logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Tělo jako důkaz, aneb letos do plavek s radostí!

Tělo jako důkaz, aneb letos do plavek s radostí!

Když jsem před dvěma lety vyhrála svou kategorii (45+) v soutěži Do formy časopisu Muscle&Fitness o největší transformaci postavy za 3 měsíce, dostala jsem spoustu zpráv a e-mailů od žen, ale i od mužů. Psali jste mi, jak jsem vás svou proměnou inspirovala, a jestli bych vám neporadila, jak na to, abyste se zvedli z gauče a začali se sebou a pro sebe také něco dělat.

Už loni jsme s Milošem a naší trenérkou Janou Stöckelovou z chebského Sportcentra chtěli připravit výzvu pro lidi, kteří by se chtěli v létě svléknout do plavek bez obav, ale nakonec z toho z různých důvodů sešlo. Letos máme ještě méně času než loni, ale přesto jsme se rozhodli vyhlásit akci Tělo jako důkaz ať se děje, co se děje. (Já to totiž po letošních opulentních Vánocích nutně potřebuji i pro sebe!:-))

Tělo jako důkaz, aneb letos do plavek s radostí!

K naší velké radosti se naši výzvu rozhodla podpořit firma Reebok, která mě ostatně oblékala už při mé přípravě na soutěž Do formy. Letos bude naším partnerem, takže oblékne nejen nás tři, ale i výherce/kyni naší výzvy, a to už stojí za to, trošku se kousnout a zabrat, co říkáte? A dalším partnerem bude naše oblíbená Weleda, od které už dlouho používáme celou řadu produktů. Všichni účastníci dostanou horkou novinku – zbrusu nový deodorant, který Weleda zrovna uvádí na trh, a můžeme vám slíbit, že ho při trénincích určitě využijete! Tři nejlepší pak budou odměněni dárkovým balíčkem. A aby měl výherce/kyně na výsledek své práce trvalou vzpomínku, umožníme mu/jí nafocení svého zbrusu nového těla s profi fotografem, jako jsem to měla já při fotografování výsledku mého snažení.

Tělo jako důkaz, aneb letos do plavek s radostí!

O co tedy vlastně půjde? Výzva Tělo jako důkaz poběží tři měsíce, jako trvala má příprava Do formy, a zprostředkujeme během ní všem zájemcům podobný trénink, jaký jsem při své přípravě používala já. Budeme natáčet krátká instruktážní videa při našich osobních trénincích, abyste přesně věděli, co a hlavně jak máte dělat, na co si máte dát pozor, abyste si spíše neublížili. Vše ostatně zahájíme „kick off" setkáním s námi třemi, abychom se s vámi seznámili, některé z cviků vám rovnou ukázali, a také abyste měli možnost vyzpovídat nás a zeptat se na všechno, co vás zajímá. Miloš přidá do přípravy běžeckou složku jako formu cardia, hned při úvodním setkání si s vámi zaběhá a ukáže vám kromě správného běžeckého stylu i nejčastější chyby, kterých byste se měli vyvarovat. A nebyla by to kompletní výzva o transformaci postavy, kdyby v ní nešlo i o jídlo, takže jsme připraveni poskytnout vám rady a tipy i v této oblasti.

Kromě úvodního setkání pro všechny uspořádáme ještě po ukončení a vyhodnocení výzvy slavnostní předání cen třem nejlepším. Vše mezitím bude probíhat v uzavřené skupině na fb, kde vám budeme pravidelně zveřejňovat videa z tréninků, recepty, tipy k cvičení, běhání i stravování.

Tělo jako důkaz v bodech:

 • soutěž je určena pro účastníky od 18 let
 • není určena pro závodníky ve fitness, kulturistice apod.
 • budeme hodnotit největší progres – změnu postavy k lepšímu (není to soutěž v hubnutí, někdo může klidně přibrat:-))
 • pošlete nám úvodní fotografii „před" celé postavy v plavkách zepředu a pro kontrolu, že se fotíte v reálném čase, budete v ruce držet vytištěný leták, který vám pošleme po přihlášení do soutěže,
 • po 3 měsících práce na sobě nám pošlete fotografii „po" s dalším letákem, který vám pošleme před koncem soutěže. Fotíte se zepředu, v takové pozici, aby bylo vidět celé tělo (tedy ne s rukama před tělem, nohy přes sebe, apod.

Cena za 3 měsíce vedení k lepšímu tělu je 2 900,- Kč s DPH. Po odeslání přihlášky od nás dostanete platební údaje.

Zaujala vás výzva a chtěli byste se do soutěže přihlásit? Tady je přihláška. Uzávěrka přihlášek je 10.4.2017. Moc se na vás těšíme!

Trenéři, kouči, arbitři

Trenéři, kouči, arbitři

Jana Stöckelová

Jana se již 20 let věnuje nejen na závodní úrovni fitness a kulturistice (mimochodem v těchto kategoriích získala ta nejvyšší možná ocenění, a to mistryně světa). Především ale provozuje fitness centrum, kde denně pracuje s běžnou populací, jak tréninkem, tak kompletním poradenstvím, co se týče výživy atd. Mnoho mužů a žen pod jejím vedením změnilo nejen své tělo, ale i životní styl.

Miloš Škorpil

Miloš běhá více jak 50 let, propagaci běhu a zdravého životního stylu se věnuje 25 let. Za tu dobu přivedl k běhu a naučil milovat běh tisíce lidí. Je autorem či spoluautorem sedmi knih, svými výkony se dostal více než desetkrát do České knihy rekordů. Je motivátorem, trenérem i koučem, a celoživotním optimistou, který nemá rád slovo musíš. Na druhou stranu nezná slovo nejde, protože všechno jde, když se chce!

Dana Škorpilová

Dana se věnuje posilování a zdravému životnímu stylu skoro 30 let, je také certifikovanou výživovou poradkyní a masérkou. Před dvěma lety vyhrála svou kategorii soutěže Do formy, vyhlašované časopisem Muscle and Fitness, kdy to natřela i soupeřkám o 10 let mladším. Je nenapravidelným optimistou a “Radovanem”, a jestli něco opravdu umí, tak je to motivace, podpora a povzbuzování druhých.

Za fotografie děkujeme Martinu Stolařovi a Bedřichovi Klímovi

Dana a Miloš foto
 • přečteno: 6008/5473×
Tělo jako důkaz, aneb letos do plavek s radostí! Tělo jako důkaz, aneb letos do plavek s radostí! Tělo jako důkaz, aneb letos do plavek s radostí!

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (15 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Zdravý životní styl

všechny články Zdravý životní styl

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
 • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
 • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
 • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
 • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků