logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Proběhni.se se přesouvá na podzimní termín 3. října

Proběhni.se se přesouvá na podzimní termín 3. října

Zdraví na prvním místě, tak tomu bylo u charitativního projektu Proběhni.se od jeho začátku, a nejinak tomu je i v době, kdy Česko podléhá přísným karanténním opatřením kvůli koronavirové pandemii.

I vzhledem k tomu, že se celý závodní den odehrává v blízkém okolí nemocničního areálu IKEM, přeložení závodu na nový podzimní termín, a to 3. října je nutným opatřením.

„Závod se 4. dubna nebude moci, z důvodu vládních nařízení, konat. Proto jsme začali obratem řešit možnosti, jak ho v plné podobě uspořádat v jiném termínu. V první řadě nám jde o zdraví všech a za druhé, což se ale pojí i s bodem prvním, nám jde o finanční prostředky z registrací, které věnujeme na podporu boje proti kardiovaskulárním onemocněním. Tyto prostředky podporují činnost Nadačního fondu České srdce a my věříme, že i kvůli této podpoře se sejdeme v říjnu opět v hojném počtu," říká MUDr. Michal Pazderník, Ph.D., FESC, kardiolog z Institutu klinické a experimentální medicíny a jeden ze zakladatelů nadačního fondu.

S novým termínem počítá i ambasador projektu, profesor Jan Pirk: „V době, kdy více než kdy jindy oceňujeme důležitost zdravotnictví, věřím, že účastníci budou respektovat přeložení třetího ročníku Proběhni se a společně se na něm již bez obav proběhneme.“

Registrace závodníků běží i nadále na webových stránkách www.probehni.se. Cena startovného zůstává 550 Kč pro dospělé. Děti pak zaplatí jen 100 Kč. Startovné automaticky převádíme na náhradní termín. Kdo se nebude moci zúčastnit, může zdarma své startovné převést na jinou osobu.

Běh Kunratickým lesem čeká třetí ročník tedy až v sobotu 3. října. Přesto se neváhejte hlásit již nyní. Nejen, že svým startovným pomůžete potřebným, ale také si zajistíte místo na startu a budete se mít na co těšit v nynější nelehké době.

Více informací naleznete na www.probehni.se nebo na facebookových stránkách projektu Probehni.se. Přihlaste se včas a přispějte svým startovným Nadačnímu fondu České srdce.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 311/263×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (2 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Pomáhej během

všechny články Pomáhej během

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Jsem schopný uběhnout pět, deset, patnáct kilometrů, půlmaraton nebo maraton? : Děkuji doktoru Zuzu za pomoc při získávání mého manžela zpět a za to, že mě miluje a miluje mě a…»
  • Deset tipů pro optimální stavování běžců a běžkyň : Miloši, zapomněl jsi na řepkový olej!? »
  • Od gaučinku k běhu : Tak Třeboňský maraton 2018 byl za 4:06 »
  • Za čím by se běhalo, kdyby se to nestalo : Opravdu? Proto je kapitalismus lepší než socialismus – protože je dostatek bananu? Nebo…»
  • Rizika běhu, aneb jak lze také číst závěry studie MarathonLab IKEMU : Mirku, díky za odpověď Martině. Martino, jednak gratuluji k osobákům na 5 a 10 km, a jsem rád, že…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků