logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

aniďas

aniďas

Trh s běžeckými potřebami se chystá ovládnout nová asijská firma! Podle neoficiálních zpráv jsou její ambice i její zaměření opravdu universální: stát se globální jedničkou v prodeji běžeckých bot, běžeckého oblečení i technického vybavení. Jako první ze světových běžeckých serverů přináší informace o vzniku nové megafirmy a jejích produktech Běžecká škola Miloše Škorpila.

Podařilo se nám zjistit, proč má její logo podobu odrážející se kočkovité šelmy s pěti pruhy. „Mi bit opravdicka asijski tygr, ne nějaki malí pumička. Mi víc lepčí, proto mít víc proučků.“

A zcela náhodou jsme byli také u vytvoření jejího názvu. Jde vlastně o odpověď na naši otázku: Kdo by mohl v budoucnu vaší nové firmě vážněji konkurovat? „Ani ďas!“

Produkty aniďasu jsou před veřejností zatím utajovány, u některých ještě probíhají přísně střežené testy. I z mála dosavadních informací je však jasné, že jsou zde dokonale skloubeny tradičně silné asijské kombinační schopnosti a originalita (kombinací vzniká nový originál). Protože z hodnocení úrovně světových běžeckých webových stránek vyšla jako nejlepší www.bezeckaskola.cz, máme nyní právě my zcela mimořádou příležitost představit některé produkty nové firmy:

Total Protection

Revoluční novinka, určená prvomaratoncům a běžcům s nadměrně silnou vůlí. Převrat v dosavadní konstrukci i funkci běžecké obuvi způsobuje sofistikovaný systém mikročidel a mini-airbagů. Jakmile čidla, zabudovaná do tkaniček, vyhodnotí podezřelé kroky jako kritickou únavu běžce, uvedou do pohotovosti čelní airbag (umístěn v jazyku boty), zadní airbag (na patě boty) a boční airbagy (v podrážce). Jejich činnost se pak aktivuje v závislosti na tom, na kterou stranu zcela vyčerpaný běžec padá. Není za tímto nápadem snaha zesměšnit pouhé tlumení normálního dopadu při běhu, tedy verzi cushion úplně jiné značky? – zeptali jsme se přímo. „Oni upadnout, moc bolí. Ale mi nafouknout – a pak měkoučki!“

Luftwave

Běžecké slipy s ventilačním systémem, který poskytuje maximální prodyšnost. Stabilitu choulostivým partiím zajišťuje konstrukce odlišné venkovní a vnitřní části, vytvořená na základě vlnové technologie. Dvě paralelní desky upevněné jedna na druhé lehkými pružícími sloupky – v tomto spojení vlna poskytuje bezkonkurenční odpružení pohlcováním a rozptylováním nárazů. „Mi zunova vymyslet vlna, ale i geniálni, i genitálni.“ Nutno dodat, že mínění odborníků po dosud uskutečněných testech není – na rozdíl od tónu hlasu testujících běžců – příliš vysoké.

Climactic

Dámské multifunkční prádlo, vhodné na období přechodu od menstruačního k tréninkovému cyklu. „Proč by pani nemít běhat, když pani mít klimakterium?“ – vystihuje dosud všemi výrobci zcela opomíjené zaměření na zralé běžkyně marketingový ředitel aniďasu. Materiál Klimax cool, jehož základem je speciální lanovlákno, chladí a snižuje tvorbu potu na minimum, čímž běžkyně předchází častým návalům horka spojených se zvýšeným pocením. Nový materiál tím současně zabraňuje nadměrnému úbytku vody v pokožce, tedy jejímu zrychlenému stárnutí a zvýšené tvorbě vrásek. To podle marketingového ředitele ocení běhající ženy nejvíce a vyhnou se tak typickým klimaktickým změnám nálad, depresi a nespavosti.

Kompod

Komplexní podkolenky, které učiní z běhání ještě zdravější a komfortnější aktivitu. Umožňují běžci vzít si s sebou vše, co potřebuje, nebo by potřebovat mohl. „Kompod a iPod kompatibilni“- uvádí mluvčí firmy jednu z výhod výrobku. Těch je ale celá řada, protože komplexní podkolenky obsahují například zabudované miniventilátory a zahřívací tělíska, mikroreflektory, digitální kameru, rádio, mobil, GPS, KPZ, vonné tyčinky (neutralizují zápach potu přímo při běhu), tyčinky na rýži, aj. Tímto vybavením jsou stlačovány měkké tkáně nohou od špiček prstů až do podkolenní oblasti. To podporuje průtok krve, chrání lýtkový sval před otřesy, napomáhá prevenci křečí a celkově tak zlepšuje výkonnost běžce. Více podrobností a informace o dalších doplňcích komplexních podkolenek najdete (možná) na www.behej.kom.pod

Milan Kůtek (www.behsholemi.cz) foto
  • přečteno: 12050/11992×, 4 komentáře
aniďas aniďas

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Pyjár | 28. 11. 2009 15.17 hod. | 193.165.74.xx
Milane


právě jsem pro Tebe hlasoval na nobelprize.org. Pokud tu cenu nezískáš, vyhlásíme těm žlutomodrým blonďákům válku.

Mimochodem Hurvajs, tak mne napadá, že by si měl s webmasterem probrat založení „komunity“ abychom si mohli domlouvat společnou účast na nějakých závodech, bude-li zájem. Třeba Maraton v Kiruně.

Adios

Pyjár

fotoMartin Ševčík: Připravuje se start s Novým rokem – 1/1/2010.

12HonzaDe | 28. 11. 2009 0.05 hod. | 80.243.103.x
Milane, cekal jsem na pulnoc:)...:)..Ale ze to stalo za to! ANIĎAS! :D
Super, super!!! Jak by rekl Kaja Gottu, zase jsem to necekal:), ale opet jsi me dostal...:)

Milan Kůtek: Tento způsob ponocování zdá se mi poněkud nešťastným… Budeš nevyspalý a zesláblý, proto si radši rychle objednej Total Protectiony!
:-) Milan

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

seriál Milanova (běžecká) zamyšlení

Běžecké vybavení

všechny články Běžecké vybavení

Anketa – hlasuj i ty!

Vize pro rok 2017

Rok 2017 na sebe nedá dlouho čekat, Novoroční předsevzetí jakbysmet. Zatímco vize předpokládá dlouhodobost, Novoroční předsevzetí se vyznačují jepičím životem. Aby se Novoroční předsevzetí stalo prvním krokem k naplnění vize, je třeba si ho pořádně rozmyslet, i když znám spoustu lidí, kteří na druhou stranu tak dlouho přemýšlí a zvažují vše pro a proti, že než vše zváží, uteče pár let. Takže zvažujte pečlivě, ale dejte si časový limit na start. Jako nejlepší limit se jeví 1.1.2017, tak běžíme na to, co vy na to. Kterým směrem byste rádi v roce 2017 byli rádi, aby se ubírala vaše vize 2017?

Zlepšení či udržení zdraví38
Zlepšení nebo udržení fyzické kondice97
Více času na sebe12
Více času na rodinu6
Více času na přátele2
Více času na sebe a na rodinu11
Být víc sám (sama) sebou32

kde se diskutuje

  • Běhání v zimě a mrazu se není třeba bát! Šest zásad pro běhání v zimě a mrazu : nemáte někdo zkušenost s během maratonu v zimě ? »
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Zdravím Vás, běh a celkově cvičení je super věc. Velmi zajímavé jsou nově objevené spojitosti běhu…»
  • Být zdravý a v kondici. Koho a co všechno to v našem životě ovlivňuje. Cooperův test. Čtrnáctý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : V tabulke muži 30 – 39 let, průměrný, je chyba (1900 – 1299 m), spravne ma byt 1900…»
  • Ještě jednu písničku … a tuhle taky musím : Já jsem tak poctivý (čti: zblblý :-)), že jsem dělal kliky už i o půl druhé v noci ... :-) »
  • Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton : Pán Škorpil, v tomto pláne odporúčate bežať dlhý beh na úrovni 82 % TF max. (okrem rozklusu a…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků