logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běžecká škola se stěhuje na jaře do Beskyd. Běžecké soustředění v Resortu Valachy

Běžecká škola se stěhuje na jaře do Beskyd. Běžecké soustředění v Resortu Valachy

Již dlouho se ozývá z Moravy a Slezska: „A kdy konečně uděláte také nějaké běžecké akce u nás?" Takže teď bude, milí žáci a žákyně, záležet na vás, jestli náš výlet do Beskyd v rámci jarního soustředění Běžecké školy (23. – 26.4.2015 čtvrtek-neděle, Spa hotel Lanterna, bude jen vlaštovkou, nebo zde pevně zakotvíme.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

 1. Proč Beskydy a Resort Valachy
 2. Program soustředění v Resortu Valachy
  1. Běžecký camp – Lanterna
 3. Cena campů
 4. Přihlášky

Proč Beskydy a Resort Valachy

Proč Beskydy? Protože je tam krásně, což určitě místňákům nemusím říkat dvakrát, navíc v Beskydech se pořádá čím dál tím víc běžeckých závodů, takže to může být pro ty, co to sem mají trošku z ruky (třeba jako my) dobrý způsob, jak se s místními kotáry seznámit a tuhle zkušenost pak využít při přípravě i závodech v Beskydech pořádaných.

Proč Resort Valachy? Protože umí, o čemž jsme se měli možnost přesvědčit při Běhej Valachy. Navíc se nám líbí, že zde máme společně s Resortem Valachy možnost nabídnout kromě krásných běžeckých tras a běžeckého programu i bohatý program relaxační, což přesně zapadá do filozofie Běžecké školy, a sice hýbat se a radovat, sportovní výkon a regenerace (uvolnění a zbavení se životních stresů). Protože i běžec zaměřený na výkon by měl běhat a trénovat tak, aby to prospívalo jeho zdraví, fyzické a psychické kondici, prospívalo jeho životu. A toto vše, respektive naučit se, jak toto vše spojit v jedno, můžeme společně s Resortem Valachy při těchto soustředěních nabídnout.

Program soustředění v Resortu Valachy

Běžecký camp – Lanterna

Čtvrtek 23.4.2015
Cca do 18:00 příjezd, ubytování, společná večeře, seznámení účastníků s programem a navzájem

Pátek 24.4.2015
Ráno rozcvička (cca 30 minut – běh, protažení, posilování)
Dopoledne – analýza běhu jednotlivých účastníků a uvedení do světa přirozeného běhu (běžeckého stylu)
Odpoledne – souvislý běh cca 5 – 10 km, podle fyzických schopností účastníků
Večer – povídání o běhání (řízená beseda o běhání, správném obutí a oblečení, tréninku...)

Sobota 25.4.2015
Ráno rozcvička (cca 30 minut – běh, protažení, posilování)
Dopoledne nácvik intervalového běhu, 30-20-10
Odpoledne relax s využitím wellness prostor hotelů
Večer otázek a odpovědí k (nejen sportovní) výživě

Neděle 26.4.2015
Dopoledne dlouhý běh 10 – 15 km, zhodnocení campu

Na kvíz se můžete začít připravovat už nyní, otázky, co v něm budou, respektive odpovědi na ně najdete v knize Škorpilova škola běhu).

Cena campů

Balíček „Běžecká škola Miloše Škorpila" s polopenzí:

Spa hotel Lanterna6900 Kč za 4denní balíček

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí (Spa hotel Lanterna – dvoulůžkové pokoje ****, běžecký program po celou dobu trvání pobytu, večerní programy – přednášky, prezentace. Minimální počet účastníků je 10 a maximální 25 osob.

Přihlášky

Přihlášky na telefonu 571 477 337 nebo emailu rezervace@valachy.cz. Pobyt můžete také věnovat třeba k Vánocům – formou elegantního dárkového poukazu, který Vám vystaví a bezplatně zašle na adresu rezervační oddělení na výše uvedených kontaktech.

Máte-li zájem se campu zúčastnit, jste sami, ale rádi byste sdíleli pokoj ještě s někým (přece jenom je to levnější), pak piště na dana.skorpilová@gmail.com. Spojíme se s vámi a pomůžeme vám vzájemně se domluvit.

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (6 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Kvítko | 3. 1. 2015 0.25 hod. | 212.109.180.xx
Můžete mi prosím doporučit místo (třeba článek o některé z minulých akcí s rozvinutou diskusí), kde se váhavý zájemce může dočíst něco víc o tom, co od akce očekávat? Jak od Miloše, tak od dřívějších účastníků běžecké školy?
Očekávám samá pozitiva, takže můj zájem není vedený nedůvěrou. Jen by trocha té motivace ve smyslu "co mi to dá" pomohla a určitě nejen mě.
Na stránkách běžecké školy už se nějaký čas rozkoukávám, drobečky jsem tedy pochytala a proto se vůbec zajímám. Ale nějakou ucelenou informaci jsem nenašla, tady je víceméně jen program... tedy CO budeme dělat, ale PROČ?
Děkuju předem za nasměrování :-)

pepiček | 19. 12. 2014 2.37 hod. | 95.173.70.xxx
2015 pane řediteli,už si na to musíme zvykat....

fotoMiloš Škorpil: Pepíčku díky, za rok touhle dobou už to budu mít zmáknutý :)

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
 • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
 • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»
 • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Dobrý den, sháním knihu Běžecká čítanka Miloše Škorpila, můžete mi prosím někdo poradit, kde ji…»
 • Only one? : To je dobré jako povídka od Oty Pavla. »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků