logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Kilometry pro Paraple on-line – den devátý

Kilometry pro Paraple on-line – den devátý

Kouřívody. Vesnička, v jejímž okolí se odehrála jedna z bitev, které svedl na území Evropy Napoleon. Důkazy o tom jsme s Martinem viděli skoro na každém kroku naší cesty mezi Kouřívody a Mnichovým Hradištěm. Pro mě to byla dnes taky dost bitva.

obrázekobrázekobrázek

Nejdříve jsme absolvovali výbornou snídani v penzionu Šejda, pak dorazil Martin. Naložili jsme své batožiny a vyjeli.

obrázek

V 8:30 jsme vyrazili k běhu. Odpočatý Martin se rozeběhl, abych ho zklidnil, odskočil jsem si za bouček. Postupně jsem se dostal do obrátek a tak jsme za první dvě a půl hodiny uběhli 25 kilometrů. Pak se moje tempo zmírnilo. Moje pocity a stavy se měnily jak počasí. Chvilku svítilo sluníčko, chvíli nás skrápěly kapky deště. A to samé se dělo s mým tělem, mou myslí, s mýma nohama. Chvilku jsem cítil, že mohu léta a chvíli jsem nemohl zvednou nohy. Je to velmi zvláštní pocit, když překonáváte sami sebe. Nejlepší je, když jste na dně a v následující vteřině hýříte nepřebernou energii. Znovu jsem si ověřil, že běh je jako život, chvilku jsi nahoře a chvilku dole. Když jsi dole, je to skvělý, protože můžeš už jenom nahoru. Když jsi nahoře, je to taky skvělý, alespoň tu chvilku, pak ale zákonitě následuje pád, což už tak skvělý není.

obrázekobrázekobrázekobrázek

Běželi jsme, kilometry ubíhaly, místa, jimiž jsme proběhli, přibývala. Na oběd jsme se stavili v Detěnicích, ve Stědověké krčmy. Při vstupu nás uvítal pobuda se slovy: „Podrav pánbůh, koukejte sebou někam řachnout a co budete žrát?“ Dali jsme si po zelňačce, pak kuřecí pařáty, k tomu řezané a na závěr kafe bez bordelu :).

Po tomto obědě jsme vyběhli na další pouť. Vše probíhalo jak na začátku, chvíli slunce, chvíli mraky. Myslel jsem si bláhově, že cestou do Polabí bude trať klesat a my běželi pořád vzhůru. Ani vítr nám nebyl nijak nápomocný, foukal mrcha pořád proti.

obrázek

Ještě než jsme v to 17:30 jsme to po 62 kilometrech zapíchli u Nového Bydžova, jsme proběhli Kozodírkami :). Zítra mě čeká další várka do Pardubic. Věřím, že Martin u toho nebude :), tak si poběžím svým tempem.

Sumář dne:

  • dnes jsme uběhli 62 km, celkem 430 km
  • běželi jsme 8 hodin, celkem 56 hodin a 55 minut
  • vybrali 200,- Kč, celkem 3011,- Kč

obrázek
Závěr jistil kdo? No Ozzobír :)

Miloš Škorpil foto
Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý Kilometry pro Paraple on-line – den devátý

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

štefan | 15. 4. 2010 7.27 hod. | 89.102.195.xx
Skvělé Miloši, dva těžké dni máš za sebou. Dnes to vyklušeš a zítra to zase můžeš rozběhnout. A je obdivuhodné, jaks si dokázal naplánovat trasu – pořád klesání :D

Martin | 15. 4. 2010 7.11 hod. | 90.178.212.xxx
Miloši promiň, měl jsi mě vždycky umravnit a já bych ubral. :-) Jinak díky za skvělý den, opravdu jsem si to užíval. Ostatní neváhejte a pokud máte jen trochu příležitost tak se k Milošovi přidejte alespoň na pár kilometrů.

mS | 14. 4. 2010 23.27 hod. | 94.142.235.xx
Ať tě Martin šetří, ať to vydržíš aspoň do Pelhřimova, kdy se k tobě připojím!!!

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Pomáhej během

všechny články Pomáhej během

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Desetiměsíční trénink pomohl Milanovi splnit si sen, kvalifikovat se na Spartathlon : Zdravím, váš článek mne zaujal a moc se mi líbí. Jen nerozumím těm procentům. Jedná se o rychlost?…»
  • Chi Running – revoluční přístup k běhání bez námahy a zranění : Chirunning je perfektná a zároveň veľmi praktická kniha. Tipy na strečing, výživu, techniku aj…»
  • Tuky, zdroj běžecké energie na zimu. Máte obavu ze zimy a chladu? Namažte se : Miloši, svatá pravda. Souhlas ve všem! »
  • Největší bludy a omyly o běhu a jak to vlastně je doopravdy : Dobrý deň. Ja už som počúval aj argument,že slušní ľudia nešportujú,že som nenormálny,nikto nebehá.…»
  • Jak trénovat, aby se člověk zlepšoval a to bez ohledu na věk : Má smysl běhat, když mám těžkou fyzickou práci a někdy po ní padám únavou. Pokud jdu pak běhat, tak…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků