logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Panache Sport. Brnění pro vaše vnady

Panache Sport. Brnění pro vaše vnady

Byla jednou jedna něžná taštička se starorůžovou mašličkou, přinesená z půvabné, velmi ženské prodejny Správná podprsenka na Vinohradské ulici v Praze. V té taštičce byl jemný hedvábný papír. A v tom hedvábném papíře jsem si nepřinesla domů rozkošné kraječky, ale neoprenově působící kus oděvu, za který by se nemusela stydět ani Xena. Opěvovanou podprsenku Panache Sport jsem pro vás otestovala v černé barvě ve velikosti 34 (75) F.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

  1. Reakce na tuto recenzi na FB jsou více než vypovídající

Čtení spíše pro Ženy či dámy v běhu. Ale klidně si mohou přečíst i pánové, alespoň budou pak moci svou drahou či "drahou" polovičku oslnit informacemi o jedné skvělé podprsence. V tom případě bych však přidal i odkaz, kde jsem informace nabyl, abys nebyl zabit.

Asi jsem ještě neviděla sportovní podprsenku, která by se víc lišila od pruhů látly s ramínky, jež jsou standardně k vidění u většiny výrobců sportovního oblečení. Tyto lambady samozřejmě nezavrhuji, na posilování, jógu nebo jiné neskákací sporty si je klidně dokážu představit i pro větší prsa. Běh si ale žádá něco poněkud robustnějšího. A to Panache Sport jednoznačně je! Na první pohled jsem se jí téměř lekla, úlek pak vystřídal údiv a rozpačitost. Tohle monstrum si mám vážně narvat pod tričko na svou už tak relativně objemnou hruď??? To abych si pořídila větší tričko... To se tam přece nemůže vejít! Vždyť budu při běhu vypadat jako prsa s nožičkama!!! No dobře, tak alespoň vyzkoušíme, jestli to budou skákající prsa s nožičkama nebo ne.

Správná podprsenka

Jak jsem již naznačila, jedná se skutečně o svébytný kus oděvu, který zakrývá část hrudního koše pod ňadry a má dost vysoký střed, který se určitě v hlubokém výstřihu neschová pod tričkem. Na druhou stranu, až někde uvidíte sportovní trička s opravdu hlubokým výstřihem, dejte mi vědět. Panache sport je první sportovní podprsenkou s kosticí, kterou jsem kdy měla na sobě. Kostici má velmi dobře skrytou, takže nikde netlačí a ve správné velikosti opravdu krásně sedí na hrudním koši okolo prsní tkáně. Prsa jsou kosticemi úplně oddělena, přestože to není na první pohled patrné, díky druhé vstvě látky, přemosťující tuto oblast a vytvářející méně „prádlový" dojem. Široká, nastavitelná a extémně měkká ramínka je možné nosit normálně, nebo za krkem sepnout pod tílka s vykrojenými rameny. Široký obvod se zapíná na tři háčky.

Tak tolik zde, zbytek informací najdete na www.damskybezeckyklub.cz

Reakce na tuto recenzi na FB jsou více než vypovídající

Pavlína Pejšová: Moc děkuji za tento článek. Již dlouho hledám dobrou podprsenku, mám hodně veliká prsa, při běhání používám dvě najednou a mám samozřejmě velké otlaky a po hodinovém běhu i kůži pod prsy sedřenou do krve. Určitě si ji objednám!

Ivana Wolf Kámen: Mam přesně tohle strašné brnění na běh už pár týdnů a jsem taky moc spokojená, ale byl to trochu větší šok, když jsem rozbalila balíček

Kateřina Benešová: Je opravdu skvělá – nejlepší, co jsem kdy měla!

Jana Pob: Pod recenzi se podepisuju Mám malý obvod i vnady a žádná ze sportovních podprsenek mi nikdy pořádně neseděla. Nicméně i to nulanula nic umí Panache pěkně pohlídat.

Blanka Menšíkov: Není to zrovna malá investice, ale můžu doporučit, je skvělá. Objednávala jsem přes net, i tohle mají vychytané, přesně jsem trefila velikost, jenom barva nebyla na výběr.

Stáňa Bašatová: Jsem hrdá majitelka této podprsenky. Ještě než jsem vyběhla a ocenila její úžasné přednosti, vyhrála u mě na plné čáře prodavačka a firma, která je tu prodává. Slečna byla velmi šikovná, poradila a poprvé mi ukázala, jak správně prsa do podprsenek „usadit“. A co mě překvapilo – ať už se s podprsenkou stane cokoliv (povolí v obvodu nebo se někde rozpáře, tak ji zdarma opraví i bez účtenky. A souhlasím s autorkou článku – sedí perfektně. Mam šedofialovou a troufla bych si v horkém počasí běhat jen v ni, vypadá jako sportovní top.

Kristýna Chrbolková foto
  • přečteno: 18720/18055×, 1 komentář
Panache Sport. Brnění pro vaše vnady

Hodnoť článek

4 z 5 hvězd lepší (11 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Kamila Svobodová | 11. 9. 2014 21.18 hod. | 188.75.188.xx
Dámy, zakoupila jsem tuhle podprsenku z UK eshopu, ale bohužel mi nesedí velikost po obvodu. Mám pod prsy 74 cm a podle jejich tabulky mi měla být velikost 65E (UK 30E), ale to prostě nedopnu ani omylem, musela bych si polámat nějaké žebra. Takže si budu kupovat větší a tuhle nabízím k prodeji, je nepoužitá (vč. orig. visaček), vel. 65E, barva malinová. Fotku a další info pošlu na vyžádání, pište na mail kamila.s@volny.cz.

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»
  • Nenechte se nachytat při výběru běžecké obuvi či běžeckého oblečení. Neplatí, že nejdražší rovná se nejlepší : Naprosto souhlasím. Fakt nezáleží na tom, jestli je oblečení drahé nebo levné. Hlavně musí být…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků