logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Finále Women´s Challenge 2013 se nablížilo – která ze 13 statečných se stane 29. května jeho vítězkou?

Finále Women´s Challenge 2013 se nablížilo – která ze 13 statečných se stane 29. května jeho vítězkou?

Je to tak, před 6 měsíci se to zdálo nekonečně daleko, a za 13 dní již budeme znát letošní vítězky Women´s Challenge. Budeme znát absolutní vítězku a také vítězku Miss Sympatie. Vybrat absolutní vítězku bude z té letošní 13 velmi těžké, protože všechny holky překročily svůj stín a vyběhly na světlo svého života způsobem, o němž netušily, že jej jsou schopné. Miss Sympatie bude naproti tomu hračka, tu vyberete v anketě, která se spustí za 12 hodin na Běžecké škole, vy tím, že dáte hlas té, která je vám z letošní 13 nejsympatičtější, té, která vás nejvíce oslovila, té, s níž nejvíce souzníte…

Pro mě osobně je tohle období, období, kdy musím za sebe ukázat na tu jednu, která by za mě měla být vítězkou, hrozně těžké. Je to proto, že většinou vím o účastnicích víc, než napsaly ve svých profilech, ve svých článcích, dokonce o nich vím kolikrát víc, než o sobě vědí ony samy.

Naštěstí nejsem jediný, který ukáže na tu jednu jedinou, ale je nás na to víc a musíme se na vítězce shodnout. I tak je však těžké se rozhodnout, protože svou nominaci musíte před ostatními obhájit, případně musíte přijmout názor někoho jiného – změnit tedy svůj názor.

Na druhou stranu nám roli hodnotitelů velmi usnadňuje to, že (a to je společným znakem všech ročníků) finalistky drží při sobě, že si navzájem dodávají odvahu a sílu, takže v momentě vyhlášení vítězky ji podrží, když se jí z toho podlomí kolena a zároveň jí nezávidí to, že je vlastně porazila.

Ve Women´s Challenge totiž nejsou v pravém slova smyslu vítězky a poražené, protože každá z finalistek je vítězkou, která do toho dala vše, co mohla a její největší odměnou je dosažený cíl, s nímž do Women´s Challenge šla. U některých to byl zvládnutý půlmaraton, u některých maraton, u žádné to nebylo prioritně vítězství ve Women´s Challenge 2013.

Holky, kromě Víti Drtinové, která už svou pomaratonskou zpověď učinila, zveřejní na Běžecké škole svědectví o tom, jak ony prožily maraton či společných 6 měsíců na cestě k němu. Tereza Bartošová bude hned první, její příběh si přečtete v poledne, ve stejné chvíli, kdy budete moci dát svůj hlas své favoritce v Miss Sympatie.

Abyste nemuseli blogy holek pracně hledat, tak na ně níže naleznete odkaz.

Přeji vám šťastnou ruku a pokud vás příběhy letošních finalistek inspirovaly a jste ženy, začněte si v hlavě sumírovat svůj příběh a pošlete nám jej na začátku září, kdy budeme otevírat již 5. ročník Women´s Challenge – Women´s Challenge 2014.

Simona Vlašimská

Víťa Drtinová

Tereza Bartošová

Jana Pohanková

Miriam Plachá

Pavla Podsedníková

Michaela Cibulová

Katka Králíčková

Kateřina Nepovímová

Ilona Líkařová

Martina Vaclová

Martina Hřebíčková

Markéta Jansová

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

4 z 5 hvězd lepší (12 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

PIM Women´s Challenge 2013

všechny články PIM Women´s Challenge 2013

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»
  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků