logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

adidas Women´s Challenge 2014 čeká první vrchol. Jak vidí zpětně svou účast ve čtvrtém ročníku PIM Women´s Challenge jeho vítězka Simona Vlašimská

adidas Women´s Challenge 2014 čeká první vrchol. Jak vidí zpětně svou účast ve čtvrtém ročníku PIM Women´s Challenge jeho vítězka Simona Vlašimská

Nejen vítězství, ale celý projekt mi přinesly nesmírně mnoho. Půlrok, po který projekt trval, byl nabitý zážitky, emocemi, běháním… Všem se nám dostalo vynikajícího zázemí koordinačního od RunCzech, materiálního od firmy adidas, tréninkového plánu šitého na míru trenérem Milošem Škorpilem.

Co ti dalo vítězství v projektu Women´s Challenge 2013?

Má rodina se rozšířila o 13 gazel, bezvadných ženských, které mi přirostly k srdci, o trenéra Miloše a jeho ženu Danu, lidi s obrovským srdcem, o spoustu běhajících kamarádů, které jsem potkala zejména na akcích RunCzech. Získala jsem sebevědomí k založení Dámského běžeckého klubu v T-Mobile. Podařilo se mi proběhat do fáze, kdy vystartuji a běžím stále pryč, třeba 3 nebo 4 hodiny. Také jsem zpevnila postavu, což je pro 40letou ženu docela důležité.

Vzalo ti to i něco?

Možná jen pár kil a faldíků.

Neovlivnilo to třeba negativně tvůj soukromý život?

Rozhodně neovlivnilo. Díky tomu, že vlastním běžecký vozík, nemusela jsem utíkat od malé dcerky, spoustu běhů jsme absolvovaly spolu, a to nás navzájem velmi obohatilo. V mém soukromém životě došlo k poměrně podstatným změnám, největší z nich je ta, že očekávám narození dvojčátek, na která se těšíme, takže prožívám fajn období.

Jsi krásná a úspěšná žena. Určitě ses setkala i se závistí. Jak se s tím vypořádáváš?

Setkání se závistí mě naprosto minulo. Jednak mám štěstí na lidi kolem sebe, jednak se pohybuji zejména v prostředí sportu, kde jsou ženské fajn, pak si také myslím, že důvody k závisti tady nejsou.

Na jaký závod nejraději vzpomínáš?

Simona Vlašimská u maratonského ohně v Košicích s účastníky štafety Aš – Košice

Loni jsem absolvovala celý seriál běžeckých závodů RunCzech včetně hostujícího MMM v Košicích. Všechny akce pro mě byly jedinečné. Hervis 1/2Maraton Praha byl mou první „půlkou“, Volkswagen Maraton Praha mým prvním maratonem. Na obou akcích jsem byla jako vyjukaný králíček, vše pro mě bylo nové, první zkušenost s masovým během, první zkušenost s občerstvovacími stanicemi, s nutností rozložit si síly, abych vydržela až do konce… Praha je nádherná, a tak jsem ráda, že jsem první zkušenosti udělala právě tady. Karlovy Vary mě nadchly úseky po kolonádě a zejména neopakovatelnou atmosférou, kterou vytvořili diváci podél trati. Překvapilo mě Ústí nad Labem, očekávala jsem město plné šedi, nicméně opak byl pravdou, trasa byla moc hezká a diváci fajn. Košický Medzinárodný maratón mieru byl pak už jen třešničkou na dortu, nadchl mě nesmírnou vřelostí místních, nádhernou tratí, bezvadnou organizací. Vzhledem ke zkušenostem z předchozích RunCzech akcí byl tento běh pro mě nejsnadnější, bez bolesti a ačkoli jsem se nevydala ze sil, byl také mým nejrychlejším během.

Simona Vlašimská foto
  • přečteno: 9543/9151×, 1 komentář
adidas Women´s Challenge 2014 čeká první vrchol. Jak vidí zpětně svou účast ve čtvrtém ročníku PIM Women´s Challenge jeho vítězka Simona Vlašimská

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (7 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Utíkalka | 10. 5. 2014 19.03 hod. | 37.48.36.xxx
gratuluji ke všemu a neztrácej síly!

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

adidas Women´s Challenge 2014

všechny články adidas Women´s Challenge 2014

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků