logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Polmaratón Košice 2013 – nezabudnuteľný zážitok

Polmaratón Košice 2013 – nezabudnuteľný zážitok

Nezabudnuteľný zážitok, pretože som ho bežala prvý krát, práve ten košický. Očakávania neboli žiadne, ja totiž nebehám kvôli času, málokedy si pripnem hrudný pás, či hodinky na ruku:). Ja iba behám, no ak už idem na nejaký ten súťažný beh, tak bez tých "čipov či nejakej časomiery" sa to tam nezaobíde. A ja tam práve sledujem, "ako na tom som" v behu:).

Samozrejme, že som na tom dobre vždy, pretože každý deň je CELÝ DOBRE v mojom chápaní a v mojom žití. No ak človek aj cez to všetko vidí a cíti nejaký ten posun, jeho pocit radosti na seba nedá dlho čakať. Tak to bolo aj tento rok u mňa práve na MMM v Košiciach. Pre mňa dosť veľký posun od posledného polmaratónu odbehnutého v Banskej Bystrici v septembri tohto roku, kedy môj čas mal hodnotu 2:03 hod. V porovnaní s časom včerajším 1:48 posun pre mňa dosť veľký, z čoho sa veľmi teším. Nie som človek adrenalínového typu, málokdedy sa viem vyburcovať pre nejaký ten výkon, ani včera tomu tak nebolo. Práve naopak, tak nejako som si ten beh užívala sama sebou, cestou, po ktorej bežím, počasím, ktoré mi praje, skvelou atmosférou toho všetkého a ono to šlo úúúúúplne samo až do cieľa, kde keď som zbadala ten čas, sama som nechcela uveriť vlastným očiam.

beháme tu teraz, žijeme tu a teraz, tak to všetko robme s láskou v srdci a všetko to pôjde tak nejako samo, presne tak ako môj beh

Takže čo dodať záverom? Je to len malé poohliadnutie sa za tým, čo už bolo a nepozerať sa do budúcna, čo bude, pretože to nikto nevie, no vieme, že sme tu a teraz, beháme tu teraz, žijeme tu a teraz, tak to všetko robme s láskou v srdci a všetko to pôjde tak nejako samo, presne tak ako môj beh:).

Tatiana Jakubcová foto
  • přečteno: 3928/3829×
Polmaratón Košice 2013 – nezabudnuteľný zážitok

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (14 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Můj závod – jak se mi běželo

všechny články Můj závod – jak se mi běželo

Anketa – hlasuj i ty!

Vize pro rok 2017

Rok 2017 na sebe nedá dlouho čekat, Novoroční předsevzetí jakbysmet. Zatímco vize předpokládá dlouhodobost, Novoroční předsevzetí se vyznačují jepičím životem. Aby se Novoroční předsevzetí stalo prvním krokem k naplnění vize, je třeba si ho pořádně rozmyslet, i když znám spoustu lidí, kteří na druhou stranu tak dlouho přemýšlí a zvažují vše pro a proti, že než vše zváží, uteče pár let. Takže zvažujte pečlivě, ale dejte si časový limit na start. Jako nejlepší limit se jeví 1.1.2017, tak běžíme na to, co vy na to. Kterým směrem byste rádi v roce 2017 byli rádi, aby se ubírala vaše vize 2017?

Zlepšení či udržení zdraví38
Zlepšení nebo udržení fyzické kondice97
Více času na sebe12
Více času na rodinu6
Více času na přátele2
Více času na sebe a na rodinu11
Být víc sám (sama) sebou32

kde se diskutuje

  • Běhání v zimě a mrazu se není třeba bát! Šest zásad pro běhání v zimě a mrazu : nemáte někdo zkušenost s během maratonu v zimě ? »
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Zdravím Vás, běh a celkově cvičení je super věc. Velmi zajímavé jsou nově objevené spojitosti běhu…»
  • Být zdravý a v kondici. Koho a co všechno to v našem životě ovlivňuje. Cooperův test. Čtrnáctý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : V tabulke muži 30 – 39 let, průměrný, je chyba (1900 – 1299 m), spravne ma byt 1900…»
  • Ještě jednu písničku … a tuhle taky musím : Já jsem tak poctivý (čti: zblblý :-)), že jsem dělal kliky už i o půl druhé v noci ... :-) »
  • Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton : Pán Škorpil, v tomto pláne odporúčate bežať dlhý beh na úrovni 82 % TF max. (okrem rozklusu a…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků