logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Testovala jsem sportovní podprsenku Anita Air Control DeltaPad

Testovala jsem sportovní podprsenku Anita Air Control DeltaPad

Sportovních podprsenek od Anity už mám za ta léta, co ji znám, několik. Ale tahle nová (Air Control DeltaPad) vypadá úplně jinak, a ačkoli je tradičně hodně uzavřená, vypadá zatraceně sexy. Tak jo, vypadá fakt dobře. Pojďme se jí teď ale trošku více podívat na zoubek, protože od sportovní podprsenky očekáváme určitě o trošku víc, než jen to, že bude hezká a slušivá. I když od věci to určitě není!

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

 1. Na jaké tréninky ji nosím
 2. Jak vypadá a jak sedí
 3. Shrnutí
  1. Plus:
  2. Minus:
 4. Co o ní uvádí výrobce
  1. ANITA – Air Control DeltaPad (AA – H)

Na jaké tréninky ji nosím

Anita Air Control DeltaPad

Tuhle podprsenku používám už několik měsíců, převážně na své HIIT (high intensity interval training = vysoce intenzivní intervalový trénink), ale i LISS (low intensity steady state) tréninky, a to hlavně venku na sprinty do kopců nebo pomalý delší běh, v chladném počasí do fitka na běžecký pás, schody či eliptical.

Dá se tedy říci, že ji nosím na (více či méně) „skákací“ seance, při kterých samozřejmě bez řádné podpory skáčou hlavně ňadra.

Jak vypadá a jak sedí

Anita Air Control DeltaPad

Naprosto zásadní je u této podprsenky vzhledem ke střihu i materiálu košíčků zvolit správnou velikost. To je důležité u každé podprsenky, ale u mnoha sportovních, které nemají pevné tvarované košíčky, se podprsenka prostě „nějak vytáhne“. U téhle podprsenky s tím nepočítejte. Košíčky jsou sice z pružné silné síťoviny, ale zevnitř mají přes celý střed směrem nahoru do ramínka se zužující výstuž z měkkého, nicméně pevného pěnového materiálu s jemným, počesaným povrchem (takové jemné froté) na straně k tělu. Stejným počesaným materiálem je podšita i část pod prsy.

Anita Air Control DeltaPad

Podprsenka má široká, polstrovaná a nastavitelná ramínka, a vzadu bytelné zapínání na 4 háčky a 3 polohy. Vepředu je vysoká, takže z ní opravdu nic nekouká a nevyskakuje.

Anita Air Control DeltaPad

Sedí bez pardonu perfektně. Vezmete si ji na sebe, zapnete, zdá se vám pevná ... ale za chvíli už o ní nevíte, a to ani při opravdu intenzivních trénincích. Podprsenka přilne k tělu jako vaše druhá kůže, díky širokým ramínkům i obvodu se nikde nezařezává a vaše ňadra jsou v ní uložená jako v bezpečnostní schránce. Absolutely safe.

Shrnutí

Plus:

 • široká polstrovaná a nastavitelná ramínka
 • zapínání na 4 háčky a 3 polohy
 • vysoký střih
 • široký obvodový pás
 • perfektně sedí
 • velký výběr velikostí (košíčky AA – H), vhodná i pro opravdu velká prsa

Minus:

 • bezpodmínečně nutné zvolit správnou velikost, vzhledem ke klasickému prádlovému střihu se moc nepřizpůsobí
 • ramínka se nedají vzadu spojit/překřížit

Co o ní uvádí výrobce

ANITA – Air Control DeltaPad (AA – H)

Sportovní podprsenka dokáže díky unikátní trojúhelníkové pěnové výztuži dokonale držet poprsí při všech sportovních aktivitách. Promyšlené úsporné přichycení této výztuže ke košíčkům umožňuje perfektní odvětrávání pokožky. Extra lehká síťovina, mimořádně hebký, propustný a tvarující spodní lem a ergonomicky tvarovaná ramínka zaručují komfort při nošení.

Tento produkt získal mezinárodní ocenění ISPO AWARD GOLD 2017/2018.

V nabídce je v barvě: růžová/antracit (to je ta moje), antracit, bílá a nyní nově černá/neon.

Seznam prodejců lze nalézt na www.anita.com, sekce STORE LOCATOR.

Dana Škorpilová foto
 • přečteno: 2641/2348×
Testovala jsem sportovní podprsenku Anita Air Control DeltaPad Testovala jsem sportovní podprsenku Anita Air Control DeltaPad Testovala jsem sportovní podprsenku Anita Air Control DeltaPad Testovala jsem sportovní podprsenku Anita Air Control DeltaPad

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (5 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké vybavení

všechny články Běžecké vybavení

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
 • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
 • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»
 • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Dobrý den, sháním knihu Běžecká čítanka Miloše Škorpila, můžete mi prosím někdo poradit, kde ji…»
 • Only one? : To je dobré jako povídka od Oty Pavla. »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků