logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Pozor – termín Milošovy 60. byl změněn a běží se až 11. října 2014!

Pozor – termín Milošovy 60. byl změněn a běží se až 11. října 2014!

Zpráva pro všechny, kteří se chystali příští pátek (12. září) přijet do Komorního Dvora a oslavit během či koloběhem moje šedesáté narozeniny. Termín této jedinečné oslavy byl z technických důvodů přesunut o měsíc. Prostě by bylo pro nás moc hektické to všechno zvládnout a ještě při tom chystat odjezd na běžecký camp do Chorvatska. Věříme však, že odložení termínu bude ku prospěchu celé věci, neboť 11.10. připadá na sobotu a tak si nebudete muset brát dovolenou.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

 1. Milošova 60 v sobě skrývá dvě 60
  1. První 60
  2. Druhá 60
 2. Hospic Sv. Jiří, o.p.s.
  1. Kdo jsme?
  2. Co nabízíme?
  3. Komu?
  4. Jak nám můžete pomoci?
  5. Kde najdete další informace nebo můžete objednat naši službu?

Další dobrou zprávou je, že autocampink Amerika, který tak dobře znají účastníci letních běžeckých soustředění ve Františkových Lázních, bude ještě v provozu a bude možné v něm přenocovat, tudíž nebudete případně nuceni cestovat po dlouhém běhu a oslavě v noci domů.

Také pro vás chystám zajímavou trasu, která vás zavede na chvíli do Německa na hrad Höhenberg, a odtud pak do Libé, odkud budou moci ti, co se nebudou cítit na celých 60 km, běžet do cíle. My pak budeme pokračovat směrem na Výhledy – zde bude možno odbočit též – přes Hazlov do cíle. Kdo však bude pokračovat dál, ten už si to bude muset dokončit celé.

Večer pak bude udílení cen atd., však to znáte z filmu S tebou mě baví svět. Já i Dana věříme, že se pobavíme všichni společně a svět se pobaví s námi. Prosím napište nám v komentáři, kdo se chystá přijet, musíme zajistit občerstvení po cestě a hlavně v cíli.

Milošova 60 v sobě skrývá dvě 60

První 60

První byla popsána výše a její start je 11.10.2014 v 10:00 před hotelem Komorní hůrka, cíl tamtéž.

Druhá 60

Druhá 60 pak spočívá ve snaze vybrat na činnost Hospicu Sv. Jiří, o.p.s. alespoň 60 000,- Kč a to formou dobrovolného startovného, jehož minimální částka je 60,- Kč a formou finančního příspěvku (zde bych chtěl poprosit ty, které by snad napadlo mě potěšit nějakým dárkem, aby sumu, kterou na to chtěli obětovat, poslali na č. účtu: 263 585 434/0300 v. s. 2304, zpráva pro příjemce: Milošova 60.

Věřte, že toto bude ten nejkrásnější dar, který mi můžete dát, dar, který pomůže těm, co naši pomoc potřebují, dar, který pomůže lidem z Hospicu Sv. Jiří, o.p.s., pomáhat a naplnit motto Hospicu:

NEPŘIŠLI JSME ZEMŘÍT, ALE ŽÍT DO POSLEDNÍHO OKAMŽIKU

Hospic Sv. Jiří, o.p.s

Hospic Sv. Jiří, o.p.s.

PÉČE O NEVYLÉČITELNĚ NEMOCNÉ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

Kdo jsme?

 • Jsme obecně prospěšná společnost Hospic Sv. Jiří se sídlem v Chebu poskytující registrované zdravotní a sociální služby v domácnosti, založená Farní charitou Cheb, farářem Petrem Hruškou a dalšími spolupracujícími chebskými osobnostmi.
 • Chceme umožnit nevyléčitelně nemocným lidem odchod z tohoto světa v domácím prostředí a klidné rozloučení s blízkými, bez nadměrně zatěžujících léčebných procedur.
 • Co nabízíme?

  • poradenství při rozhodování o nejlepším způsobu péče o nemocného člena rodiny
  • podporu a pomoc rodině v péči o nevyléčitelně nemocného v domácím prostředí
  • službu lékaře, zdravotní sestry, sociální pracovnice, psychologa, duchovního, poradce pro pozůstalé a vyškolených dobrovolníků
  • zprostředkování souvisejících podpůrných služeb a kompenzačních pomůcek
  • podporu a poradenství rodině v období při a po úmrtí nemocného

  Komu?

  • nevyléčitelně nemocným lidem, kteří si přejí důstojně zemřít v domácím prostředí
  • jejich rodinám, které se rozhodly pečovat o své blízké v závěru jejich života

  Jak nám můžete pomoci?

  • osobní a společnou modlitbou za kvalitu, finanční udržitelnost a další rozvoj
  • členstvím v Klubu přátel Hospice, nabídkou konkrétní praktické spolupráce, či zapojením se do dobrovolnické návštěvní služby u klientů
  • pomocí při získávání jednorázových či dlouhodobých sponzorů z řad jednotlivců, podnikatelů či firem (např. darováním či zprostředkováním příspěvku 1.200 Kč pomůžete zajistit celodenní a celonoční pohotovost hospicové sestry)
  • jednorázovým či pravidelným příspěvkem v hotovosti nebo převodem na účet Hospice Sv. Jiří č. 2000653844/2010 – Transparentní účet.
  • Další účty společnosti a mezinárodní kódy

   Možnost finanční podpory Hospice skrze službu Darujme.cz

   Kontakt pro jednání o darech či sponzoringu: fundraising@hospiccheb.cz

  Kde najdete další informace nebo můžete objednat naši službu?

  Hospic Sv. Jiří, o.p.s., Svobody 520/3, Cheb 350 02, tel: 736 432 911

  email: hospic@hospiccheb.cz, více info: www.hospiccheb.cz

Těšíme se na vás!

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (10 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Andrea S. | 14. 9. 2014 19.34 hod. | 62.24.75.xx
Prijedeme moc radi, ale pridame se az odpoledne nekde na trase, a nejspis jedna na kolobezce a druha na kole, jsme nejaky ubehany :) Andrea a Janinka z lonskeho soustredeni

Jiří berdich | 8. 9. 2014 17.36 hod. | 80.95.127.xxx
Potvrzuji účast na běhu i večeru. Mám pouze jednu otázku – po zranění na pražském maratonu jsem skoro 4 měsíce nemohl běhat .Teď se pomalu vrací a jde to ztuha. Jaká bude nejkratší trať ?
Jirka

fotoMiloš Škorpil: Jirko, nejkratší trať bude cca 29 km, v týdnu bude zveřejněna celá trasa, což jak chápeš byl pro mne takřka nadlidský úkol.

Jasná Jíťa | 4. 9. 2014 11.21 hod. | 193.86.152.xx
Potvrzuji účast – běhu i večerního posezení.

Pomalý Pepa | 4. 9. 2014 8.53 hod. | 90.182.117.xx
Ahoj Miloši,
nový termín Tvé šedesátky nám vyhovuje, takže Pomalý Pepa a Mladá Martina se moc rádi zúčastní. Pepa

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Pomáhej během

všechny články Pomáhej během

Anketa – hlasuj i ty!

Vize pro rok 2017

Rok 2017 na sebe nedá dlouho čekat, Novoroční předsevzetí jakbysmet. Zatímco vize předpokládá dlouhodobost, Novoroční předsevzetí se vyznačují jepičím životem. Aby se Novoroční předsevzetí stalo prvním krokem k naplnění vize, je třeba si ho pořádně rozmyslet, i když znám spoustu lidí, kteří na druhou stranu tak dlouho přemýšlí a zvažují vše pro a proti, že než vše zváží, uteče pár let. Takže zvažujte pečlivě, ale dejte si časový limit na start. Jako nejlepší limit se jeví 1.1.2017, tak běžíme na to, co vy na to. Kterým směrem byste rádi v roce 2017 byli rádi, aby se ubírala vaše vize 2017?

Zlepšení či udržení zdraví36
Zlepšení nebo udržení fyzické kondice95
Více času na sebe11
Více času na rodinu6
Více času na přátele2
Více času na sebe a na rodinu11
Být víc sám (sama) sebou31

kde se diskutuje

 • Běhání v zimě a mrazu se není třeba bát! Šest zásad pro běhání v zimě a mrazu : nemáte někdo zkušenost s během maratonu v zimě ? »
 • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Zdravím Vás, běh a celkově cvičení je super věc. Velmi zajímavé jsou nově objevené spojitosti běhu…»
 • Být zdravý a v kondici. Koho a co všechno to v našem životě ovlivňuje. Cooperův test. Čtrnáctý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : V tabulke muži 30 – 39 let, průměrný, je chyba (1900 – 1299 m), spravne ma byt 1900…»
 • Ještě jednu písničku … a tuhle taky musím : Já jsem tak poctivý (čti: zblblý :-)), že jsem dělal kliky už i o půl druhé v noci ... :-) »
 • Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton : Pán Škorpil, v tomto pláne odporúčate bežať dlhý beh na úrovni 82 % TF max. (okrem rozklusu a…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků