logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

adidas PULSEBOOST HD: BOTY STVOŘENÉ PRO MĚSTSKÉ BĚŽCE PŘINÁŠEJÍ VYLEPŠENOU TECHNOLOGII BOOST

adidas PULSEBOOST HD: BOTY STVOŘENÉ PRO MĚSTSKÉ BĚŽCE PŘINÁŠEJÍ VYLEPŠENOU TECHNOLOGII BOOST

PulseBOOST HD jsou nové běžecké boty, které byly stvořeny pro běh ve městě. Jako první disponují novou generací ikonické tlumící technologie BOOST. Seznamte se s BOOST HD!

 • Na vývoji PulseBOOST HD se podíleli běžci z New Yorku, Paříže a Berlína
 • Naskenujte QR kód na jazyku, kterým odmknete speciální playlist ve Spotify

Na vývoji PulseBOOST HD spolupracoval adidas s městskými běžci z New Yorku, Paříže a Berlína. Díky nižšímu usazení nohou budete připraveni na neočekávané. Náhlé zastavení? Překážka? Rychlá změna směru na rušné ulici? Nic z toho nebude problém díky technologiím, které PulseBOOST HD přinášejí:

 • BOOST HD je tlumící technologie v mezipodešvi, která poskytuje bezkonkurenční návratnost energie a vysokou míru komfortu. Nově ale přináší ještě více stability.
 • Continental™ Adaptive Traxion na podešvi se stará o dokonalou přilnavost. Díky této gumě si poradíte s rychlými změnami směru za sucha, za mokra i za jakýchkoliv jiných podmínek.
 • Adapt Knit je nový flexibilní svršek, který se noze přizpůsobí přesně tak, jak budete při svém běhu potřebovat.
 • „Běhání ve městě je jiné než kdekoliv jinde. Doprava, semafory a davy lidí v ulicích z něho dělají nejen velmi specifickou disciplínu, ale také velkou výzvu. Chtěli jsme městským běžcům nabídnout boty, které budou vyvinuté přímo pro ně. S ohledem na jejich prostředí, motivaci i energii,“ říká Stephan Schneider, senior product manager adidas Running.

  „Abychom vytvořili PulseBOOST HD, začali jsme tím, že jsme rozebrali běhání ve městě na jednotlivé elementy. A zaměřili jsme se přitom na práci nohou. Běžci jsou například častěji na přední části nohy než na střední části. Kromě moderních technologií jsme však využívali také poznatky od městských běžců. Tohle nejsou boty, které udělal adidas. Tohle jsou boty stvořené městskou běžeckou kulturou,“ dodává Schneider.

  Aby adidas ocenil příběhy běžců po celém světě a také spolupráci s nimi, ozdobil jazyk GPS souřadnicemi New Yorku, Paříže a Berlína, kde běžci pomáhali PulseBOOST HD vyvíjet.

  Na jazyku najdete i QR kód, který vznikl v rámci partnerství se Spotify. Jeho naskenováním odemknete exkluzivní playlist, který dá vašemu běhu ten správný rytmus. A to s ohledem na lokalitu, ve které se právě nacházíte.

  MICHAL VČELIŠ

  bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 1554/1484×

  Hodnoť článek

  5 z 5 hvězd líbí se mi (1 hodnocení)

  Bookmark and Share

  Vložit komentář Vložit komentář

  prohledávání Běžeckých článků


  inzerce

  Běžecké vybavení

  všechny články Běžecké vybavení

  Anketa – hlasuj i ty!

  kde se diskutuje

  • Začal jsem běhat, ale ať dělám, co dělám, zrychlit nedokážu! Co mám dělat, abych běhal rychleji? : Dobrý den. Tenhle článek se mi opravdu moc líbí. Našla jsem se v něm krásně a aktuálně bych k tomu…»
  • Zjisti svůj startovní handicap a vyběhni. Šestý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : Sorry za odbočku, to musí být nesmysl, ty časy fotbalistů, ne ? "Ve Slavii jsou nároky na…»
  • Stabilita při běhu, aneb co taky může způsobit nevhodná běžecká obuv. Osmý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : S letitým odstupem musím dát Miloši za pravdu.Maximalistická obuv,konkrétně model Clifton od Hoka…»
  • Tak jak je to vůbec s tou snídaní – je anebo není tím nejdůležitějším jídlem dne? Třetí tip Běžecké školy pro váš šťastný života běh : Souhlas, není taky špatný vajíčka udělat na sádle a kokosak si dát do kafe. »
  • Tak jak je to vůbec s tou snídaní – je anebo není tím nejdůležitějším jídlem dne? Třetí tip Běžecké školy pro váš šťastný života běh : No jistěééé. Hned jsem si šel udělat dvě vajíčka na měkko (no, byly trošku spíš na tvrdo, ale…»

  inzerce

  běžecká škola

  Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

  rubriky běžeckých článků

  autoři běžeckých článků