logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Vanilkový běh

Vanilkový běh

úterý 2.2.2010
Páč jsem v sobotu a neděli nedělala NIC (tvrdila jsem, že taky někdy musím odpočívat), dala jsem si dardu v úterý na kole.

Prvních 10 – 15 minut jsem trpěla jak zvíře, nějak jsem se nemohla dostat do provozní teploty ani tempa, ale pak jsem opět nevěděla, kdy skončit. Když M smskoval, jestli ještě jedu, odpovídala jsem, že už asi 10 minut končím :). A bylo z toho pěkných 50 minut takového intervalového tréninku, kdy jsem střídala pomalé, silovější pasáže ze sedla s lehkými vsedě. Ty silovější vestoje jsem, pravda, zařazovala hlavně proto, že už mě strašně bolela pr…, pardon – sedací partie mě bolely :).

středa 3.2.2010

Ve středu jsme měli s M opět v plánu pás v Aquaforu, protože jsem s kolegyní v Chebu pokračovala ve výběrovém řízení. Jenže výběrko se protáhlo (jak jinak, když adeptka je běžkyně a všechny tři jsme poměrně mluvné :)), a tak už jsem místo FL frčela domů.

Ona ta středa totiž byla vůbec taková dlouhá: hned ráno jsem zahájila německou konverzací s jednou mojí klientkou z Wiesbadenu. To jsem nečekala, ale protože německy mluvím docela slušně, nezaskočilo mě to. Horší to bylo hned poté – měla jsem schůzku se svojí oblíbenou „účou“ AJ Tanyou, že se domluvíme, jak s tou mou angličtinou v letošním roce konečně hneme. Tanya nepřišla sama. Pán, kterého mi přivedla, se jmenuje Stan, je ze San Diega a neumí VŮBEC česky. Stan bude letos mým lektorem. V čase, co mi sdělovala tyto informace, jsem jen koulela očima a vyrážela ze sebe stále dokola: „Oh my God … Oh my God … No … No! … No!! … :) Jen tak na seznámení u mě pak Stan zůstal hodinu (Tanya nás po 5 minutách mrzce zanechala svému osudu :)), povídali jsme si, vtipkovali, smáli se … Je to inteligentní muž. Ono to půjde. :)

sobota 6.2.2010

Ve čtvrtek jsem přijela domů až v půl deváté večer a v pátek šla na masáž, takže nějaký další pohyb mě čekal až v sobotu s nesmlouvavým M, který poté, co jsem odmítla jít večer běhat do sněhové vánice, pff, těch pár vloček nařídil 30 minut na vesláku. Rozdělila jsem si to na 3x 10 minut, abych neumřela nudou :). Po každé absolvované třetině jsem si dala sklenici vody to byla zas moje tréninková jednotka – nosič vody a zase jsem si uvědomila, že jsem trošku jako malé dítě – nebaví mě dělat v rámci tréninkové jednotky pořád to samé.

Počkej příště, pojedeš 10 minut na vesláku, pak budeš běhat 10 minut po schodech nahoru a dolu a pak zas osedláš veslák.

Na páse šílím, když si to nezpestřím, jako posledně, alespoň těmi kopci a nějakými rychlejšími vložkami. S křidélky?. Na vesláku musím aspoň soutěžit s jinou lodičkou :). Při běhání venku je to lepší, je pořád na co koukat a taky se člověk musí přizpůsobovat terénu. Kdyby se u nás dělal, vyhovoval by mi bootcamp. Je v tom všechno – trocha běhání, dost posilování, ale většinou funkčního, s vlastní vahou, hodně úsilí a potu, ale zase parta a sranda. A pokaždé je to jiné!

neděle 7.2.2010

Dnes byl naplánovaný tématický běh do FL pro čaje :). Bylo neuvěřitelně krásně, slunce svítilo, sníh byl bílý, ticho, klid … Sice mi to moc nešlo a 

obrázek
párečky k snídani taky nebyl nejlepší nápad :),

obrázek
ale výlet to byl excelentní!

obrázek
myslela jsi výběh?!

Jestli máte rádi vanilku, doporučuji Vanilla Comoro od Harney & Sons. Naprosto neuvěřitelný zážitek z čaje. Sametové blaho pro nos i jazyk, voní i chutná prostě božsky!

Sečteno, podtrženo – minulý týden dvě tréninkové jednotky, tento týden tři. Málo, ale aspoň neklesám. :).

obrázekobrázek
Horší je, že už zase dělám všechno možné, jen neběhám!!!

Dana Škorpilová foto
  • přečteno: 8705/8638×, 1 komentář
Vanilkový běh Vanilkový běh Vanilkový běh Vanilkový běh Vanilkový běh

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Pyjár | 8. 2. 2010 17.10 hod. | 85.70.234.xxx
Dobré barrikové víno – to je vanilka!!!

Pyjár

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

seriál Danin (běžecký) deníček

Ženy v běhu

všechny články Ženy v běhu

Anketa – hlasuj i ty!

Chybí na českém a slovenském časopiseckém trhu Runner´s World?

Tu a tam zaslechnu názor, nebo spíše otázku: Proč někdo nevydává česko-slovenskou verzi časopisu Runner´s World? Tak by mě zajímalo, jestli by si, ve světě tak oblíbený časopis, našel v Česku a na Slovensku tolik čtenářů a čtenářek, že by se vyplatilo jej překládat a vydávat? A tak se se ptám: Kupoval/kupovala by sis česko-slovenskou verzi časopisu Runner´s World?

Ano128
Ne38

kde se diskutuje

  • Třinácté pravidlo běhu. STÁŘÍ BĚŽCE NEROZHODUJE, ZLEPŠIT SE DÁ V KAŽDÉM VĚKU! : Ty tréninky se mi zdají nastavené jako velmi pohodové, díky kterých se může člověk zlepšovat na…»
  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Martino, to v kterém ročním období s plněním plánu začneš, není důležité. Chladna a zimy se však…»
  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Ráda bych se zeptala, zda se nějak odrazí na plánu pro začátečníka když chce začít na jaře nebo…»
  • Jedenácté pravidlo běhu. NA BĚH SE OBLÉKEJ PODLE POČASÍ A TOHO, CO POBĚŽÍŠ! : Kamile, v teplotách nad nulou už se šálou přes pusu? »
  • Pět zlatých pravidel zdravých nohou : Jsou nějaká doporučení i ohledně péče o chodidla a ztvrdlou mozolnatou kůži? »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků