logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Total RunWatch. Tohle jiné sporttestery neumí

Total RunWatch. Tohle jiné sporttestery neumí

Běh bude konečně dokonalým požitkem. Umožní vám ho nové běžecké superhodinky Total RunWatch. Sporttester, který nemá obdoby. Něco neskutečného!

Běžeckých sportttesterů je sice v současné době na trhu celá řada, ale bez rozdílu o nich platí, že jsou naprosto nevyhovující. Mají směšně málo – navíc zcela triviálních – funkcí, programů, grafických výstupů, softwarových variant a online aplikací, takže nemohou splňovat nároky moderního běžce.

Nedokonalosti naštěstí odzvonilo. Konečně je tu přístroj, který běžcům zajistí totální informovanost. Chcete-li optimalizovat svůj trénink a tím výrazně zlepšit svoji výkonnost, bez nového sporttesteru Total RunWatch se prostě neobejdete. Posuďte sami na základě přehledu jeho funkcí:

 • Eviduje frekvenci vysmrkání a následně vyhodnotí procentuální podíl jednotlivých způsobů jejich provedení (jednou dírkou bez kapesníku, oběma dírkami do papírových kapesníčků, střídavě levou a pravou do kapesníku látkového, atd.).
 • S přesností na setinu vteřiny zaznamená začátek pocení na jednotlivých kožních segmentech. V dalším průběhu tréninku pak uvádí aktuální, celkové i průměrné hodnoty vyprodukovaného potu v korelaci s výškovým profilem, atmosférickým tlakem, teplotou a rosným bodem.
 • Kadenci odplivnutí lze sledovat buď ve formě středního mediánu, nebo v závislosti na zvoleném typu tréninkové jednotky. Kompatibilní funkce virtuálního tréninkového partnera poté umožňuje zjistit, zda byl náš virtuální partner taky tak vyflusaný jako my.
 • Nabízí volbu z několika typů koeficientu mrkání: počet mrknutí na počet kroků, maximální a minimální počet mrknutí na uběhnutý kilometr, poměr mrkání při běhu do kopce a z kopce, atd. Pokud by se některý z uvedených ukazatelů výrazně odlišoval od přednastavených hodnot, sporttester vám automaticky navrhne takový trénink, že ani nemrknete.
 • Sofistikovaný bezdrátový software při vašem vstupu do bytu po návratu z běhání sám vytvoří v počítači mapku se zeměpisnými souřadnicemi míst, na nichž jste si zavazovali tkaničku a vyklepávali kamínek z boty. Formou interaktivního grafu dále znázorní přesný počet loknutí z láhve a vykonání malé potřeby v průběhu tréninku.
 • Opravdu detailně je po každé tréninkové jednotce zpracována i statistika velké potřeby. V elektronickém tréninkovém deníku nebo v online aplikaci je možno kdykoliv zpětně vyhledat kde jste ji uskutečnili, kolik vteřin či minut vám trvala a jak velké bylo vaše zrychlení bezprostředně před jejím uskutečněním.

Poznámka: Optické čidlo, zabudované v hodinkách Total RunWatch, dokáže v rámci posledně jmenované funkce provést okamžité porovnání se čtyřmi základními barevnými zónami. Je-li zabarvení vašeho produktu atypické, sporttester se vás prostřednictvím akustického mechanismu zeptá, zda byste se na to běhání raději nechtěli úplně vys...loveně vykašlat.

Milan Kůtek (www.behsholemi.cz) foto
 • přečteno: 9806/9499×, 5 komentářů

Hodnoť článek

4 z 5 hvězd lepší (23 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Knos Svatopluk | 20. 11. 2014 18.52 hod. | 84.21.110.xx
KDE SAE TO DÁ KOUPIT ?

fotoMiloš Škorpil: www.behsholemi.cz

Honza | 8. 2. 2014 9.14 hod. | 82.145.209.xx
Bez statistiky sledování pohledných běžkyň je to nepoužitelné! :-)

fotoMiloš Škorpil: Honzo, máš naprostou pravdu, ale tuhle funkci Total RunWatch, samozřejmě má, stejně jako statistiku sledovaných pohledných běžců, ovšem tenhle údaj se ti zobrazí, až po zadání zvláštního hesla. Výrobce si je totiž vědom už tak velké rozvodovosti a nechce přispívat k jejímu nárůstu.

Ota | 8. 2. 2014 8.21 hod. | 90.182.188.xxx
Chybí sledování barevných změn nehtů a tvrby puchýřů na dlouhých tratích. Jinak bych do toho určitě šel

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

seriál Milanova (běžecká) zamyšlení

Běžecké vybavení

všechny články Běžecké vybavení

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Nejlepší způsob, jak můžete zlepšit váš běh, je postavit svůj tréninkový plán na tempu, které jste schopni udýchat : Jsem 50letá ženská, která začala před rokem běhat, aby podpořila dceru a tak mě to chytlo, že se…»
 • TF – laktát – aerobní práh – bod varu : Teprve ve svých 40+ letech začínám zjišťovat co se vlastně děje v mém těle. Dřív mi to běhalo tak…»
 • Nohy hore : Také jsem po 30ti letech začal sportovat. V listopadu 2016 jsem začal běhat a nyní běhám 10-12 km …»
 • Běh v nás probouzí to nejlepší a učí nás naslouchat, vidět, slyšet a konat : Pěkný článek. Mluvíš mi z duše Miloši.Díky. »
 • Běh v nás probouzí to nejlepší a učí nás naslouchat, vidět, slyšet a konat : Krásný článek, i když je napsaný před lety, stále má co říct:-) »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků