logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Poběžte s námi pro lidi bez domova a pro lidi po mrtvici!

Poběžte s námi pro lidi bez domova a pro lidi po mrtvici!

Ve světě je zcela běžné, že ti, co mají v životě větší štěstí, pomáhají těm, kteří ho měli v životě méně. Vzorem pro pomoc neziskovým organizacím pomocí běhu je Londýnský maraton, v jehož rámci se vyberou pro různé organizace pomáhající potřebným stovky tisíc liber. Když se vyprodá startovné na Pražský půlmaraton či maraton a vzápětí se objeví, že si jej můžete zajistit přes nějakou bezpříspěvkovou organizaci, řada lidí to chápe tak, že si chce někdo jiný na jejich úkor pomoci k penězům. Tak to ovšem není, ti, co vám startovné nabízejí, nevybírají peníze pro sebe, ale proto, aby mohli jiným pomoci. Funguje to úplně stejně, jako v tom obdivovaném Londýně.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

  1. Armáda spásy hledá statečné běžce – hledáme Tebe!
  2. ERGO Aktiv – poběž maraton s námi, pomůžeš tím našim klientům a mi pomůžeme tobě na trati

Běh nám pomáhá na více úrovních, pomáhá nám rozvíjet fyzickou kondici, pomáhá nám být zdravý, prospívá naší psychice, pomáhá nám najít přátele, pomáhá nám naučit se soběstačnosti, pomáhá nám najít sebe sama – stát se osobností, pomáhá nám být a pomáhá nám žít.

To všechno získáváme, začneme-li běhat. Když ale začneme běhat, začneme se více dívat kolem sebe, začneme si více všímat věcí a lidí kolem sebe, začneme si uvědomovat, co všechno díky běhu od života dostáváme...

Armáda spásy hledá statečné běžce – hledáme Tebe!

Jsi vášnivý běžec a chystáš se registrovat v běžecké sezóně 2017 na Sportisimo 1/2Maraton Praha či Volkswagen Maraton Praha? Kup si startovní číslo u nás a spoj svůj běh s dobrou věcí. Pomáhej svým během!

Máš dvě možnosti, jak se zapojit:

1. koupí startovního čísla, kdy čistý zisk z prodeje poputuje na projekty Armády spásy. Sportisimo 1/2Maraton Praha u nás stojí 2.900 Kč, z toho přispěješ 1.250 Kč Armádě spásy.
Volkswagen Maraton Praha u nás koupíš za 3.900 Kč, z toho je 1.650 Kč. Tvůj příspěvek na projekty Armády spásy.

2. získat startovní číslo odvážným krokem: stát se dobroběžcem – fundraiserem a získat finanční prostředky na podporu vybraného finančního projektu Armády spásy od svého okolí. Tvůj vklad bude 500 Kč a jakmile získáš alespoň min.částku (hodnota startovního), kód pro registraci na závod bude Tvůj. Pro inspiraci se můžeš podívat na již proběhlé výzvy našich 8 dobroběžců:

Dobroběžci Armády spásy

Armáda spásy

Na největší fundraisingové akci na světě – Virgin London Marathonu – je to zcela běžné. Každý běžec se snaží vyběhat ještě něco navíc pro svoji vybranou organizaci. Nezáleží na tom, zda jsi běžecký amatér nebo profík, důležité je mít správné nadšení a energii a umět to přenést i na ostatní. Bližší informace najdeš na 

Jdeš do toho s námi? Chceš svému závodu dodat hlubší rozměr a udělat něco nejen pro sebe, ale i pro druhé – pro lidi v nouzi? Přidej se k nám a pomůžeme Ti proměnit běh v dobrou věc!

Je ti sympatické, to co pro lidi děláme, chceš se k nám, byť na chvilku přidat? Poběž za nás

ERGO Aktiv – poběž maraton s námi, pomůžeš tím našim klientům a mi pomůžeme tobě na trati

Nyní již lze startovní číslo na Sportisimo 1/2 maraton Praha a Volkswagen maraton Praha 2017 koupit pouze skrze neziskové organizace. Když si číslo pořídíš přes ERGO Aktiv, tak pomůžeš mladým lidem, kterým mrtvice hodila klacek pod nohy. Málokdo z našich klientů může o maratonu, nebo jen běhu třeba jen snít. Možná si tak sám dojít na nákup, bez pomoci najít cestu do hospody za kamarády z práce, kde před mrtvicí pracoval, nebo se třeba jen došourat do kuchyně pro kafe. Závislost na druhých je jedna z nejhorších věcí, které poškození mozku přináší.

Včera manažer, pošťák nebo student a dnes pacient, klient odkázaný na druhé. Ale to si piš, na trať tě přijdeme povzbudit klienti i terapeuti jako jeden tým. Ty pomůžeš nám, my pomůžeme tobě. To je fér.

Podpoř nákupem čísla naše klienty ve věku 18 – 65 let, aby se díky komplexní každodenní rehabilitaci postavili zase na svoje nohy. Víc o rehabilitačním programu najdeš na www.ergoaktiv.cz, nebo se k nám můžeš přijít podívat každý první pátek v měsíci ve 12 hodin, dát si s námi polévku v rámci „Poledne otevřených dveří", a uvidíš nás na vlastní oči.

Registruj se na

Miloš Škorpil foto
Poběžte s námi pro lidi bez domova a pro lidi po mrtvici!

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (3 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Pomáhej během

všechny články Pomáhej během

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Ještě jsem zapomněla mám157 cm vážím 56,5 kg »
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Dýchání při běhu. Proč je lepší a účinnější dýchání (nadechování) nosem : Nevím co dělám špatně, ale při nadechování nosem se nedokážu dostatečně nadýchnout, vede to k…»
  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Michale, mohu mluvit z vlastní zkušenosti, dva roky jsem se připravoval Do formy s M&F a k tomu…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků