logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Na charitativním happeningu TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem padla hranice 4 milionů korun, pomáhá se dál. www.teribear.cz

Na charitativním happeningu TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem padla hranice 4 milionů korun, pomáhá se dál. www.teribear.cz

Na pražském Vítkově byl ve čtvrtek 7. 9. odstartován desetidenní charitativní happening TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, který potřetí pořádá Nadace Terezy Maxové dětem. Tento happening pomoci potrvá až do soboty, už nyní to ale vypadá, že budou překonány skvělé výsledky z loňského ročníku. Za 4 dny se prozatím podařilo naběhat a nachodit neuvěřitelné 4 miliony korun, které pomohou konkrétním příběhům dopsat šťastnější konce. Medvídek hrdina díky všem, kteří svým pohybem připisují další zdolané kilometry, oběhl již 2x zeměkouli, na počítadle kilometrů je již více než 80 000 km a každou chvilkou přibývají další.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

  1. O AKCI
  2. TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM

Jsme nadšení z toho, kolik lidí se zapojilo do letošní akce. K dnešnímu dni je zaregistrováno přes 10 tis lidí. Atmosféra na TERIBEAR trati je skvostná, stejně jako vlna solidarity. Všem moc děkujeme, říká Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem.

Do charitativního happeningu se mohou, stejně jako v předchozích ročnících, registrovat i rodinné a firemní týmy. Každý zdolaný kilometr podpoří partneři akce 50 korunami. Je na každém, aby si vybral, komu z 10 příběhů věnuje své naběhané nebo nachozené kilometry, které se promění ve finanční pomoc.

Vůbec nezáleží na věku či fyzické kondici, důležitá je chuť pomáhat. Není podstatné, zda bude trať dlouhá 1,2 kilometrů zdolaná během nebo chůzí. Za každý kilometr připíší partneři akce 50 Kč na konkrétní příběh pomoci, který si účastníci happeningu dopředu zvolí. Stačí pouze přijít na vrch Vítkov, zakoupit si čip a připevnit jej na tkaničku. Pak už se začínají započítávat kilometry pomoci, které budete připisovat svým pohybem po vyznačené trati. V TERIBEAR village je připravena celá řada překvapení v partnerských stáncích. K dispozici pro všechny příznivce běhu bude také voda určená k občerstvení. TERIBEAR čip, který zaznamenává počet dosažených kilometrů, stojí pro dospělého 200,- Kč (pozn. to je 20,-Kč na den) a pro dítě do 12 let 100,-Kč. Částka za čip je vybíraná formou veřejné sbírky a jde na pomoc dětem.

Tereza Maxová

O AKCI

TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima den s medvědem je nonstop charitativní happening, kterého se může zúčastnit každý, kdo chce svým pohybem přispět na dobrou věc. Nezáleží přitom na věku, fyzické kondici nebo čemkoliv jiném. Důležitá je chuť pomoci. Nonstop, tj. v kteroukoli denní či noční hodinu, po dobu deseti dnů od 7. do 16. září má každý příležitost udělat dobrý skutek, a to i opakovaně. Stačí se jen registrovat, pořídit si čip a přijít si zaběhat nebo se projít na vyznačený okruh na vrchu Vítkov v Praze. Za každý kilometr, který je na trase dlouhé 1,2 km zdolán, věnují partneři akce 50 Kč na podporu konkrétních příběhů či projektů Nadace Terezy Maxové dětem. Čip, který je podmínkou účasti, jednak počítá uběhnuté nebo ušlé kilometry a zároveň umožňuje opakovanou účast po celou dobu trvání akce. Čip stojí pro dospělého 200 Kč, pro dítě do 12 let 100 Kč. Koupí čipu podporujete charitativní aktivity nadace. Čip je možné zakoupit buď on-line na www.teribear.cz nebo v místě konání akce – kdykoli od 7.9 do 16.9. Každý z účastníků si též může vybrat na jaký konkrétní příběh půjde či poběží a tím pro něj získá finanční pomoc. Kompletní seznam příběhů je uveden na www.teribear.cz v sekci Komu pomáháme.

Posláním Nadace Terezy Maxové dětem je pomoc opuštěným a znevýhodněným dětem. Díky štědré podpoře dárců z řad firem a veřejnosti získává finanční prostředky na svou činnost už dvacet let.

TERIBEAR HÝBE PRAHOU aneb Prima DEN S MEDVĚDEM

Kdy: 7. – 16. 9. 2017 – NONSTOP

Kde: Vrch Vítkov. Stanovený okruh měří 1,2 km.

Jak: Pomocí TERIBEAR čipu se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném TERIBEAR okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled, jak jste pomohli. Čip za 200 Kč koupíte buď on-line na stránkách www.teribear.cz nebo na startu a tím podpoříte dobrou věc. Styl zdolání trasy nerozhoduje, zda půjdete nebo poběžíte, je na vás, důležitá je touha pomáhat :) Více informací naleznete na www.teribear.cz.

Partnery třetího ročníku akce jsou a nadační poděkování náleží:

Generálnímu partnerovi: ŠKODA AUTO

Hlavním partnerům: Astrid, Coca Cola HBC Česko a Slovensko, Travelport Galileo

Partnerům: ING Bank, Feedo.cz Lehčí život maminkám, Presco Group a SURI

Technology partner: KSWR, TRI

Partner pro prodej TERIBEAR: Luxor

Partner pro dobrovolnictví: Palestra

Partner pro dětský pohyb: REMAX Česká republika a Accenture

Generální mediální partner: MAFRA, a.s.

Ve spolupráci s: PRIMA, Rádio KISS

S mediální podporou: Country rádio, DNES, Metro, Onadnes.cz, 5plus2, Téma.

Dále děkujeme: Bageterie Boulevard, Bird&Bird, Blue Gekko, Brand Concept, C-In, DEK Stavebniny, Edwards, Emirates, Chanel Crossings, inpublic group, Nespresso, Pickwick, Pražská energetika, Pražské vodovody a kanalizace, Prima ženy, Segro, ToiToi, Tvůj DJ, Tiskárna v ráji a Zátiší Catering.

Akce se koná pod záštitou náměstka primátorky hl. m. Prahy, pana Petra Dolínka a starostky MĆ Prahy 3, paní ing. Vladislavy Hujové.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 2173/2011×
Na charitativním happeningu TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem padla hranice 4 milionů korun, pomáhá se dál. www.teribear.cz

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (3 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Pomáhej během

všechny články Pomáhej během

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»
  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků