logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

1000 mil okolo ČR – když nevíš, kam dál, zeptej se na cestu toho, kdo ji zná

1000 mil okolo ČR – když nevíš, kam dál, zeptej se na cestu toho, kdo ji zná

Konečně se k nám někdo přidal. Z Opavy se za námi vydaly Jarka Pokorová a Šárka Koubová. Hned na startu si nás rozdělily, Jarka běžela se mnou a Šárka s Martinem. Kromě toho, že jsme měli společnost, nám holky pomohly i znalostí trati. Obě s námi zvládly 64 km, a to dosud zatím nejvíce uběhly maraton.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

  1. Přirozený běh je ladný jak běh šelmy a běží vám v ústrety

Mimo toho, že jsem si dnes celou trať poprvé pěkně užil, nikde nekufroval, mě moc a moc potěšily vaše gratulace k narozeninám. Dostal jsem jich snad víc než za celý svůj současný život. (To samé bych mohl napsat o letošních, to byla opravdu lavina, takže jsem nic jiného nedělal, než odpovídal na FB, SMS, e-maily a do mobilu, ale líbilo se mi to). Je to radost, když se vám dostane ujištění, že ti, pro něž se snažíte něco dělat, si to uvědomují a dokáží vám to vrátit. Asi to znáte sami, že lidé se většinou stydí projevit své pocity, z obavy, aby náhodou nebyli považováni za citlivky. Přitom je to tak nádherné dokázat si vzájemně říct dík za to, že jsi, dík za to, cos pro mne udělal, dík… Moc a moc si uvědomuji, že společenství bytůstek, které se sdružují okolo běhu, je jiné a jsem za to moc rád.

Měl bych na všechny jedno přání. Pošlete občas i podporující SMS i Martinovi, bojuje s tratí jak lev a určitě si i on vaší podporu zaslouží. Navíc si jsem jistý, že mu to moc pomůže. Dnes totiž neměl opět šťastný den. Když už zůstal na trati sám, měl tu smůlu, že se zeptal na cestu někoho, který o ní nic nevěděl a poslal ho jinam. Sotva přišel, osprchoval se, tak zapadl do postele a to jsem u něj zažil poprvé za 5 let, co se známe. Číslo na něj je 731 068 012.

(P.S. Teď už mu ale nepište, výše napsané se týká situace před 7 lety! )

doběh byl za soumraku

Jak dnes dopadl náš mini souboj s Martinem:
Osmou etapu mezi Hlučínem a Krnovem, která měřila 46 km, jsem uběhl s Jarkou za 5:48 hod., Martin se Šárkou pak za 6:37 hod.
Devátá etapa vedoucí z Krnova do Bílého potoka měřila 38 km a dopadla takto: já 4:35 hod. Martin se svým kufrem 5:57 hod.
Celkově tedy po pěti etapách jsem vepředu o 4:41 hod.

I přes poměrně velký náskok však zůstávám pokorný, neboť vím, že Martin se nikdy nevzdá a bude bojovat do posledních sil. Navíc zakufrovat mohu i já.

obrázek

Přirozený běh je ladný jak běh šelmy a běží vám v ústrety

Tímto článkem vás zveme ke spoluúčasti na dalším Milošově běžeckém dobrodružství. Využijte jedinečné příležitosti Milošovy konzultace k vašemu běžeckému stylu za příspěvek na dobrou věc. To se přece vyplatí. Přidejte se k běhu Aš – Košice – 895 kilometrů za 10 dní na MMM Košice a pro „Achillovu Patu“.

Miloš Škorpil foto
1000 mil okolo ČR – když nevíš, kam dál, zeptej se na cestu toho, kdo ji zná

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Ultramaraton

všechny články Ultramaraton

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků