logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Letní běžecký camp Běžecké školy 2017 bude letos od 5. do 12 srpna v Sokolově

Letní běžecký camp Běžecké školy 2017 bude letos od 5. do 12 srpna v Sokolově

Běžecké campy Běžecké školy zdaleka nejsou jen o nabíhání kilometrů, i když je pravda, že ti, kdo na ně přijedou, zjišťují, že pokud jde o běh, žádné hranice neexistují a že jsou schopni uběhnout mnohem víc, než si vůbec představovali. Ale i když je běhání, povídání o běhání a vše spojené s běháním a zdravým životním stylem průvodním znakem celého týdne, tak pouze o tom to není.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

 1. O čem to je, když to není jen o běhání
 2. Termín
 3. Cena
 4. Stravování
 5. Program
 6. Co s sebou:

O čem to je, když to není jen o běhání

Běžecký camp Běžecké školy

Je to např. o skvělé partě, poznávání okolní přírody, o možnosti naučit se vnímat běh, pohyb jako přirozenou, nikdy nekončící, harmonicky se doplňující součást svého života, o možnosti užít si zábavu na koloběžkách, možnosti naučit se běhat s holemi tak, že si neublížíte, ba právě naopak, že vám pomohou zlepšit váš běžecký styl, o kterém to také hodně je. Kromě toho však i o tom, proč je tak důležité umět běhat pomalu, když chcete běhat jako vítr. A také o tom, proč chodit a běhat bosky, vyzkoušení pětiprstek či různých modelů Salmingů, i o prospěšnosti cvičení a posilování.

No a taky si dáte Cooperův test, abyste věděli, jak na tom jste dnes.

Pokud jde o jídlo, tak o tom si budete mít možnost povídat (a nejen při jídle, které Dana nade všechno miluje) hlavně s ní, protože já jím, když mám hlad a všechno, neboť když máte opravdu hlad, tak se na jídlo těšíte, nevyčítáte si každý kousek, a tak vám jídlo dá sílu nejen pro váš běh, ale i pro život. A o tom to všechno je – o životě v pohybu či o pohybu na každém kroku.

Ubytování a základnu budeme mít letos nově v pěkné ubytovně ve sportovním areálu v Sokolově, pokoje jsou po 3 a mají vlastní sociální zařízení a ledničku.

Termín

5. – 12.8.2017

Cena

Cena 7000,- (v ceně je zahrnuta cena za ubytování a program) na osobu

děti bez nároku na vlastní postel zdarma

děti do 15 let 3000,- Kč

dospělý doprovod bez účasti na programu 5000,- Kč

účastníci programu bez ubytování 5000,- Kč

Společně s vyplněním přihlášky je třeba zaslat zálohu 1000,- Kč na číslo účtu: 1002573237/2700. Místo vám budeme rezervovat teprve po obdržení zálohy. Záloha je vratná při zrušení nejpozději 14 dní před začátkem campu, poté jen ze závažných důvodů.

Stravování

V místních restauracích (podle programu) nebo vlastní, případně možnost domluvit v blízké sportovní restauraci, kde jsou schopni nakrmit celou skupinu

Běžecký camp Běžecké školy

Program

 • společné výběhy do okolí,
 • analýza běžeckého stylu účastníků
 • výuka přirozeného běžeckého stylu
 • běžecká abeceda
 • speciální posilovací a zahřívací cvičení pro běžce, strečink
 • Cooperův test na běžecké dráze
 • hry a cvičení s pomůckami na dráze, rozvíjející obratnost
 • nordic running (běhání s runningovými holemi)
 • individuální korekce chyb
 • testování běžeckých bot Salming (s možností nákupu) a Vibram Five Fingers
 • večerní přednášky např. na téma: běžecké vybavení, skladba běžeckého tréninku, výživa pro zdraví a silnou imunitu, sportovní výživa, výběr a použití kompresních ponožek, podkolenek a návleků
 • výlet na koloběžkách – koloběžky zapůjčí Vašek Jun
 • funkční trénink (vlastní váha těla)
 • noví kamarádi, spousta srandy, zážitků... prostě skvělý týden s prima lidmi!

Co s sebou:

Běžecký camp Běžecké školy

Mimo sportovního oblečení a obutí si s sebou vezměte (chcete-li) cyklistickou helmu pro výlet na koloběžce, plavky (hned naproti je renovované koupaliště s pitnou vodou, v blízkosti je krásné přírodní koupaliště Michal s velkým tobogánem), čelovku. Sportovní areál je oplocený, v areálu je možno hrát míčové hry, tenis, je tam dětské hřiště.

Přihláška

Dana a Miloš foto
 • přečteno: 3666/3420×
Letní běžecký camp Běžecké školy 2017 bude letos od 5. do 12 srpna v Sokolově Letní běžecký camp Běžecké školy 2017 bude letos od 5. do 12 srpna v Sokolově Letní běžecký camp Běžecké školy 2017 bude letos od 5. do 12 srpna v Sokolově

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (14 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Svaly a spalování tukových polštářů. Den, kdy si zaběháte, je svátkem pro vaše tělo : Pavle, díky za tvůj příběh, jsem moc rád, že ti běh pomohl vrátit se do života a měl bych na tebe…»
 • Svaly a spalování tukových polštářů. Den, kdy si zaběháte, je svátkem pro vaše tělo : Před rokem (krátce po 50tce) mi byla diagnostikována cukrovka. Předcházející (nejen) několikaleté…»
 • Úrazy Achillovy šlachy. Prevence a jejich léčení : Dovoluji si informovat / nemohu radit /o zlepšení stavu mých problémů s tendinozou Achil.šlach ze…»
 • Jaroslava Grohová: Prvního běhu v Běchovicích jsem se zúčastnila načerno : Váš článek mi udělal velkou radost, paní Grohová je skvělá trenérka a obdivuhodný člověk! »
 • Jak váha ovlivňuje výkon běžce : Mě se na shození pouze tuku skvěle osvědčila aplikace https://www.kaloricketabulky.cz . Zkoušel…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků