logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Letní běžecký camp Běžecké školy 2019 se uskuteční od 3. do 10. srpna v Sokolově. Můžete jej věnovat i jako Běžíška!

Letní běžecký camp Běžecké školy 2019 se uskuteční od 3. do 10. srpna v Sokolově. Můžete jej věnovat i jako Běžíška!

Běžecké campy Běžecké školy zdaleka nejsou jen o nabíhání kilometrů, i když je pravda, že ti, kdo na ně přijedou, zjišťují, že pokud jde o běh, žádné hranice neexistují, a jsou schopni uběhnout mnohem víc, než si vůbec představovali. Ale i když je běhání, povídání o běhání a vše spojené s běháním a zdravým životním stylem průvodním znakem celého týdne, tak pouze o tom to není.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

 1. O čem to je, když to není jen o běhání
 2. Termín
 3. Cena
 4. Stravování
 5. Program
 6. Co s sebou:
 7. Pro koho je camp vhodný?

O čem to je, když to není jen o běhání

Běžecký camp Běžecké školy Sokolov

Je to např. o skvělé partě, poznávání okolní přírody, o možnosti naučit se vnímat běh, pohyb jako přirozenou, nikdy nekončící, harmonicky se doplňující součást svého života, o možnosti užít si zábavu na koloběžkách, možnosti naučit se běhat s holemi tak, že si neublížíte, ba právě naopak, že vám pomohou zlepšit váš běžecký styl, o kterém to také hodně je. Kromě toho však i o tom, proč je tak důležité umět běhat pomalu, když chcete běhat jako vítr. A také o tom, proč chodit a běhat bosky, vyzkoušení pětiprstek či různých modelů Salmingů, i o prospěšnosti cvičení a posilování.

No a taky si dáte Cooperův test, abyste věděli, jak na tom jste dnes.

Pokud jde o jídlo, tak o tom si budete mít možnost povídat (a nejen při jídle, které Dana nade všechno miluje) hlavně s ní, protože já jím, když mám hlad a všechno, neboť když máte opravdu hlad, tak se na jídlo těšíte, nevyčítáte si každý kousek, a tak vám jídlo dá sílu nejen pro váš běh, ale i pro život. A o tom to všechno je – o životě v pohybu či o pohybu na každém kroku.

Ubytování a základnu budeme mít i příští rok v pěkné ubytovně ve sportovním areálu v Sokolově, pokoje jsou po 3 a mají vlastní sociální zařízení a ledničku.

Termín

3. – 10.8.2019

Cena

Cena 7900,- (v ceně je zahrnuta cena za ubytování a program) na osobu

děti bez nároku na vlastní postel zdarma

děti do 15 let (při ubytování s oběma rodiči na pokoji) 3000,- Kč

dospělý doprovod bez účasti na programu 5500,- Kč

účastníci programu bez ubytování 5500,- Kč

Společně s vyplněním přihlášky je třeba zaslat zálohu 1000,- Kč na číslo účtu Běžecké školy: 2901249451/2010. Místo vám budeme rezervovat teprve po obdržení zálohy. Záloha je vratná při zrušení nejpozději 14 dní před začátkem campu, poté jen z opravdu závažných důvodů.

Stravování

V místních restauracích (podle programu) nebo vlastní

Běžecký camp Běžecké školy Sokolov

Program

 • společné výběhy do okolí,
 • analýza běžeckého stylu účastníků, natáčení a rozbor
 • výuka přirozeného běžeckého stylu
 • běžecká abeceda
 • speciální posilovací a zahřívací cvičení pro běžce, strečink
 • Cooperův test na běžecké dráze
 • hry a cvičení s pomůckami na dráze, rozvíjející obratnost
 • nordic running (běhání s runningovými holemi)
 • individuální korekce chyb
 • testování běžeckých bot Salming (s možností nákupu) a Vibram Five Fingers
 • večerní přednášky např. na téma: běžecké vybavení, skladba běžeckého tréninku, výživa pro zdraví a silnou imunitu, sportovní výživa
 • výlet na koloběžkách – koloběžky zapůjčíme
 • ranní rozcvičky, funkční trénink
 • noví kamarádi, spousta srandy, zážitků... prostě skvělý týden s prima lidmi!

Co s sebou:

Běžecký camp Běžecké školy Sokolov

Mimo sportovního oblečení a obutí si s sebou vezměte (chcete-li) cyklistickou helmu pro výlet na koloběžce, plavky (hned naproti je renovované koupaliště s pitnou vodou, v blízkosti je krásné přírodní koupaliště Michal s velkým tobogánem), čelovku. Sportovní areál je oplocený, v areálu je možno hrát míčové hry, tenis, je tam běžecká dráha a dětské hřiště.

Pro koho je camp vhodný?

 • začátečníci získají mnoho poznatků a nových zkušeností, aby se po návratu domů mohli svému novému koníčku věnovat bezpečně a s radostí
 • pokročilejší se zrychlí, naučí se některým novým technikám a dostanou fundované odpovědi na všechny své otázky
 • všichni ale získají spoustu zážitků a nových kamarádů, vymění si zkušenosti s ostatními „stejně postiženými" během, a stráví několik dnů relaxací a sportem ve skvělé společnosti!

Přihláška

Soustředění můžete věnovat i jako vánoční dárek

Dana a Miloš foto
 • přečteno: 11205/10085×
Letní běžecký camp Běžecké školy 2019 se uskuteční od 3. do 10. srpna v Sokolově. Můžete jej věnovat i jako Běžíška! Letní běžecký camp Běžecké školy 2019 se uskuteční od 3. do 10. srpna v Sokolově. Můžete jej věnovat i jako Běžíška! Letní běžecký camp Běžecké školy 2019 se uskuteční od 3. do 10. srpna v Sokolově. Můžete jej věnovat i jako Běžíška! Letní běžecký camp Běžecké školy 2019 se uskuteční od 3. do 10. srpna v Sokolově. Můžete jej věnovat i jako Běžíška!

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (27 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Začal jsem běhat, ale ať dělám, co dělám, zrychlit nedokážu! Co mám dělat, abych běhal rychleji? : Dobrý den. Tenhle článek se mi opravdu moc líbí. Našla jsem se v něm krásně a aktuálně bych k tomu…»
 • Zjisti svůj startovní handicap a vyběhni. Šestý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : Sorry za odbočku, to musí být nesmysl, ty časy fotbalistů, ne ? "Ve Slavii jsou nároky na…»
 • Stabilita při běhu, aneb co taky může způsobit nevhodná běžecká obuv. Osmý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : S letitým odstupem musím dát Miloši za pravdu.Maximalistická obuv,konkrétně model Clifton od Hoka…»
 • Tak jak je to vůbec s tou snídaní – je anebo není tím nejdůležitějším jídlem dne? Třetí tip Běžecké školy pro váš šťastný života běh : Souhlas, není taky špatný vajíčka udělat na sádle a kokosak si dát do kafe. »
 • Tak jak je to vůbec s tou snídaní – je anebo není tím nejdůležitějším jídlem dne? Třetí tip Běžecké školy pro váš šťastný života běh : No jistěééé. Hned jsem si šel udělat dvě vajíčka na měkko (no, byly trošku spíš na tvrdo, ale…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků