logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

NIKE PŘEDSTAVUJE NOVOU DUHOVOU KOLEKCI BETRUE 2017

NIKE PŘEDSTAVUJE NOVOU DUHOVOU KOLEKCI BETRUE 2017

Nejnovější kolekce BETRUE 2017 věří ve vášeň a maximální výkon každého sportovce – myšlenka “EQUALITY” se začala opět šířit letos v únoru. Jejím cílem je podpora každého sportovce k férovému a respektujícímu jednání jak na hřišti, tak i mimo něj.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

 1. Součástí kolekce 2017 BETRUE jsou
  1. NIKELAB AIR VAPORMAX FLYKNIT BETRUE
  2. NIKE FLYKNIT RACER BETRUE
  3. NIKE CLASSIC CORTEZ BETRUE
  4. NIKE EQUALITY BETRUE T-SHIRT

BETRUE kolekce vznikla v roce 2012 za velkého úsilí vášnivých zaměstnanců společnosti NIKE. Její propojení s komunitou LGBTQ, tedy lidmi s menšinovým sexuálním zaměřením, mělo za výsledek několik zcela nových stylů NIKEiD. Klíčem pro nás bylo vytvořit něco, čím by lidé mohli dokázat svou podporu sportovcům LGBTQ," říká Robert Goman, vedoucí síťové sítě LGBT společnosti Nike. „Díky propojení sportu a motivu duhy Pride, která je jasným symbolem pro všechny produkty BETRUE, se můžete cítit, jako byste patřili k něčemu většímu.

Inovovaná kolekce obuvi a doplňků BETRUE 2017 propojuje duhu s dalšími symboly hrdosti – růžovou barvou a trojúhelníkem. Součástí této kolekce je také motivující vzkaz uvnitř boty: “ RUN FIERCE”.

NIKE PŘEDSTAVUJE NOVOU DUHOVOU KOLEKCI BETRUE 2017

Mezi jedny z prvních modelů představených v roce 2017 patří Nike Flyknit Racer a NikeLab Air VaporMax Flyknit, které jsou typické osmibarevnou duhou. První modely kolekce BETRUE také zahrnují Nike Cortez, tedy jeden z nejstarších modelů společnosti vůbec, který nese nápis “BEEN TRUE” na vnitřní stélce obuvi. Je to úplně poprvé, kdy je BETRUE kolekce dostupná v klíčových městech po celém světě. V USA společnost NIKE od roku 2012 poskytla finanční i věcnou podporu v přibližné hodnotně $2.5 milionu na podporu respektu k LGBTQ komunitě.

Součástí kolekce 2017 BETRUE jsou

NIKELAB AIR VAPORMAX FLYKNIT BETRUE

Model NikeLab Air VaporMax Flyknit BETRUE je úplně první obuv typu VaporMax s barevnou podrážkou symbolizující originální osmibarevnou duhovou vlajku, kdy každá z barev má svůj vlastní význam. Každý model VaporMax je vyroben v továrně v Oregonu, kde byl vyvinut zcela nový moderní způsob barvení.

NIKE FLYKNIT RACER BETRUE

Nejmodernější vakuový tisk umožnil výrobcům Nike vytvořit něco zcela nového. Na černobílých Flyknit Racer BETRUE je na vnější straně obuvi umístěna v jasných barvách a přirozeném přechodu osmibarevná duha, která odkazuje na vlajku Pride.

NIKE CLASSIC CORTEZ BETRUE

Semišové Cortez BETRUE byly vyvinuty na počest 35. výročí obuvi Nike Cortez s typickým nápisem “BEEN TRUE” na vnitřní stélce boty. Šestibarevný pruh je umístěn po celé délce jazyka boty. Myšlenka designérů byla taková, že duhová vlajka přesně reflektuje názory člověka, který boty se symbolem Pride nosí.

[PODNADPIS ]NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34 BETRUE

Model Nike Air Zoom Pegasus 34 BETRUE je inspirován platinovým rohem jednorožce. Typickou je také zářivě růžová podšívka. Zatímco vnějšek obuvi je zbarven do perleťové barvy rohu jednorožce, vnitřek září neonovými barvami v odstínech vlajky Pride. Symbol jednorožce jasně propojuje model s tílkem BETRUE Muscle Tank, jehož hlavním symbolem je barevný jednorožec vytištěný na pozadí černého trojúhelníku.

[PODNADPIS ]NIKE DRY BETRUE MUSCLE TANK

Nike Dry BETRUE Muscle Tank a barevný jednorožec vytištěný na černém trojúhelníkovém podkladě neodmyslitelně patří k sobě.

NIKE SPORTSWEAR BETRUE T-SHIRT

Tato kolekce přichází v bílé barvě s barveným symbolem fajfky a nápisem BETRUE.

NIKE EQUALITY BETRUE T-SHIRT

Protikladem je kolekce Nike Equality BETRUE T-Shirt, která je pouze v černé barvě. Nápis „EQUALITY“ je vytištěn v duchových barvách.

NIKE PŘEDSTAVUJE NOVOU DUHOVOU KOLEKCI BETRUE 2017

[PODNADPIS NIKE ELITE CUSHION CREW BETRUE RUNNING SOCKS

Součástí BETRUE jsou také běžecké ponožky zbarvené do duhového motivu. Jsou vyrobeny tak, že pata i špička je vyztuženy a při běhu tedy poskytují to největší možné pohodlí.

Celá kolekce 2017 BETRUE je dostupná od 1. června na Nike+, nike.com/nikelab a také ve vybraných prodejnách Nike.

Více informací naleznete na nike.com/betrue.

s NIKE o krok napřed foto
 • přečteno: 31362/30826×
NIKE PŘEDSTAVUJE NOVOU DUHOVOU KOLEKCI BETRUE 2017 NIKE PŘEDSTAVUJE NOVOU DUHOVOU KOLEKCI BETRUE 2017

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (2 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
 • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
 • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
 • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
 • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků