logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Proběhni.se se přesouvá na podzimní termín 3. října

Proběhni.se se přesouvá na podzimní termín 3. října

Zdraví na prvním místě, tak tomu bylo u charitativního projektu Proběhni.se od jeho začátku, a nejinak tomu je i v době, kdy Česko podléhá přísným karanténním opatřením kvůli koronavirové pandemii.

I vzhledem k tomu, že se celý závodní den odehrává v blízkém okolí nemocničního areálu IKEM, přeložení závodu na nový podzimní termín, a to 3. října je nutným opatřením.

„Závod se 4. dubna nebude moci, z důvodu vládních nařízení, konat. Proto jsme začali obratem řešit možnosti, jak ho v plné podobě uspořádat v jiném termínu. V první řadě nám jde o zdraví všech a za druhé, což se ale pojí i s bodem prvním, nám jde o finanční prostředky z registrací, které věnujeme na podporu boje proti kardiovaskulárním onemocněním. Tyto prostředky podporují činnost Nadačního fondu České srdce a my věříme, že i kvůli této podpoře se sejdeme v říjnu opět v hojném počtu," říká MUDr. Michal Pazderník, Ph.D., FESC, kardiolog z Institutu klinické a experimentální medicíny a jeden ze zakladatelů nadačního fondu.

S novým termínem počítá i ambasador projektu, profesor Jan Pirk: „V době, kdy více než kdy jindy oceňujeme důležitost zdravotnictví, věřím, že účastníci budou respektovat přeložení třetího ročníku Proběhni se a společně se na něm již bez obav proběhneme.“

Registrace závodníků běží i nadále na webových stránkách www.probehni.se. Cena startovného zůstává 550 Kč pro dospělé. Děti pak zaplatí jen 100 Kč. Startovné automaticky převádíme na náhradní termín. Kdo se nebude moci zúčastnit, může zdarma své startovné převést na jinou osobu.

Běh Kunratickým lesem čeká třetí ročník tedy až v sobotu 3. října. Přesto se neváhejte hlásit již nyní. Nejen, že svým startovným pomůžete potřebným, ale také si zajistíte místo na startu a budete se mít na co těšit v nynější nelehké době.

Více informací naleznete na www.probehni.se nebo na facebookových stránkách projektu Probehni.se. Přihlaste se včas a přispějte svým startovným Nadačnímu fondu České srdce.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 571/461×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (2 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Pomáhej během

všechny články Pomáhej během

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Dobrý den, sháním knihu Běžecká čítanka Miloše Škorpila, můžete mi prosím někdo poradit, kde ji…»
  • Only one? : To je dobré jako povídka od Oty Pavla. »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků