logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Půlmaraton pod 100 minut se vyplatí

Půlmaraton pod 100 minut se vyplatí

Přátelé dlouhého běhu, kamarádi běžci, rok se sešel s rokem a je tu opět tradiční běžecká výzva v podobě Sportisimo 1/2 maratonu v Praze. Je mým velkým potěšením a nesmírnou ctí, že při tom mohu být opět i já – stejně jako loni (a předloni a předpředloni) v roli vodiče na čas 1:40. Pokud si právě teď říkáte "1:40, není už to příliš rychlé?", vězte, že je zde několik důvodů a výhod, proč běžet právě na tento čas a právě se mnou. Nevěříte?

1) Budete dřív doma. Ano přátelé, zaběhnout takový půlmaraton trvá nějaký čas a já vám ten čas ušetřím! Běhali jste půlmaraton za dvě hodiny? Ušetřím vám dvacet minut. Při deseti půlmaratonech za rok je to přes tři hodiny navíc, při sto půlmaratonech je to již hodin třicet, tedy více než den. A to se již vyplatí!

2) Budete v cíli za 100 minut. Máte na odpoledne naplánovanou důležitou schůzku, ale nevíte, kdy budete doma? Chcete jít do kina, ale nevíte na kdy si koupit lístek? Pak vězte, že se mnou máte garanci, že v cíli budete přesně za 100 minut. A to se vyplatí!

3) Poběžíte magickým tempem 4:44. Jste příznivci Daniela Landy a jeho projektu Žito 44? Pak získáte ještě jednu čtyřku jako bonus k dobru. A to se vyplatí!

4) Doběhnete mezi prvními 15 % běžců. Rádi se kocháte pohledem na výsledkovou listinu? Procházíte statistiky a díváte se, kde a s kým jste doběhli a kdo byl před vámi? V takovém případě vás bude zajímat jen a pouze prvních 100 stránek výsledků. A to se vyplatí!

Pokud jsem vás přesvědčil, budu se na vás těšit v sobotu na shledanou v koridoru (ale ano, poznáte mě, viz. foto), pokud ne, přeji vám pohodový běh a doufám, že dříve nebo později se stejně jednou potkáme – 1:40 je prostě velká výzva!

František Míček, RUNCZECH vodiči

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 1495/1371×, 5 komentářů

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (7 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Bára | 29. 3. 2017 21.27 hod. | 185.156.120.xx
Já chtěla loni běžet za 110 min. a kamarádka mi řekla, že se mám držet vodiče s parukou. Omylem jsem se chytla vás, Františku, a kupodivu jsem se vás vydržela držet celých 21,1 km. A to jsem ani netušila, jak jste vtipný! :) Běželo se mi dobře, a tak jsem si udělala osobák na desítku i na půlku – čas 1:39:57. Letos bych to ráda zopakovala, ale mám obavu, že mi brzy utečete.

Jogger | 29. 3. 2017 7.22 hod. | 195.113.181.x
Ta pozadí .... upřesňuji na 3. čtvrtinu.
A možná bych se nechal přesvědčit i na 2.
Žádný extrém není dobrý :-)

František Míček | 28. 3. 2017 17.14 hod. | 78.102.25.xx
Romane, s Karlem je to jistota, ten se kochá rád! Výborná volba! S Joggerem bych si dovolil mírně nesouhlasit zejména ve druhé části jeho příspěvku – zkus běžet se mnou a změníš názor :-)

Roman Hýsek | 28. 3. 2017 14.27 hod. | 194.228.20.xx
Fanouš je jak kecal z Prodané ... Ale jeho argumenty jsou přímo geniální. Já, ale nebudu dřív doma, nebudu v cíli za 100 minut, nepoběžím magickým tempem, nedoběhnu mezi prvními 15% chrtů, ale závod si užiju a všem ostatním to také doporučuji. Zkusím popoběhnou za 110 minut s Karlem a Katkou. Ale tento břitký humor F.M. dá někomu křídla a to je jenom dobře. Díky Fando!

Jogger | 28. 3. 2017 12.30 hod. | 195.113.181.x
Pokud je otravná, nezáživná, nudná trať, vyplatí se spěchat do cíle.
Ale : pokud je trať hezká, příjemná, pohodová, vyplatí se užít si jí ! Nač tedy příliš spěchat do cíle a nesmyslně si zkracovat pěkný zážitek ?
A navíc : nejpěknější pozadí běžkyň bývají až v té druhé polovině pořadí ve startovním poli ... :-)

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

seriál RUNCZECH vodiči

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Víte, co je to diastáza a cvičení na pánevní dno? : Děkuji za Váš úžasný článek! Asi si najdu nějaké cviky na hluboké stabilizační systém ☺ Jste vzor…»
  • Od 142 kilového pořízka ke 112 kilovému maratonci : Romane, kloubouk dolů .... jsi borec ... jsi borec ... jsi bored ... »
  • Máte talent na běhání? Stačí udělat 7 cviků a budete vědět, jak na tom se svým běžeckým talentem jste! : No tak pohyblivost nic moc 1.dobře 2.dostatečně 3.dobře ,ale silový zbytek velmi dobře .Budu se…»
  • GUT – Gabreta Ultra Trail. 170 kilometrů za 32 hodin napříč Šumavou, sám skoro bez jídla a pití : Krásné....běžet po tak nádherných místech šumavy byl určitě zážitek.....jsi pořád ultra běžec…»
  • GUT – Gabreta Ultra Trail. 170 kilometrů za 32 hodin napříč Šumavou, sám skoro bez jídla a pití : Já oceňuji nejvíc, že to bylo bez podpůrného týmu. Veškeré "zázemí" na svých zádech,…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků