logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

DEBUT ROKU 2017! PROPLUJTE SVÝM TRÉNINKEM S FLOATRIDE

DEBUT ROKU 2017! PROPLUJTE SVÝM TRÉNINKEM S FLOATRIDE

Reebok představuje běžecké boty Floatride, které našly rovnováhu mezi pohodlím a výkonem.

Značka Reebok představuje svou technicky nejvyspělejší běžeckou obuv, která splňuje vysoké nároky nejen na pohodlí, ale také na výkonnost a rychlost. Model Floatride prošel dlouhým vývojem a pečlivým testováním, jehož výsledkem je mimo jiné stejnojmenná pěnová technologie Floatride, díky které běžci doslova proplují svým tréninkem.

Renomovaný americký časopis Runner’s World udělil botám Reebok Floatride prestižní ocenění „Best Debut" v každoročním speciálu „Summer Shoe Guide”.

Vyladěná tlumící technologie Floatride Foam dokáže díky rovnoměrné buněčné struktuře skvěle absorbovat tlak při došlapu. Nabízí přitom optimální poměr měkkosti a přizpůsobivosti, aby si i výkonnostní běžci mohli užít komfort. Pro Reebok je tato pěna významným technologickým skokem vpřed. Stojí za ním bezpočet testovacích hodin v náročných podmínkách, v nichž běžci hledali správný poměr mezi výkonem, komfortem, odolností a také stylem.

Originální silueta Reebok Floatride je důkazem toho, že výkonnostní parametry nemusejí být nabízeny na úkor atraktivního vzhledu. Kombinuje totiž prodyšný svršek z materiálu Ultraknit s novými dynamickými technologiemi. Tento mix materiálů nejenže běžcům umožní, aby při tréninku vypadali výjimečně, ale také aby se tak cítili.

„Modelem Floatride se Reebok znovu připomíná běžcům po celém světě. Hodně jsme investovali do vývoje technických komponentů a výsledky nás těší," říká Scott Daley, generální manažer sekce Reebok Running.

Prémiové běžecké boty dělá z Floatride několik klíčových prvků:

  1. Tlumící pěna Floatride: Buněčná struktura Floatride Foam rovnoměrně tlumí nárazy při došlapu a přitom umožňuje citlivé vnímání povrchu.
  2. Svršek Ultraknit: Originální konstrukce svršku s technologií Ultraknit zajišťuje vysokou prodyšnost a skvělý přenos sil.
  3. EVA Support Rim: Podpůrné pěnové okraje pomáhají udržovat rovnováhu vašim nohám v průběhu celého kroku.

V rámci vývoje testovalo Floatride téměř 300 běžců, kteří absolvovali více než 24 tisíc kilometrů a poskytovali Reeboku neustálou zpětnou vazbu o chování bot. V závěrečné fázi vývoje se testeři shodli, že Floatride přináší ideální kombinaci tlumení, rychlosti a lehkosti – pocit pohodlí bez kompromisů.

Reebok Floatride zakoupíte na eshopu Reebok.cz a v prodejnách a na eshopu Sanasport.cz za 3 999 Kč.

Reebok Floatride jsem dostal na testování. Poprvé jsem je vyzkoušel při volných výbězích v rámci běžeckého soustředění Běžecké školy v Sokolově, a měl jsem z nich velmi dobrý pocit. Rozhodl jsem se, že je tedy vyzkouším, když budu muset trošku zabrat a tak jsem si je vzal na Run Tour v Liberci, kde jsem chtěl běžet na 60 minut se Simonou Pancíř Švarcovou. Co však čert nechtěl, do Radka Lišky, který dělal vodiče na 45 minut někdo při seběhu z kopce zezadu nalít, ten špatně došlápl a pochroumal si kotník. Když jsem ho kulhajícího míjel, převzal jsem jeho vlajku a snažil se jí donést do cíle co nejdříve. Takže v druhé půlce jsem mohl prověřit Reebok Floatride v terénu a v tempu. Musím říct, že jsem byl velmi překvapen. V terénu, a že bylo po dešti, držely jak přibyté, na pevném podkladu skvěle odvalovaly a při sebězích výborně tlumily. A co na nich oceňuji nejvíc, je, že chodidlo v nich může krásně pracovat.
Miloš Škorpil

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 2402/2201×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (3 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků