logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

NIKE PŘEDSTAVUJE ZIMNÍ KOLEKCI NIKELAB GYAKUSOU

NIKE PŘEDSTAVUJE ZIMNÍ KOLEKCI NIKELAB GYAKUSOU

Už více než šest dlouhých let spolupracuje návrhář Jun Takahashi, známý díky své značce Undercover, se značkou Nike. Společnými silami redefinují běžecké oblečení, a to prostřednictvím kolekcí NikeLab Gyakusou. Světlo světa jich spatřilo již dvanáct a i ta zatím poslední – Holiday 2016 NikeLab Gyakusou – nabídne kombinaci nejnovějších technologií s Takashiho kreativním a atletickým cítěním.

Kromě uvedení běžecké bundy NikeLab Gyakusou Packable Jacket by Takahashi rád všechny zasvětil do své přirozenosti běhání a filozofie Gyakusou od jejich prvopočátku:

Běhání je můj největší zdroj kreativity. Vytvářím návrhy oblečení a bot s cílem podporovat vlastní běh, kterému se oddávám každý den. A to mi dává smysl. Nevím proč, ale vždy cítím silnou vášeň vyjádřit své pocity právě skrze oblečení.

Raději než rozjímat o ideji běhání a Gyakusou přemýšlím o tom, jak každodenní běh zpříjemnit na maximum. Například ti, kteří mají rádi módu, mohou chtít začít běhat a pokračovat v tom právě pouze díky nošení kolekce Gyakusou.

Jun Takahashi

Jeden z největších cílů Gyakusou je vyzdvihnout vzhled běžců, a to použitím jemných barev, které se pěkně mísí s atmosférou městských ulic. Chtěl jsem s Nike spolupracovat na běžeckých kolekcích, abych propojil své designové estetické cítění s jejím funkčním designem a inovacemi.

Od počátku tvořím paletu barev Gyakusou tak, aby korespondovala nejen s ulicemi, ale i přírodou a krajinou za použití neutrálních barev. Úmyslně využívám barvy země a tradiční japonské barvy. Pouze pro tuto sezonu jsem se rozhodl také pro kontrastnější odstíny.

Struktura kapes je od začátku stále stejná: jsou vytvořeny pro uchování drobných, klíčů či telefonu zvlášť tak, aby se při běhu nedotýkaly a nevyrušovaly nás z koncentrace. A aby bylo snadné po nich rychle bez problému sáhnout. V této kolekci najdete navíc novinku v podobě zipu a odepínacích rukávů Quickburst pro chvíle, kdy se běžec potřebuje přizpůsobit měnícímu se počasí. Ve spolupráci s týmem NikeLab jsem vytvořil malý vak, do kterého je možné umístit bundu nebo rukávy poté, co si je potřebujete svléknout.

Gyakusou doslovně znamená ‚běhání pozpátku‘, což aktuálně dělám v parku. Reprezentuje to mého rebelujícího ducha inspirovaného punkem. Nemám vždy cíl – například trénovat na závod –, ale běhání se stalo běžnou součástí mého života stejně jako jiné věci.

A jen chci prostě dál běhat.

NikeLab Gyakusou Zipoff Aeroloft JacketNikeLab Gyakusou Zipoff Aeroloft Jacket

NikeLab Gyakusou Zipoff Aeroloft Jacket

Lehká běžecká bunda, která je ideální pro běžce do mokrých, studených a tmavých zimních dnů. Technologie Aeroloft vás zahřeje, dokud se vaše tělo dostatečně nerozhýbe a nezačne produkovat vlastní teplo. Jakmile se tak stane, bunda bude udržovat ideální teplotní podmínky pro maximální komfort při běhu. Díky technologii Quickburst jednoduše odepnete rukávy a uděláte z bundy vestu, přičemž je můžete složit do malého vaku pro jednoduchou úschovu a přenášení bez sebemenšího rozptýlení. Nepromokavý povrch zdobí reflexní prvky včetně vzoru na rukávech a logem Gyakusou na hrudi.

Holiday 2016 NikeLab Gyakusou je dostupná již od 10. listopadu na nike.com/nikelab.

Nikie´ s foto
  • přečteno: 4179/3945×
NIKE PŘEDSTAVUJE ZIMNÍ KOLEKCI NIKELAB GYAKUSOU NIKE PŘEDSTAVUJE ZIMNÍ KOLEKCI NIKELAB GYAKUSOU NIKE PŘEDSTAVUJE ZIMNÍ KOLEKCI NIKELAB GYAKUSOU

Hodnoť článek

3 z 5 hvězd dobré (2 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké vybavení

všechny články Běžecké vybavení

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Začal jsem běhat, ale ať dělám, co dělám, zrychlit nedokážu! Co mám dělat, abych běhal rychleji? : Dobrý den. Tenhle článek se mi opravdu moc líbí. Našla jsem se v něm krásně a aktuálně bych k tomu…»
  • Zjisti svůj startovní handicap a vyběhni. Šestý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : Sorry za odbočku, to musí být nesmysl, ty časy fotbalistů, ne ? "Ve Slavii jsou nároky na…»
  • Stabilita při běhu, aneb co taky může způsobit nevhodná běžecká obuv. Osmý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : S letitým odstupem musím dát Miloši za pravdu.Maximalistická obuv,konkrétně model Clifton od Hoka…»
  • Tak jak je to vůbec s tou snídaní – je anebo není tím nejdůležitějším jídlem dne? Třetí tip Běžecké školy pro váš šťastný života běh : Souhlas, není taky špatný vajíčka udělat na sádle a kokosak si dát do kafe. »
  • Tak jak je to vůbec s tou snídaní – je anebo není tím nejdůležitějším jídlem dne? Třetí tip Běžecké školy pro váš šťastný života běh : No jistěééé. Hned jsem si šel udělat dvě vajíčka na měkko (no, byly trošku spíš na tvrdo, ale…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků