logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

MARATON S MILOŠEM A SALMINGEM POD 4 JIŽ PO PÁTÉ

MARATON S MILOŠEM A SALMINGEM POD 4 JIŽ PO PÁTÉ

Zaběhnout si jakýkoliv rovinný maraton pod 4 hodiny je pro většinu hobby běžců a běžkyň, kteří propadli běhu a maratonu zvlášť, výzva. Proto již popáté chceme dát šanci těm, kteří to myslí skutečně vážně, aby si tuto výzvu mohli splnit, při tom se i naučit běhat technicky správně, a také poznat kouzlo společné přípravy, kdy se všichni zúčastnění navzájem podporují a hecují.

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

 1. Na co se v rámci programu můžete těšit
 2. Cena programu
 3. Podmínky programu
 4. Termíny společných tréninků
 5. Kapacita
 6. TEĎ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ – INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Podrobnosti najdete níže. Každopádně novinkou bude, že ti, kdo budou chtít, se budou moci zúčastnit i speciálních měření na zjištění, jak jim trénink objektivně sedí. Proto jsem se domluvil s RNDr. Alešem Dvořákem, PhD., autorem dvou skvělých knih Z hospody na maraton a Měl bys běžet, jestli to chceš stihnout, že doplní náš tým, přičemž bude i jedním z vás.

Na co se v rámci programu můžete těšit

 • profesionálně sestavený tréninkový plán s cílem zaběhnout Pražský maraton 2020 pod 4 hodiny
 • 4 běžecké tréninky pod dohledem Miloše Škorpila, s cílem zdokonalit běžeckou techniku, vyladit tempo a naučit se využít potenciál skupiny
 • 1 pár běžecké obuvi SALMING dle vlastního výběru
 • speciální běžecké týmové triko
 • 20% sleva na produkty SALMING během celého programu
 • možnost absolvovat test RunLAB za 1.500,- Kč (sleva 500,- Kč oproti běžné ceně)
 • sdílení zážitků a společného cíle s ostatními lidmi v programu
 • Miloš Škorpil jako osobní podpora a vodič skupiny během maratonu
 • trénink s trenéry, asistenty, běhozvěsty Běžecké školy ve skupinách Běžecké školy (Plzeň, Brdy, Praha, Teplice, Ústí nad Labem, Zlín, Sokolovsko a Karlovarsko)

Cena programu

7000,- Kč

Podmínky programu

 • souhlas s uveřejněním osobního profilu (jméno, věk, váha, výška, zaměstnání), pravidelných reportů z tréninkového procesu a fotek ze společných akcí skupiny (publikování v rámci vlastního blogu na Běžecké škole, na FB Běžecké školy a FB Salming)
 • zakoupená registrace na Pražský maraton 2020
 • používání běžeckých bot SALMING během celého programu (pokud někomu boty nebudou sedět a bude běhat v jiné značce, tak mu ale nikdo hlavu neutrhne)
 • mít osobní fb profil – komunikace se skupinou je převážně vedena přes uzavřenou fb skupinu

Termíny společných tréninků

Termíny společných tréninků: 23.11.2019, 25.1.2020, 29.2.2020, 4.4.2020. Na tréninky se budeme scházet v Salming Concept Store Praha, naproti OC Arkády a to vždy v 10:00.

Kapacita

40 běžců a běžkyň, kteří si dokáží užívat (života) běh a splní výše (respektive níže) uvedené podmínky programu.

TEĎ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ – INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

O zařazení do programu bude rozhodovat zejména rychlost přihlášení, resp. rychlost zaplacení, což bude pro nás důkazem, že to myslíte vážně (k zaplacení budou vybraní uchazeči vyzvání informačním e-mailem na e-mailovou adresu, kterou uvedou v přihlášce).

Ten, kdo se přihlásí, by měl mít již v závodě zaběhnutý půlmaraton s výsledným časem 2 hodiny či lepším, ale jsme schopni udělat výjimku a vybrat účastníka i s horšími vstupními časy.

Všichni uchazeči si jsou vědomi svého zdravotního stavu, svých fyzických schopností, programu se účastní dobrovolně a na vlastní nebezpečí. Organizátoři pak nenesou žádnou zodpovědnost za případná zranění, která by si způsobili v průběhu přípravy na maraton či při společných trénincích.

Přihláška na: Zaběhni maraton s Milošem pod 4 hodiny 2020

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
 • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»
 • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
 • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
 • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků