiny do Aquafora, zábal, částečná masáž
Tréninky pod vedením Miloše Škorpila, poradenství, novinky…

Balíčky procedur jsou pouze doporučené, po dohodě s personálem balneo provozu lze procedury obměnit či dokoupit na místě
Balíčky procedur jsou pouze doporučené, po dohodě s personálem balneo provozu lze procedury obměnit či dokoupit na místě.

Zapůjčení županu, parkoviště, lázeňská taxa v ceně.

Co je v programu jasné

Čtvrtek

příjezd, ubytování
18:00 – 19:00 večeře
Seznámení účastníků

Pátek

7:15 rozcvička ala Miloš
8:00 snídaně

výběh do okolí dle dohody
9:00 výběh do okolí dle dohody

11:30 procedury
12:30 oběd
13:30 výlet do okolí dle dohody

Příjezd a ubytování dalších účastníků

18.00 večeře
20:00 večerní program dle dohody

Sobota

rozcvička ala Miloš
7:15 rozcvička ala Miloš

8:00 snídaně
9:00 výběh do okolí dle dohody
12:30 procedury, oběd
14:00 výlet do okolí dle dohody
18:00 večeře
19:30 večerní program dle dohody

Neděle

7:15 rozcvička ala Miloš
8.00 snídaně
9.30 výběh do okolí dle dohody
12:30 oběd a rozloučení

Přihlášky směřujte:

Zdeněk Dančo, mobil: 777 591 622, e-mail: zdenek.danco@seznam.cz, Hotel Francis

pssssssssst, hlavní důvod soustředění
pssssssssst, hlavní důvod soustředění

Miloš Škorpil foto
Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis! Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis! Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis! Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis! Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis! Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis! Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis! Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis! Běžecké soustředění v únoru – jedině v hotelu Francis!

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (6 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Pavla “malá porce“ | 24. 1. 2013 8.08 hod. | 46.135.81.x
Potvrzuji, že františek opravdu funguje! 22.01. se nám s Korkem narodila Anička.Má krásné dlouhé nohy, takže z ní roste sampionka na dlouhé tratě!

šlčka7 | 15. 1. 2013 12.45 hod. | 90.178.198.xxx
Velice lákavé čtení. Až na tu cenu :P

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

Vize pro rok 2017

Rok 2017 na sebe nedá dlouho čekat, Novoroční předsevzetí jakbysmet. Zatímco vize předpokládá dlouhodobost, Novoroční předsevzetí se vyznačují jepičím životem. Aby se Novoroční předsevzetí stalo prvním krokem k naplnění vize, je třeba si ho pořádně rozmyslet, i když znám spoustu lidí, kteří na druhou stranu tak dlouho přemýšlí a zvažují vše pro a proti, že než vše zváží, uteče pár let. Takže zvažujte pečlivě, ale dejte si časový limit na start. Jako nejlepší limit se jeví 1.1.2017, tak běžíme na to, co vy na to. Kterým směrem byste rádi v roce 2017 byli rádi, aby se ubírala vaše vize 2017?

Zlepšení či udržení zdraví38
Zlepšení nebo udržení fyzické kondice98
Více času na sebe13
Více času na rodinu6
Více času na přátele2
Více času na sebe a na rodinu11
Být víc sám (sama) sebou32

kde se diskutuje

  • Běhání v zimě a mrazu se není třeba bát! Šest zásad pro běhání v zimě a mrazu : nemáte někdo zkušenost s během maratonu v zimě ? »
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Zdravím Vás, běh a celkově cvičení je super věc. Velmi zajímavé jsou nově objevené spojitosti běhu…»
  • Být zdravý a v kondici. Koho a co všechno to v našem životě ovlivňuje. Cooperův test. Čtrnáctý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : V tabulke muži 30 – 39 let, průměrný, je chyba (1900 – 1299 m), spravne ma byt 1900…»
  • Ještě jednu písničku … a tuhle taky musím : Já jsem tak poctivý (čti: zblblý :-)), že jsem dělal kliky už i o půl druhé v noci ... :-) »
  • Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton : Pán Škorpil, v tomto pláne odporúčate bežať dlhý beh na úrovni 82 % TF max. (okrem rozklusu a…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků