logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Spa Run. Proč jsem se stal jeho tváří a proč vás na něj zvu?

Spa Run. Proč jsem se stal jeho tváří a proč vás na něj zvu?

Mariánské lázně jsou pro mě synonymem lásky. Tady jsem se viděl poprvé před dvanácti lety (přesně 21. května 2007) s Danou, ale ještě před tím jsem tu zažil něco, na co v životě nezapomenu. Psal se rok 1995, no vidíte, zase ta 12 (2007 – 1995) a já byl hlavním organizátorem štafetového běhu Světový běh míru (dnes Harmony Run). Jednu z etap jsem naplánoval z Karlových Varů do Mariánských Lázní, kam jsme přibíhali z kopce od hotelu Krakonoš. Bylo domluveno, že tady se k nám budou přidávat žáci jednotlivých škol a to tak, že poběží svůj úsek cca 500 metrů, a pak je vystřídá další škola. Jenže po odběhnutí svého úseku se nikdo neodpojoval, takže ke konci se dolů z kopce valila řeka několika stovek dětí, a ta energie, která z nich prýštila, je ve mně pořád!

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

  1. Spa Run je jiný rozměr běhu
  2. Běhy pro děti a mládež
  3. Doprovodný program
  4. Závod odstartuje Vltava na živo

Spa Run je jiný rozměr běhu

Jak to myslím? Myslím to tak, že na těch 6400 metrech můžete běžet s větrem o závod, ale taky si je můžete v klidu projít nebo střihnout indiánským během, a při tom si prohlédnout většinu z krásných míst, které Mariánské Lázně nabízejí k pokoukání. No a taky si při tom můžete střihnout selfíčko se mnou, že jo:-).

Běhy pro děti a mládež

Zatímco vy si budete užívat svých 6400 metrů běhu, tak vaše ratolesti si mohou užít svůj běh na tratích 400, 1000 či 1400 metrů, a vy nemusíte mít při běhu strach, co zase v tom čase, co běžíte, vyvedou za ptákovinu.

Doprovodný program

V rámci celé akce poběží i doprovodný program jak pro dospělé, tak pro děti, proto sledujte stránky závodu.

Závod odstartuje Vltava na živo

Pokud jezdíte na závody pořádané Run Czech, tak vás většinou na startu dojímá, že vybíháte za tónů Vltavy, a teď si představte, že při Spa Runu vás její tóny budou doprovázet naživo. Ne. že by organizátoři odklonili tok Vltavy, aby tekla ze Šumavy místo do Prahy do Mariánských Lázní, ale lázeňský symfonický orchestr Mariánských Lázní ji tu pro vás vystřihne naživo. Věřte mí, že je to mnohem větší síla, než ta reprodukovaná hudba.

Takže teď už víte, proč přijet v sobotu 13. července do Mariánských Lázní a užít si tak krásný běh a krásné odpoledne.

Těším se na vás a přeji šťastný života běh!

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Konec Běžecké školy : Na chvíli Jsem se vyděsil, že by jste Miloši svou celoživotní lásku z ničeho nic pověsil na hřebík.…»
  • Konec Běžecké školy : Člověk si mnohdy uvědomí skutečnou hodnotu čehokoli, až ve chvíli, kdy to ztrácí... Zvláště ve…»
  • Cesta oplácané holčičky, nad kterou babička na jižní Moravě radostně jásala, jak dobře prospívá, do PIM Women´s Challenge 2012 : Copak asi dělá HANELE, která psala první komentář? Já jsem nepoznal nejzábavnější, nejobětavější,…»
  • Konec Běžecké školy : Me se uplne zatajil dech!!az s tou kulturistikou mi to doslo:-D »
  • Konec Běžecké školy : No dostal jsi mě! »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků