logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Někdo má silikonová prsa, já mám silikon jinde!

Někdo má silikonová prsa, já mám silikon jinde!

Asi jsem schopna pochopit, proč si některé ženy koupí silikonová prsa. Možná pochopím i to, když si koupí silikonové vycpávky zadku, případně si silikonem vylepší tvar lýtek. Ovšem já jsem jiný případ, řezat bych se kvůli tomu nenechala, navíc mě příroda obdařila patřičnými křivkami nahoře i dole:-). Já mám, přátelé, silikonový pupík.

Zajímavé je, že jaksi nemuselo dojít ani k žádné operaci – a kde se vzal, tu se vzal, najednou tam byl! Nebylo to asi úplně ze dne na den, i když mně se teď zdá, že jo, ale varovné příznaky jsem zřejmě úspěšně ignorovala. Jak jsem na to přišla? No, to nebylo vůbec těžké: napřed se mi zdálo, že se mi nějak zařezává horní kraj kalhotek. A čekala jsem, že když si kalhotky sundám, potvory jedny agresivní, že se to „oddělení“ horní a spodní části bříška ztratí. Jenže ouha – po několika dnech zkoušení jsem zjistila, že to nebude kalhotkami (ty jsem pochopitelně střídala s nadějí, že ty další to už určitě neudělají), ale nějakou hmotou, která se různě mírně přelévá a koncentruje se do části bříška okolo pupíku. Kur…, CO TO JE?!?

Protože jsem si odmítla připustit, že by se mi v těch místech najednou narodilo tolik tuku, označila jsem si to pracovně jako „silikonový pupiček“. Neustále jsem se na to fascinovaně dívala a ohmatávala si to, nikdy jsem nic takového na sobě nikde neměla, a zkoušela jsem to nějak přesně lokalizovat. To šlo docela dobře, protože ta hmota je opravdu taková jakoby silikonová téměř kulatá vycpávka, směrem na strany už tam je zase jenom sval a kůže.

Dobrý, mám jasně lokalizováno, pojmenováno, osaháno… jenže co teď s tím??? Já, která na břiše kromě vypracovaných 6 buchet a papírové kůže nikdy nic neměla (no dobře, asi 2x v životě už jsem si tam takovou nějakou „tlustou kůži“ vypracovala) s tím moc zkušeností nemám. Když jsem „to“ ukazovala své dceři, smála se a zjišťovala: „Třese se ti to, když skáčeš?“ „Jo,“ říkám otřeseně. „Tak to já znám!“, jásalo to milé děvče rozjařeně, div netleskalo ručičkama, evidentně potěšeno, že dokonalé mamince taky konečně narostly faldy a zařadila se tím mezi „normalos“. Do té doby jsem byla zřejmě mimozemšťan.

Začala jsem zpytovat svědomí. Vždyť jím pořád stejně! Dobrá, dobrá… o Vánocích jsem určitě jedla víc a jiné věci, Silvestr taky nebyl zrovna dietní (mňam) a letos nějak nechodím cvičit… a ty rozcvičky, co jsem každé ráno dělala, jsem poslední dobou taky nějak zanedbávala… Takže bude potřeba plán B.

Co se týče jídla, zvýšila jsem podíl zeleniny a bílkovin. Holt nejsem bohužel tak úplně typ na zrní, ačkoli mi chutná. Potřebovala bych úplně vážně běhat, ale zrovna teď mě ta nožička pořád ještě nechce a nechce pustit…

Miloš dovedl své vymustrování k dokonalosti: oteplené kalhoty, oteplená mikina s kožíškem (!) a zlatý hřeb programu – PÉŘOVKA!!! K tomu vysoké turistické (!) boty

A kolik jsem nasbírala zelených člobrdíčků minulý týden? Tři, přátelé, celé tři. A všichni tři chodí. Tedy chodí… 22.1. jsem byla na svém krátkém (4,25 km) okruhu a trvalo mi to 43:59 min. Hned 24.1. jsem to šla polechtat znovu. Když jsem prohlásila, že jdu „na procházku“, Miloš dovedl své vymustrování k dokonalosti: oteplené kalhoty, oteplená mikina s kožíškem (!) a zlatý hřeb programu – PÉŘOVKA!!! K tomu vysoké turistické (!) boty. Řekla jsem mu sice, že občas popoběhnu, ale evidentně si myslel, že vtipkuji. Když jsem mu pak v průběhu procházky utíkala, měl k tomu zpočátku hlášky typu „Klidně běž, já si tě dojdu!“, ale to mu vydrželo jen první polovinu trasy. Pak už brutálně nestíhal, musel nasadit rovněž poklus, takže musel být v tom nabalení zpocenej až na… vy víte kde. Ptala jsem se ho líbezně po vzoru Mrazíka „Je ti teplo, děvče? Je ti teplo, krasavice?“ „NE.“ Ha ha ha.

Zkrátila jsem stejnou trasu jako minule na 41:19, takže jsem si začala říkat, že už nebudu alibisticky zadávat chůzi, ale dám si tam zase running. Když jsme přišli domů, byla jsem tak rozjetá, že jsem si šla ještě trochu zacvičit. „Vyfoť mě, prosím tě!“ Cvak. „Vždyť vypadám blbě!?!“ „I ne! Jak – blbě?“ „Vypadám tlustá!“ „No když se tak blbě oblíkneš…“. Tak jsem se vyfotila sama.

to neposílám vzdušný polibek milovanému manželovi, to kontrolovaně vypouštím vzduch ústy při procvičování břišních svalů na fitballu
Ta fotka, co na ní tak špulím pusu, to neposílám vzdušný polibek milovanému manželovi, to kontrolovaně vypouštím vzduch ústy při procvičování břišních svalů na fitballu. To jen, aby nedošlo k mýlce.

s kamarádkou činkou, na kterou už jsem navěsila všechna závaží, co doma máme
A pak jsem se vyfotila s kamarádkou činkou, na kterou už jsem navěsila všechna závaží, co doma máme.

motivační fotka před zrcadlem, na kterém jsou navěšeny pro změnu všechny medaile mého úspěšného manžela
Pak jsem si střihla ještě jednu motivační fotku před zrcadlem, na kterém jsou navěšeny pro změnu všechny medaile mého úspěšného manžela. Třeba si taky někdy nějakou vyběhám!:-)

V pátek a sobotu jsem seděla v doprovodném vozidle při naší koloběžné cestě na Hrad, achilovka zatuhla a když jsme šli v neděli na dlouhou procházku, už to zase moc nešlo. Ach jo. Já to vydržím, noho! A otázka zní -kdo s koho?

Dana Škorpilová foto
  • přečteno: 20807/20298×, 6 komentářů
Někdo má silikonová prsa, já mám silikon jinde! Někdo má silikonová prsa, já mám silikon jinde! Někdo má silikonová prsa, já mám silikon jinde! Někdo má silikonová prsa, já mám silikon jinde!

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (33 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Dana Š. | 10. 10. 2014 23.03 hod. | 109.80.67.xx
Terko, buchty na břiše se bohužel pečou opravdu v kuchyni:-). Nejlépe mi zabírá poměrně důrazný trénink celého těla se zátěží i bez v posilovně, a (též poměrně důrazné) omezení sacharidů ve formě sladkého a moučného ve stravě. Co se týče běhu, mám dost klientů, kteří mají i přes pravidelné běhání 40 i více % tuku v těle...

Terka | 8. 10. 2014 8.22 hod. | 212.158.152.x
Na shození břicha bohužel cviky na břicho nefungují :-) Takže doporučuji místo 10 minut blbnutí s fitbalem, 10 minut se cvicitelkou Zuzkou Light (ZWOW) na youtube ;-) Samozrejme k tomu i to behani :-D

Pavla “malá porce“ | 1. 2. 2013 22.48 hod. | 213.220.248.xx
Ahoj dani, krásný článek-jako obvykle... I já se už moc těším, až přestanu chodit a začnu zase běhat. Ten silikon na bříšku je mi povědomý, mám ho dokonce i na bocích-hrůza! Moc zdravím a držím palce, doufám, že si spolu brzy “vyběhneme“.

Ivana | 31. 1. 2013 11.44 hod. | 85.71.109.xxx
Dano jako vždy skvělé čtení, ale myslím, že jste k sobě příliš tvrdá :-) asi budu muset poslat svoje foto v elastických kalhotách:-) vypadáte skvlěle!! Hlavně z Vás jde obrovský optimismus.
Včera jsem je vyzkoušela na běh,,, mindráky ano, ale jinak komfort jako hrom :-) vítr mi šel proti, takže jsem byla jako lokomotiva. Držte se a zdravím.

"Titánka" Dana | 29. 1. 2013 22.44 hod. | 46.135.70.xx
Já myslela, kde se dá sehnat ten silikon!:-) Vestu nosím od adidasu a Miloš má na sobě asics, ten je skvělý hlavně proto, že je na suché zipy a tudíž jde navléci třeba i na tu péřovku. Měl tuhle vestu i na koloběžce teď v noci cestou do Prahy a musím říci, že je viditelná opravdu zdálky.

petr | 29. 1. 2013 22.17 hod. | 37.188.237.xx
Dobrý článěk, vydrž!
Ale víc by mě zajímalo, kde se dá sehnat tak pěkná svítící vesta.:-)

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

seriál Danin (běžecký) deníček

Ženy v běhu

všechny články Ženy v běhu

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»
  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků