logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Po maratonu si odpočiňte v Tempu

Po maratonu si odpočiňte v Tempu

Regenerace není nicnedělání, ale uvolněný života běh. To se praví v aktuálním díle běžeckého magazínu TEMPO, už desátém, který běží dnes ve 23.05 v premiéře na ČT Sport. Zvlášť vy, co máte v nohou pražský maraton, zbystřete a k reálné rehabilitaci přidejte i tu televizní.

Další reprízy jsou na programu ve středu v 6.45, ve čtvrtek v 6.10, v sobotu v 7.30 a ještě příští pondělí v 9.25. Pokud nejste ranní ptáci, najdete ho jako všechny předcházející na webu ivysilani.cz

Miloš Škorpil ve své Běžecké škole ukáže, jak dát znavenému chodidlu svobodu. Prozradí, kolik byste měli naspat navíc po každých deseti kilometrech běhu. To je zajímavý údaj. A pak vám ukáže blahodárný vliv jízdy na své oblíbené koloběžce. Pokud chcete rozbít tradiční odpočívací stereotypy.

Přední fitness kouč David Huf předvede druhý protahovací statický cvik. Kdo z vás se ještě dokáže natáhnout do správného překážkového sedu?

A pak se můžete nechat unášet nádhernými obrazy z Volkswagen Maratonu Praha. Natáčelo se i z vrtulníku, střihač použil efektní „zpomalovačky" slow-motion (natočeno 10x rychleji) a další fígle. Zkrátka, paráda. Najdete se v davu téměř deseti tisíce běžců?

Taky si zaskočíme na masáž. „Největší poctou pro maséra je, když mu člověk na stole usne," říká David Cihlář, který přednáší o masáži na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, sám je elitním masérem Emspomy a mužem, který se svými kolegy už druhý rok pomáhá ke kvalitním výkonům také africkým hvězdám běžeckého seriálu RunCzech.

A ještě navštívíme i běžecký butik a probereme kompresní návleky a prádlo. Víte, že lýtkové návleky jsou utkány na stroji, kde pracuje čtyřikrát hustší síť jehel než při výrobě běžné podkolenky? Podle toho to taky vypadá, nebo spíš to ucítíte na svém těle. Vyzkoušejte.

Bystré hlavy mohou kompresky značky Compress Sport a další ceny – tričko adidas, výživu od Nutrendu, náramky Phiten, masážní emulze od Emspomy, nebo vstupenky do kryosauny – vyhrát ve vědomostní soutěži na závěr.

Takže, ať zmoženi maratonskou porcí euforie, držte i nadále Tempo!

  • přečteno: 7139/6940×, 3 komentáře

Hodnoť článek

4 z 5 hvězd lepší (8 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

strejda 6 | 15. 5. 2013 20.04 hod. | 82.113.40.xx
No vidis,ze umis bejt taky vtipnej,kdyz chces:-)

Michal Vítů | 15. 5. 2013 18.12 hod. | 37.188.234.xxx
Chachacha, checheche, chichichi, škyt, to jsem se zase nasmál. Taky ti to asi SLUŠÍ. Jenomže, já jsem, drahý anonyme Strejdo6, běžec tělem i DUŠÍ. A jsem obojímu rád.

strejda 6 | 15. 5. 2013 9.22 hod. | 46.135.14.x
Ahoj Miloši, Tempo je super,jen jsem te chtel pozadat, aby jsi tam misto toho Vydry bral toho sympatickyho a vtipnyho udelanyho typa. Na tempo se divam s pritelkyni,ja beham pul roku a snazim se ji k behu smerovat ale Vydra mi to vzdycky zhati. A pritelkyne se slovy takhle dopadnes odchazi od televize. Diky za tempo a sportu zdar,Strejda

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecká poradna

všechny články Běžecká poradna

Anketa – hlasuj i ty!

V jaké značce běžeckých bot vběhnete do běžecké sezóny 2017

Běžecká sezóna sice nikdy nekončí a tak vlastně ani nikdy nezačíná, prostě běháme furt. Přesto začátek března se bere jako její pravý začátek. Zajímalo by nás, jaká značka je vaše současná srdcovka a tak jí dáte přednost před ostatními značkami na trhu.

adidas88
Asics120
Brooks17
Inov-852
Icebug5
Hoka One22
Mizuno51
Newton5
NB21
Nike54
Salming345
Salomon40
Scott2
Vibram Fivefingers7
Vivobarefoot5
Zoot5
Jiné, zde neuvedené značce45
Běhám bos, bot netřeba14
ON6

kde se diskutuje

  • ZASAŽEN ŠÍPEM BĚH : Milosi,velmy hesky clanek.Tak si te pamatuji.... »
  • Nováček, ne však nezkušený : O jakou akci jde prosím? :) Dle povědomé tváře na fotce a data hádám, že pilsentrail – radec…»
  • Bolest kloubů. Jak jí předcházet, co s tím, když už omezuje náš pohyb? : Ahoj, na bolest kloubů je nejlepší koňská mast... doporučuji :-) používám ji často :-) »
  • Vápník – proč nám chybí a co to s námi dělá : tablety vapniku nebrat, sumivky uz vubec, ze dobre chutnaji ha ha,umele sladidla,zvyraznovace…»
  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Katko držím palce a těším se na zprávy, jak to jde. »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků