logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Novinky z MMM v Košicích. Nielen elitní maratónci majú svojich vodičov, či zajacov

Novinky z MMM v Košicích. Nielen elitní maratónci majú svojich vodičov, či zajacov

Už dlhé roky je na mnohých behoch zvykom zoskupiť okolo skúsených maratóncov tých, ktorí si na úplne pravidelné tempo sami netrúfnu, alebo im práve súdržnosť a spolupráca v tíme dopomôžu dosiahnuť svoj vysnívaný maratónsky čas.

Na MMM sa v tejto úlohe teraz predstavia aj niektoré nové tváre. Sme radi, že pozvanie prijal i Miloš Škorpil, známy v Čechách svojou Bežeckou školou a tiež sprevádzaním bežcov na métu 4:00 hod. Už dnes vieme povedať, že v ďalších skupinách a medzičasoch na trati uvidíte aj Evu Kissovu, Imricha Mihoka, Juraja Fotula, Štefana Rácza, Evu Markovú, Roba Tatraia, Františka Semanka, Štefana Kmiťa a snáď aj ďalších.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 1204/1156×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (3 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Dobrý den. Jsou zkratky CH, RCH, PB, RB vlastně v překladu zónami z maximální tepové frekvence jako…»
  • Dvanáctitýdenní tréninkový plán na deset kilometrů, který zrychlí výkonnostní běžce o 1 – 2 procenta. : Protoze ten zavod pak bude konzert :) »
  • Hubnutí – zákeřná nemoc, která jednou vyhubí lidstvo aneb hubnutí do úplného zblbnutí : Docela by mě zajímalo, zda existuje něco jako ideální váha pro běžce, kde je ten dobrý poměr…»
  • Bolí vás po běhání klouby? Je běh sport, který není vhodný pro lidi s nadváhou či ty, co s nimi mají problémy? : Dobrý den. Hezký článek. Kvalitu Phlogenzymu mohu ze své zkušenosti jednoznačně potvrdit. »
  • Každá mince má dvě strany, aneb co všechno se můžeme naučit od běžeckých zranění : Ahoj, tak už jsem se konečně dostal k nějaké reakci na Miloše články. Nejprve bych chtěl…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků