logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Konec Běžecké školy

Konec Běžecké školy

Milí žáci, Běžecká škola dnešním dnem končí. Je smutné, že jsem nucen vám to oznámit zrovna v tak pro všechny těžké době, ale čas nezatavíš.

K ukončení činnosti Běžecké školy a jejích webových stránek mě přivedla řada důvodů. Nelze říci, který z nich je tím rozhodujícím. Jde spíše o jejich souběh. Uvedu je nyní pro vás tak, jak se mi postupně vybavují:

  1. Návštěvnost stránek www.bezeckaskola.cz sice začala poslední dobou stoupat, ale reálně došlo k výraznému poklesu. Zjistil jsem totiž, že polovina všech přístupů a dotazů přichází z jedné IP adresy. A na to, že si Dana koupila nový notebook a zatajila mi to, jsem přišel až včera.
  2. Čím dál víc žáků ztrácí své původní nadšení k běhání. Nezlepšují se, chtějí pořád jiné a vymazlenější tréninkové plány. Z toho, že si neudělali osobák, nebo se při běhu zpotili, obviňují mě. A to mne opravdu velmi unavuje.
  3. I s časovým odstupem od prezidentských voleb stále chodí na moji adresu kritiky za podporu protikandidátů Miloše Zemana. Zemanovci píší, že subjektivní politické postoje nepatří na běžecký web (jedině kdyby to byla podpora Miloše Zemana protože Milošové mají táhnout za jeden provaz!).
  4. Je tu i důvod ekonomický. Firmy a výrobci běžeckých potřeb se mnou odmítají uzavírat kontrakty, protože jsem v příslušných článcích výslovně nezdůraznil, že ta jejich značka je nejlepší a všechny ostatní naopak úplně špatné.
  5. No a teď ten nejdůležitější důvod, prostě mě běhání a vše s ním spojené přestalo bavit. A taky proto jsem si našel novou lásku – posilování a přece každý fyzkůlturista ví, běh a činky se nikdy milovat nebudou!

Děkuji všem za přízeň, kterou jste nám více jak jedenáct let věnovali.

Šťastný života švih!

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

4 z 5 hvězd lepší (50 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

janette | 1. 4. 2013 1.27 hod. | 92.245.6.xx
skoro som odpadla..................predýchavala............a potom zistila aký je dátum :-D toto už nerobiť:-D lebo sa mi zvýši môj nízky tlak :-D

lemon | 1. 4. 2013 1.13 hod. | 62.245.125.xx
asi před dvěma hodinami jsem si zrovna říkala, že se hlavně nesmím nechat nachytat... a došlo mi to až těsně před konem článku – výborný článek =oD

Woodman | 1. 4. 2013 0.30 hod. | 89.203.192.xxx
Gratuluji!!, začal jsem přemýšlet co všechno je tady v CZ možné a už už už stoupal krevní tlak bezmocného vzteku... ještě, že to nakonec inža Králíků zachránil..... :-) :-) :-) a jdu si zaběhat...

1 . 2 . 3 . 4 

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

seriál Milanova (běžecká) zamyšlení

Život kolem nás

všechny články Život kolem nás

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Ještě jsem zapomněla mám157 cm vážím 56,5 kg »
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Dýchání při běhu. Proč je lepší a účinnější dýchání (nadechování) nosem : Nevím co dělám špatně, ale při nadechování nosem se nedokážu dostatečně nadýchnout, vede to k…»
  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Michale, mohu mluvit z vlastní zkušenosti, dva roky jsem se připravoval Do formy s M&F a k tomu…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků