logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Novinky z MMM v Košicích. Nielen elitní maratónci majú svojich vodičov, či zajacov

Novinky z MMM v Košicích. Nielen elitní maratónci majú svojich vodičov, či zajacov

Už dlhé roky je na mnohých behoch zvykom zoskupiť okolo skúsených maratóncov tých, ktorí si na úplne pravidelné tempo sami netrúfnu, alebo im práve súdržnosť a spolupráca v tíme dopomôžu dosiahnuť svoj vysnívaný maratónsky čas.

Na MMM sa v tejto úlohe teraz predstavia aj niektoré nové tváre. Sme radi, že pozvanie prijal i Miloš Škorpil, známy v Čechách svojou Bežeckou školou a tiež sprevádzaním bežcov na métu 4:00 hod. Už dnes vieme povedať, že v ďalších skupinách a medzičasoch na trati uvidíte aj Evu Kissovu, Imricha Mihoka, Juraja Fotula, Štefana Rácza, Evu Markovú, Roba Tatraia, Františka Semanka, Štefana Kmiťa a snáď aj ďalších.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 2241/2068×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (3 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Michale, mohu mluvit z vlastní zkušenosti, dva roky jsem se připravoval Do formy s M&F a k tomu…»
  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Hezký den Miloši, běhám desítku kolem 55minut, o víkendu jsem zkusil 15km pod 6m/km a rád bych…»
  • Jak můžete prožít léto s radostí a v pohybu, i když musíte makat v práci : Děkuji za článek, je moc prima. Je pravda, že pokud se člověk hýbat chce, najde si sám tyhle…»
  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků