logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

ČEZ City Cross Run Prague 2015 – druhý ročník podzimního běhu přes město, přesto přírodou – hlásí naplnění poloviny kapacity a změnu jména.

ČEZ City Cross Run Prague 2015 – druhý ročník podzimního běhu přes město, přesto přírodou – hlásí naplnění poloviny kapacity a změnu jména.

Rádi se proběhnete městem i přírodou a nemáte ještě plány na třetí říjnový víkend? Pak by rozhodně vaší pozornosti neměl ujít 2. ročník závodu, který se koná pod novým názvem ČEZ City Cross Run Prague. Díky tomuto unikátnímu běhu poznáte velkou část Prahy. Nevracíte se na stejné místo – start a cíl jsou odděleny. Trasa vede nejzajímavějšími částmi města. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty atp. – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy. Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, vinicích, zahradách a lesem! Díky běhu poznáte nová zajímavá místa ve městě, kam se můžete později vrátit za sportem, kulturou či relaxací.

ČEZ City Cross Run Prague (v minulém roce konaný pod názvem ČEZ City Trail Run Prague) byl zvolen 2. nejlepším běžeckým závodem loňské podzimní sezóny čtenáři Běhej.com. Zúčastnila se ho taková běžecká esa jakými jsou Ondřej Fejfar, Petr Pechek či letošní mistr ČR v maratonu Vít Pavlišta. Trasa závodu je vedena těmi nejatraktivnějšími pražskými lokalitami. Vyběhnete si na Petřín, pod Pražským hradem proběhnete Jelením příkopem, pokocháte se výhledem z Letné, dostanete se do Stromovky a přes vinici sv. Kláry a botanickou zahradu zamíříte do cíle v Bohnicích. Celá trasa měří 16 km. Pokud si na ně však netroufáte, můžete se o tuto porci podělit s parťákem a vytvořit dvoučlennou štafetu. Profil trasy je poměrně náročný a závod tak není určen pro naprosté začátečníky.

Pokud vás závod zaujal, neváhejte už ani chvíli! Registrace pro letošní ročník, který se uskuteční 18.10.2015, byly již otevřeny a více jak polovina startovních čísel je již pryč.

Více informací a registrace na www.citytrailrun.cz

Vloni jsem si osobně moc užil, takže letos si určitě nenechám utéct a 18. října budu stát na startu, abych si prohlédl Prahu z nadhledu. Miloš Škorpil

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 7287/7037×, 1 komentář

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Carlos | 6. 6. 2015 11.50 hod. | 188.120.197.xx
Potvrzuji, běh do blázince v Bohnicích je naprosto skvělá záležitost. Při registraci na první ročník jsem si říkal, jestli jsem se, při svých výkonech, nezbláznil, když při půlmaratonech standardně dobíhám v době, kdy Miloš Škorpil, jako vodič na 2:30, dává Danielu Stachovi cílový rozhovor. Možná ano, ale na druhý ročník jsem se přihlásil mezi prvními, protože prostě byla nádhera probíhat místy, kam bych nejspíš jako vesničan v Praze standardně nevyrazil.

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Tisková zpráva

všechny články Tisková zpráva

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Michale, mohu mluvit z vlastní zkušenosti, dva roky jsem se připravoval Do formy s M&F a k tomu…»
  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Hezký den Miloši, běhám desítku kolem 55minut, o víkendu jsem zkusil 15km pod 6m/km a rád bych…»
  • Jak můžete prožít léto s radostí a v pohybu, i když musíte makat v práci : Děkuji za článek, je moc prima. Je pravda, že pokud se člověk hýbat chce, najde si sám tyhle…»
  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků