logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý

Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý

Bruntál, město duchů. Už když jsem vbíhal včera do Bruntálu, připadal mi nějak mrtvý. Proto jsem ani moc nezvažoval, jestli přespat v něm nebo někde mimo. Nakonec jsem přespal na farmě v moravskoslezském Kočově. Apartmán – dva pokoje, pro jednoho docela luxus, před okny v ohradě osel, který kouše :), co víc si přát. Ještě než jsem se rozloučil s Inkou a Mirkem, jsem si od nich přetáhl fotky a domluvili jsme se předběžně, co by se dalo podniknout, ale o tom až později.

obrázek
Ráno jsem se zdravil s oslem a večer si jak on připadal

Ráno jsem si dal snídani. Nacpal jsem se k prasknutí -3 bílé rohlíky, salám, šunka, sýr, jogurt, kafe a jablečný džus. Vše jsem cítil ještě tak tři hodiny po vyběhnutí :-(. Jinak ale klídek, pohoda. Na start přišli Jorgos, který nás přišel psychicky povzbudit a přispět na Paraple a Šárka s Jarkou.

obrázek

Šárka měla připravenu vlastní trasu, méně frekventovanou, vedoucí dlouhou dobu podél přehrady Slezská Harta. Tempo bylo na začátku docela svižné, odpočaté holky mě moc nešetřily. Běželo se mi však dobře a tak jsem jejich tempo přijal. Po zhruba 5 kilometrech jsme dorazili k prameni, který vyvěral z trubky vedoucí přímo ze svahu. Už před tím jsem to schytal, že jsem vyhodil prázdné PET flašky s tím, že tady žádné prameny nejsou :). Běželi jsme, běželi, sice Šárka tvrdila, jak už mnozí před ní, že dnešní trasa bude hlavně z kopce, dost často do kopce :-(.

Obrázky z dnešní pouti

obrázek
Něco se polámalo

obrázek
Cesta je cíl

obrázek
Zasedli

obrázek
Paraziti

Ve 12 jsem neměl na jídlo ještě pomyšlení, v jednu byla první restaurace podle Šárky nevhodná, ta další vhodná byla zavřená a poslední vhodná na trase byla zavřená taktéž, takže jsme doběhli až do Opavy. Aspoň jsem ještě stihl ty, co běželi GJM.

obrázek

Popovídali jsme si s konferenciérem, popil jsem nealkoholický koktejl od Duplexu a pak jsme šli na oběd. Dal jsem si žampiónový krém, byl opravdu ze smetany, tedy dost sytý a rizoto s brokolicí, květákem, kuřecím masem a další zeleninou. Nějak jsem byl po tom žampiónovém krému zasycen a půlku nechal. No a to bylo dnes všechno. Zítra mě čeká 71 kopcovitých kilometrů do Olomouce. Bude to asi trošku náročnější, ale to se zvládne, ostatně už mám víc než půlku za sebou a tak jedeme z kopečka :).

Sumář dne:

  • dnes jsme uběhli 40 km, celkem 696 km
  • běželi jsme 4 hodin a 45 minut, celkem 93 hodin a 55 minut
  • vybrali 700,- Kč, celkem 5046,- Kč
Miloš Škorpil foto
Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý Kilometry pro Paraple on-line – den čtrnáctý

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Jarka Pokorová | 20. 4. 2010 15.11 hod. | 213.155.224.xx
Já jsem měkla dva 10km závody o víkendu v nohách,ale běželo se mi dobře,hlavně,když se oteplilo...

PavlínaF | 20. 4. 2010 9.10 hod. | 193.245.34.xx
Miloši, moc zdravím v mém rodišti. :-) Je to tvrdý kraj a kopce jsou tam ..… velké a táhlé. Tak ať ten zítřejší horský ultra den proběhne v pořádku. :-)

12Honzade | 19. 4. 2010 21.15 hod. | 80.243.103.x
O bezeckych zavodech v Bruntale se mluvi i v TV Nova… Posledne jsem slysel samou chvalu na „Silazni strelu".. :) Tak hlavne, aby te nezasahli! Drzim palce, 12:)

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Pomáhej během

všechny články Pomáhej během

Anketa – hlasuj i ty!

Vize pro rok 2017

Rok 2017 na sebe nedá dlouho čekat, Novoroční předsevzetí jakbysmet. Zatímco vize předpokládá dlouhodobost, Novoroční předsevzetí se vyznačují jepičím životem. Aby se Novoroční předsevzetí stalo prvním krokem k naplnění vize, je třeba si ho pořádně rozmyslet, i když znám spoustu lidí, kteří na druhou stranu tak dlouho přemýšlí a zvažují vše pro a proti, že než vše zváží, uteče pár let. Takže zvažujte pečlivě, ale dejte si časový limit na start. Jako nejlepší limit se jeví 1.1.2017, tak běžíme na to, co vy na to. Kterým směrem byste rádi v roce 2017 byli rádi, aby se ubírala vaše vize 2017?

Zlepšení či udržení zdraví36
Zlepšení nebo udržení fyzické kondice93
Více času na sebe11
Více času na rodinu5
Více času na přátele2
Více času na sebe a na rodinu11
Být víc sám (sama) sebou30

kde se diskutuje

  • Být zdravý a v kondici. Koho a co všechno to v našem životě ovlivňuje. Cooperův test. Čtrnáctý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : V tabulke muži 30 – 39 let, průměrný, je chyba (1900 – 1299 m), spravne ma byt 1900…»
  • Ještě jednu písničku … a tuhle taky musím : Já jsem tak poctivý (čti: zblblý :-)), že jsem dělal kliky už i o půl druhé v noci ... :-) »
  • Běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila na třetích 13 týdnů běžeckého roku. Čtvrtletní zaměřovací trénink na maraton : Pán Škorpil, v tomto pláne odporúčate bežať dlhý beh na úrovni 82 % TF max. (okrem rozklusu a…»
  • Jak skloubit zimní radovánky s přípravou na jarní běžecké vrcholy : Zdravím Miloši, mám dotaz k pohybu venku při inverzi. Bydlím na Karvinsku, kde trvá už několik dní…»
  • Běhání v zimě a mrazu se není třeba bát! Šest zásad pro běhání v zimě a mrazu : Ahoj všem K tomu mrazu, dnes ráno jsem si dal svých obvyklých 4,75km kolem Labe a bylo to bezva, od…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků