logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Páté vyběhnutí do nového roku s Běžeckou školou

Páté vyběhnutí do nového roku s Běžeckou školou

Již popáté dostávají všichni, kteří milují běh, šanci si jej užít na Nový rok společně, i když každý jinde, a zároveň si tak zadělat na to, že budou moci tuto svou vášeň provozovat po celý následující rok a mít z toho dvojnásobný užitek, neboť jak se říká: „Jak na Nový rok, tak po celý rok!" Proč dvojnásobný užitek? Protože při vyběhnutí do Nového roku s Běžeckou školou nejde jen o samotný běh, ale i o dobrý skutek, neboť odběhnuté kilometry proměňujeme v zlaťáky a ty posíláme někomu, kdo je potřebuje.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

  1. Účastnice Women’s Challenge 2015 mohou profitovat z vyběhnutí na Nový rok třikrát
  2. Jak se běhá společně, byť každý jinde
  3. Výběh do nového roku s Běžeckou školou má i charitativní rozměr

Účastnice Women’s Challenge 2015 mohou profitovat z vyběhnutí na Nový rok třikrát

Když člověk něco chce, měl by pro to něco udělat! Bohužel, ani to vždycky nemusí tak zcela fungovat, ale rozhodně nás pak hřeje alespoň dobrý pocit, že jsme pro to udělali všechno, co jsme mohli. Popravdě, k zapojení žen a dívek do vyběhnutí do Nového roku s Běžeckou školou, které se hlásí do dalšího ročníku Women’s Challenge , mě motivoval příběh Lady Bízové, která vloni vyběhla do roku 2014 s Běžeckou školou jako první a pak se stala finalistkou adidas Women’s Challenge. Bohužel nakonec díky zranění svůj půlmaraton nemohla běžet, ale i když ji to mrzelo, pochopila, že tento projekt není jen o tom, všechno splnit, ale i o pospolitosti, díky níž pak člověk dokáže překonat i to nepříjemné, co život přináší.

Inspirací pro tento krok mi byla i finalistka ročníku 2013 Víťa Drtinová, která se ve společné diskuzi na fb přidala k Ladě s tím, že letos společně s ní vyběhne na přelomu roků v Praze do roku 2015, zatímco Lada poběží v Brně. K oběma se přidala i Tereza Bartošová, též finalistka roku 2013, navíc moje pravá ruka v právě začínajícím ročníku Women’s Challenge.

Pokud jde o ty, co se již přihlásily do nového ročníku PIM WCH, nebo se na to chystají, tak když vyběhnou do Nového roku s námi, bude jim to započítáno k dobru, ale rozhodně je to do finále nebude automaticky katapultovat. Rozhodně však udělají pro své zdraví, pro svou fyzickou kondici, pro svou postavu krok správným směrem.

Jak se běhá společně, byť každý jinde

Výběh do nového roku s Běžeckou školou je tak trošku virtuální záležitost. Prostě tam, kde se zrovna nacházíte 1. ledna, vyběhnete a pak nám o tom napíšete krátký komentář, pokud přidáte i fotografii, tím lépe. Komentář a fotografii pošlete na miloš@bezeckaskola.cz. Já pak zaslané komentáře a fotografie vložím do článku na Běžecké škole, který tak bude jako v předchozích letech dokumentovat náš společný běh do roku 2015.

Výběh do nového roku s Běžeckou školou má i charitativní rozměr

My v Chebu vybíháme společně v 10 hodin z hráze přehrady Skalka a běžíme na rozhlednu Bismarck na Zelené hoře, odtud se pak někteří vracejí stejnou cestou zpět, někteří pokračují dál na Pomezí a odtud různými cestami do Chebu. Odběhané kilometry pak měníme za koruny poslané na konto Hospice Sv. Jiří.

Každý si může vybrat vlastní organizaci, na níž pošle svůj příspěvek za odběhnuté kilometry, ale POZOR!, pošlete-li svůj finanční příspěvek, „odsuzujete se" tak pomáhat potřebným po celý rok 2015, neboť, jak už bylo jednou v tomto článku řečeno: Jak na Nový rok, tak po celý rok!

Vyberete-li si za organizaci, kterou svým Novoročním výběhem podpoříte Hospic Sv. Jiří a nestihnete svůj příspěvek poslat do 6. ledna, kdy končí projekt ERA pomáhá regionům. Poté (ale pro jistotu raději již i nyní) bude možné po celý rok posílat příspěvky na transparentní účet Hospice Sv. Jiří č. 2000653844/2010 (Fio Banka – bez poplatků). Svůj příspěvek na transparentním účtu pak můžete vidět zde

Nechť vás ve vašem dobra konání síla provází a váš života běh je šťastný po celý rok 2015!

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (14 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Petr Hruška | 30. 12. 2014 8.57 hod. | 80.250.27.xxx
Mám radost, že Miloš a jeho BŠMŠ běžce z Chebu a okolí ponouká k tomu, aby i v roce 2015 pokračovali ve své skvělé dosavadní podpoře Hospice Sv. Jiří (www.hospiccheb.cz). Jen upozorňuji na to, že na v článku uvedené soutěžní konto je možné příspěvky posílat POUZE DO 6. LEDNA 2015, kdy projekt ERA pomáhá regionům bude uzavřen. Poté (ale pro jistotu raději již i nyní) bude možné po celý rok posílat příspěvky na transparentní účet Hospice Sv. Jiří č. 2000653844 / 2010 (Fio Banka – bez poplatků). Svůj příspěvek na transparentním účtu pak můžete vidět zde:
https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2000653844

fotoMiloš Škorpil: Pro lepší orientaci, jsem vložil tento Petrův komentář, přímo na konec článku.

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Pomáhej během

všechny články Pomáhej během

Anketa – hlasuj i ty!

Vize pro rok 2017

Rok 2017 na sebe nedá dlouho čekat, Novoroční předsevzetí jakbysmet. Zatímco vize předpokládá dlouhodobost, Novoroční předsevzetí se vyznačují jepičím životem. Aby se Novoroční předsevzetí stalo prvním krokem k naplnění vize, je třeba si ho pořádně rozmyslet, i když znám spoustu lidí, kteří na druhou stranu tak dlouho přemýšlí a zvažují vše pro a proti, že než vše zváží, uteče pár let. Takže zvažujte pečlivě, ale dejte si časový limit na start. Jako nejlepší limit se jeví 1.1.2017, tak běžíme na to, co vy na to. Kterým směrem byste rádi v roce 2017 byli rádi, aby se ubírala vaše vize 2017?

Zlepšení či udržení zdraví34
Zlepšení nebo udržení fyzické kondice92
Více času na sebe9
Více času na rodinu4
Více času na přátele2
Více času na sebe a na rodinu11
Být víc sám (sama) sebou29

kde se diskutuje

  • Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton : Pán Škorpil, v tomto pláne odporúčate bežať dlhý beh na úrovni 82 % TF max. (okrem rozklusu a…»
  • Jak skloubit zimní radovánky s přípravou na jarní běžecké vrcholy : Zdravím Miloši, mám dotaz k pohybu venku při inverzi. Bydlím na Karvinsku, kde trvá už několik dní…»
  • Běhání v zimě a mrazu se není třeba bát! Šest zásad pro běhání v zimě a mrazu : Ahoj všem K tomu mrazu, dnes ráno jsem si dal svých obvyklých 4,75km kolem Labe a bylo to bezva, od…»
  • Jak je to tedy s tím hladem, aneb Intermittent Fasting. Osmý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : Jesliže vycházím z "nejím, když nemám hlad" a doplním k tomu "jím, když mám…»
  • Jak skloubit zimní radovánky s přípravou na jarní běžecké vrcholy : Díky za článek,jak napadl sníh,tak jsem řešil jak běhat na lyžích a bez nich. »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků