logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

INOV-8 boduje na ultrascéně i ve fitcentrech

INOV-8 boduje na ultrascéně i ve fitcentrech

V krátkém sledu nám do Běžecké školy přilétly dvě zprávy o úspěšném tažení značky Inov-8 na sportovních jevištích, které se určitě v brzké době projeví na sportovních kolbištích. Jelikož jsme soutěživí a baví nás být prvními, kdo o produktech které si to zaslouží informujeme, tak se s vámi o tyto správy, než o nich budou cvrlikat vrabci na střeše, chceme podělit.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

  1. INOV-8 získává 3 ocenění ISPO AWARD včetně prvního místa za RACE ULTRA VEST!
  2. INOV-8 ZÍSKAL DVĚ POSILY ZE SVĚTOVÉ ŠPIČKY VE FUNKČNÍM FITNESS
  3. KE ZNAČCE INOV-8

Tiskové zprávy v trysku dní

INOV-8 získává 3 ocenění ISPO AWARD včetně prvního místa za RACE ULTRA VEST!

INOV-8 – značka s neúnavnou snahou o inovaci získává na prestižním mezinárodním sportovním veletrhu ISPO ocenění pro 3 nové produkty.

RACE ULTRA VEST byl zvolen jako nejlepší v kategorii výkonnostní vybavení a jmenován odbornou porotou jako VÍTĚZ ISPO 2014/2015.

RACE ULTRA VEST

Inov-8 běžecká obuv RACE ULTRA 290 a bunda RACE ELITE 315 Softshell Pro, obojí novinky kolekce podzim/zima 2014/15 tohoto roku, získaly ocenění ISPO AWARDS 2014/15 v kategorii výkonnostní obuv a výkonnostní oblečení (vnější vrstva).

Zakladatel firmy Inov-8 Wayne Edy k tomu dodává: „Jsme značka, která na trhu působí jako inovátor a tato tři ocenění to dokazují. Je to fantastický výsledek a odměna za tvrdou práci, kterou jsme do těchto produktů vložili. Nechceme však usnout na vavřínech a budeme i nadále pokračovat v inovacích a nabízet špičkové produkty pro běžce na celém světě.

Ceny budou oficiálně předány na veletrhu ISPO, který začíná tento týden v Mnichově.

Race Ultra Vest, novinka nadcházející sezóny jaro/léto 2014, je to nejlepší, co bylo na trh kdy uvedeno.

Je vyroben výhradně z elastické síťoviny, plně prodyšný (3D Airmesh), super lehký a dokonale padnoucí.

Váží pouhých 195 gramů a pojme až 4 litry vody. Má 7 kapes a při běhu se ani nehne. Spíš máte pocit druhé kůže, nikoliv batohu.

Umístění 2 kapes je mnohem nižší v porovnání s podobnými produkty. Tak je zajištěna stabilnější pozice dvou 500 ml lahví při současném snadném přístupu k lahvím za minimálního pohybu tekutin.

RACE ULTRA 290RACE ULTRA 290

Wayne Edy k tomuto produktu dodává: „Běžci ultramaratonů požadují nejlehčí, nejpohodlnější a jednoduché ovládání, a to přesně splňuje RACE ULTRA VEST.“

Dokonale sedí díky nastavení šesti nezávislých popruhů a přizpůsobí se tak tvaru těla a jeho velikosti.

Je plně prodyšný. Použití síťovaných elastických kapes umožňuje lepší způsob ovládání než složitými zipy, což může být časově náročné i únavné při 20 hodinovém závodu během ultramaratonů[/KURZÍVA].“

Díky úzké spolupráci s předními běžci mezinárodních ultramaratonů, zajistili designéři Inov-8 požadavky na univerzálnost batohu pro použití na různé délky běžeckých závodů.

K batohu je možné aplikovat odjímatelné izolační pouzdro, kam lze v případě potřeby umístit až 2 litry tekutin pro případ, že chce běžec nést více tekutiny, případně splnit požadavky na povinné vybavení[/KURZÍVA].“

Ben Abdelnoor, běžec podporovaný Inov-8, testoval prototyp Race Ultra batohu v závodě Ultra Tour Lake District 50 miles, kde zaběhl traťový rekord v nejvyšším profilu závodu 2013.

Ben dodává: „Je neuvěřitelně lehký a skvěle padne. Přístup a ovládání lahví je skutečně jednoduché a více kapes mi umožní umístit více výživových gelů a tyčinek.“

Živé obrazy

Mezi další novinky jara/léta 2014 z řady Inov-8 Race Ultra patří Race Ultra 1 waistpack a Race Ultra 0.25 hand strap.

INOV-8 ZÍSKAL DVĚ POSILY ZE SVĚTOVÉ ŠPIČKY VE FUNKČNÍM FITNESS

Inov-8 může s potěšením oznámit, že získal pro spolupráci rovnou dvě osobnosti ze světa funkčního fitness – jedna z nich je dokonce olympijská vítězka v jachtingu.

Anna Tunnicliffe

Zlatá medailistka v třídě laser radial z olympijských her v Londýně, Anna Tunnicliffe, která se narodila v anglickém Doncasteru, skončila osmá v závodě CrossFit Games 2013.

Nyní jako součást širokého týmu sportovců, podporovaných značkou Inov-8, se bude Anna snažit posunout své limity ještě dále i v roce 2014.

31-letá sportovkyně, která závodila na vodě na londýnské olympiádě a během své kariéry získala dvakrát ocenění Světový jachtař roku, řekla: „V současnosti jsem oznámila odchod z olympijského jachtingu po 12-ti úspěšných letech v této disciplíně. Nyní se soustředím na funkční fitness, ve kterém se chci posunout na samotné limity mého těla, abych se mohla srovnávat s těmi absolutně nejlepšími. Jsem šťastná, že jsem se mohla přidat k dalším sportovcům, které Inov-8 podporuje.“

Anna, která emigrovala do USA v roce 1995 ve svých 12-ti letech, se poprvé představila na CrossFit Games v červenci 2013.

Dodává: „Po olympijských hrách v Londýně jsem se vrhla do přípravy právě na CrossFit Games 2013. Tehdy jsem před sebou měla opravdu hodně dřiny, ale jen 9 měsíců do startu soutěže! Chci se stále zlepšovat a podávat ještě lepší výkony, takové, abych mohla při návratu na CrossFit Games 2014 zvítězit.“

Inov-8 – který navrhuje a vyrábí přirozeně rychlé a maximálně funkční produkty a boty s nejlepší přilnavostí pro odhodlané sportovce po celém světě – získal ke spolupráci v roce 2014 také Dana Baileyho.

Dan, který také žije v USA a je bývalou atletickou hvězdou na Ohio University, se umístil na osmém místě na minulých CrossFit Games. Přestože je stejně jako Anna nováčkem v této disciplíně, vzal Dan své účinkování opravdu vážně a můžeme od něj čekat v roce 2014 velké věci.

Dan říká: „Cítím se psychicky i fyzicky připravený na výzvy, které leží přede mnou. V roce 2014 doufám ve vítězství na akcích SoCal Regional, a pak také CrossFit Games.“

Oba, Anna i Dan, se připojí k dalším podporovaným sportovcům na setkání, které bude příští měsíc pořádat Inov-8 v Californii. Sportovci z oblasti funkčního fitness, terénního a překážkového běhu spojí síly při tréninku a testování nových zajímavých produktů.

Mezi sportovci podporovanými Inov-8, kteří žijí ve Velké Británii, je Nicola Simpson, která byla čtvrtá na evropském CrossFit Regional 2013, a také bývalý účastník Her Commonwealthu v plavání, Stuart Trees. Oba byli v týmu podporovaných atletů již minulý rok.

Fastlif 315

Společně s Annou a Danem budou obouvat boty Inov-8 z řady F-Lite a Fastlift, které jim budou oporou při brutálně náročných trénincích a soutěžích během celého roku 2014.

Inov-8 oznámí případné další přírůstky do mezinárodního týmu pro rok 2014 v pravý čas.

KE ZNAČCE INOV-8

Inov-8 navrhuje a vyrábí přirozeně rychlé a maximálně funkční produkty a boty s nejlepší přilnavostí pro odhodlané sportovce po celém světě.

Značka byla založena v roce 2003. V současnosti prodává Inov-8 své produkty v 60 zemích světa a nadšeně přináší inovace, které mají jediný cíl – umožnit lepší výkony.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 16718/16236×
INOV-8 boduje na ultrascéně i ve fitcentrech INOV-8 boduje na ultrascéně i ve fitcentrech INOV-8 boduje na ultrascéně i ve fitcentrech INOV-8 boduje na ultrascéně i ve fitcentrech INOV-8 boduje na ultrascéně i ve fitcentrech

Hodnoť článek

4 z 5 hvězd lepší (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké vybavení

všechny články Běžecké vybavení

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»
  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků