logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

ZAŽIJTE JINÉ VÁNOCE. STARTUJE REEBOK CROSSFIT VÝZVA

ZAŽIJTE JINÉ VÁNOCE. STARTUJE REEBOK CROSSFIT VÝZVA

Chcete letošní Vánoce strávit jinak? Dostat se do formy a zkusit něco nového? Přijměte Reebok CrossFit Výzvu, která právě startuje. Vybraní začátečníci se budou několik týdnů individuálně připravovat s koučem.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

  1. Co je CrossFit?
  2. Pro více informací sledujte
  3. CrossFit
  4. Historie CrossFitu

Z přihlášených zájemců vybere Reebok několik nováčků, z nichž každý dostane svého patrona. Ten jej individuálně povede, sestaví mu tréninkový plán a bude ho motivovat tak, aby dosáhl během několika týdnů maximálního tréninkového progresu. Mezi patrony najdete zkušené trenéry, závodníky či třeba organizátory závodů, a to z Prahy, Brna a Ostravy.

Výzva vyvrcholí 1. února 2017, kdy si to účastníci rozdají mezi sebou v závodě.

Reebok také vybaví vybrané nováčky crossfitovým outfitem.

Chcete se této výzvy zúčastnit? Nahrajte do 16. prosince 2016 minutové tréninkové video na Facebook nebo Instagram s hashtagem #ReebokCrossfitVyzva.

STARTUJE REEBOK CROSSFIT VÝZVA

Co je CrossFit?

Ultimátní kondiční program, jehož hlavní vlastnost spočívá v tom, že nemá žádnou specializaci. Je to sport uspořádaný z jiných sportů do jednoho speciálního programu. Ve Spojených Státech kdysi vznikla velká studie, která označila Romana Šebrleho jako nejuniverzálnějšího atleta planety a CrossFit byl do určité míry odpovědí na to, jak toho dosáhl. V programu jsou prvky z gymnastiky, aerobního cvičení a olympijského vzpírání. Zakladatel CrossFitu Greg Glassman vzal to nejlepší ze všeho a udělal si svůj vlastní plán.

Pro více informací sledujte

www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ

STARTUJE REEBOK CROSSFIT VÝZVA

CrossFit

Crossfit je program na získání a zformování tělesné síly, používaný mnoha policejními školami a týmy taktických operací, vojenskými jednotkami zvláštního určení, mistry bojových umění, a stovkami dalších elitních a profesionálních atletů po celém světě. Tréninkový program dodá lidem tělesnou zdatnost – fitness, která je ze své podstaty všestranná, všeobecná a všezahrnující. Specializace crossfitu je v odmítnutí jednostrannosti. Program CrossFit je se dá univerzálně odstupňovat podle obtížnosti a je tudíž skvěle použitelný pro každého odhodlaného jedince bez ohledu na dosavadní zkušenost. Stupňuje se zátěž a intenzita, ale program cvičení se nemění.

Historie CrossFitu

Formát i název CrossFitu má na svědomí Američan a bývalý profesionální gymnasta Greg Glassman, který v polovině 90. let otevřel první gym v Santa Cruz. Již od 80. let se jako trenér snažil připravovat všestranný tréninkový program pro své svěřence, tehdy ještě bez komerčního využití. V roce 2000 si Glassman zaregistroval internetovou doménu Crossfit.com a stal se také vydavatelem časopisu Crossfit Journal, který byl přístupný členům registrovaným právě na jeho stránce. V roce 2005 bylo jen v Santa Cruz 18 poboček CrossFitových gymů. O pět let později to bylo již 1700 gymů po celém světě a toto číslo neustále roste.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 8776/8379×, 1 komentář
ZAŽIJTE JINÉ VÁNOCE. STARTUJE REEBOK CROSSFIT VÝZVA ZAŽIJTE JINÉ VÁNOCE. STARTUJE REEBOK CROSSFIT VÝZVA

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (2 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Terka Ch. | 17. 12. 2016 20.13 hod. | 88.101.133.xxx
Moc tomu nerozumím. Výzva byla poprvé zveřejněna před 4dny,což bylo 13.prosince. Netuším kolik lidí stihlo výzvu vůbec zaregistrovat, natož do 16. nahrát video. Škoda,no..

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Crosstraining

všechny články Crosstraining

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků